قبل از خرید آسانسور به چه نکاتی توجه کنیم؟

 
تاریخ انتشار: د., 2021/08/23 - 00:54 توسط ghorbani

نکته ای که باید به اون اشاره کنم این هست که قبل از خرید آسانسور باید یک سری مسائل رو در نظر بگیرید تا بهترین خرید را داشته باشید. نکته اول اینکه شرایط ساختمانی که قصد خرید آسانسور برای آن دارید را در نظر بگیرید. یعنی ظرفیت مورد نیاز برای آسانسور، ارتفاع، جمعیت ساکن و آنالیز ترافیک ساختمان بر اساس کاربری آن را به طور دقیق برآورد کنید زیرا عدم توجه به این نکات می تواند موجب عدم تناسب آسانسور خریداری شده به ساختمان شود. لذا در مرحله اول می بایست برآورد صحیحی از شرایط داشته باشید. 

مسئله دوم که تاثیر مستقیمی بر کیفیت و کارآیی آسانسور دارد، شرکتی است که برای خرید و نصب آسانسور انتخاب می کنید. شرکتی که به آن مراجعه می کنید باید مجوز طراحی و مونتاژ از وزارت صنایع و معادن و گواهی عضویت در سندیکای آسانسور را داشته باشد. صحت و اعتبار مجوزها را می توانید از سندیکا استعلام کنید. گارانتی و ضمانت خرید فروشنده نیز از دیگر مسائلی است که در زمان خرید باید به آن توجه ویژه داشته باشید.

در انتخاب و خرید آسانسور می بایست از کوچکترین قطعات مانند پیچ و مهره ها تا بزرگترین قطعات مانند موتور آسانسور کلمان ، کابین آسانسور، تابلو فرمان و غیره را از جهت اصالت، کیفیت، استاندارد و قیمت بررسی نمایید. چون همه ی قطعات در میزان کیفیت و قیمت نهایی آسانسور نقش دارند. حالا اگر به یک شرکت معتبر در زمینه آسانسور مراجعه نمایید، با توجه به تخصص و تعهد خود، بهترین پکیج مورد نیاز شما را با قیمت مناسب پیشنهاد می کند. البته منظور از قیمت مناسب، ارزان بودن نیست، بلکه گزینه ای است که کیفیت مطلوب شما را با قیمت مناسب همراه می سازد. کیفیت قطعات ارائه شده، نحوه نصب و کنترل کیفیت تجهیزات نیز توسط یک شرکت معتبر تامین میشود.

بهتره که تفاوت شرکت آسانسور و بازرگانی آسانسور رو هم بدونید. شرکت های آسانسور هم فروش آسانسور دارند و هم به مشتریان خدمات ارائه میدن. منظور از خدمات نصب و سرویس هست. ولی بازرگانی آسانسور، مثلا بازرگانی آسانسور کلمان، یا آسانسور یاران فروش عمده آسانسور به شرکت های آسانسوری کارشون هست و خدمات نصب و سرویس ندارند. 

اگر سوالی هست بفرمایید تا اگر بتونم در خدمتتون باشم

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.