درگذشت همکار شیندلری آقای علینقی سعادتی

تاریخ انتشار: شنبه, 1400/09/06 - 21:06 توسط طبسی

باسلام

متاسفانه طی چند سال اخیر تنی چند از همکاران به دلایل گوناگون از جمع دوستان و آشنایان پر کشیدند و آسمانی شدند،مرحوم حسین عمادین، مرحوم صفرعلی صفایی، مرحوم عسگر ولی زاده، مرحوم شهریار درست، مرحوم حسین گودرزی، مرحوم ابراهیم خطیری، مرحوم حمیدرضا زمردی، مرحومه خانم رزا یونان و فرزند برومند همکار گرامی آقای اسداله گودرزی و .......

دیروز عصر خبری در گروه بچه های ایران شیندلر (در وات ساپ) با شماره همراه آقای علینقی سعادتی به شرح زیر منعکس شد:

"سلام من دختر آقای سعادتی هستم پدرم امروز فوت کرد حلالش کنید."

دقیقا در چنین ساعتی روز پیش آقای سعادتی برای من پیامی داد و پاسخش را دادم، 24 ساعت بعد از این ارتباط حبر تلخ درگذشت این همکار زحمتکش و مهربان منتشر شد.

آقای سعادتی را از  سالهای 1356 -1355  و از حدود 45 سال پیش می شناختم، وی همیشه تبسمی بر لب داشت و بسیار دلسوز و مهربان بود و در همه امور خیر پیش قدم و بسیار صادق و صاف و ساده، در واحد نصب و راه اندازی آسانسور شرکت ایران شیندلر  فعالیت می کرد. با وقوع جنگ ویرانگر عازم جبهه شد. 

آثار جراحت و زخم این جنگ خانمانسوز را سالها با خود داشت و البته با دلی پر خون از بی عدالتی های بعد جنگ . روحش شاد

درگذشت این همکار عزیز را به خانواده محترم ایشان بخصوص آقای امیر سعادتی فرزند ایشان که در این صنعت فعالند و کلیه آشنایان و همکاران ارجمند شیندلری و دیگر عزیزان تسلیت می گوییم و برای آن مرحوم غفران الهی و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی آرزومندیم

ضمنا به اطلاع می رساند

تصاویر تکمیلی این گفتگو
1-مراسم خاکسپاری مرحوم علینقی سعادتیparslift.com

افزودن دیدگاه

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
CAPTCHA
این سوال برای تشخیص کاربر واقعی از ربات های اسپمر می باشد.

لطفا حاصل جمع دو عدد بیست و پانزده را به عدد بنویسید.