444 دستگاه آسانسور و پله برقی مترو

تاریخ انتشار: پ., 2016/10/27 - 22:53 توسط طبسی

شرکت فنلاندی کنه KONE که دارای سابقه و تجربه طولانی در تامین و ارائه راه حل های موثری در تعامل با صنعت حمل و نقل ریلی و ساختمانی می باشد از آغاز امسال (سال میلادی) دو قرارداد مهم جهت عرضه و نصب 444 دستگاه آسانسور و پله برقی مربوط خطوط متروی ابرشهرهای کشور چین منعقد نمود.

یکی از مدیران ارشد شرکت کنه اظهار داشته: شهرهای مهم و مطرح چین که با چالش های انفجاری رشد جمعیت روبروست، و با افزایش ساخت و سازهای گسترده و آسمانخراشهای سر بفلک کشیده و ترافیک پر ازدحام، توجه و نیاز به مترو و خطوط ریلی زیر زمینی را اجتناب ناپذیر کرده است.

ما خوشحالیم که با موفقیت با حضور در زیر سااختهای کشور بزرگ چین مشارکت داریم و خرسندی و هیجان خود را برای مشارکت در این پروژه ها ابراز میداریم

در قرارداد اول 117 دستگاه پله برقی برای سه خط شبکه ریلی متروی برای شهر لان ژو Lanzhou در شمال غرب چین که قرار است این پروژه تا سال 2018 تکمیل گردد.

قرار داد دوم که همین چند روز پیش نهایی و امضاء گردید نیز شامل 327 دستگاه آسانسور و پله برقی می باشد که قرار است در 29 ایستگاه خطوط 1 و 4 متروی شهر قدیمی Xi’an که یکی از 13 شهر  از کلان شهرهای در حال ظهور در شمال غرب چین می باشد.

این قرار داد شامل موارد زیر می باشد:

  • 246 پله برقی TransitMasterTM
  • 33 دستگاه آسانسور ® S MonoSpace
  • 38 دستگاه آسانسور ® N MonoSpace
  • 10 دستگاه آسانسور MiniSpaceTM

 

تصاویر تکمیلی این گفتگو

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
CAPTCHA
این سوال برای تشخیص کاربر واقعی از ربات های اسپمر می باشد.

لطفا عبارت هفتصد و نود و پنج را به عدد بنویسید.