یادی از مرحوم حمیدرضا حاجی امین بیگی

 
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 1392/06/06 - 06:56 توسط طبسی

بامداد امروز داشتم ایمیل ها را بررسی و مطالعه می کردم با ایمیلی مواجه شدم که خبری بسیار تلخ و متاثر کننده را منعکس می کرد. (گرچه یکسالی از بروز اتفاق خبر گذشته بود)

آقای حسین امین بیگی خاطره تلخ از دست دادن برادر عزیزش: "مرحوم حمیدرضا حاجی امین بیگی- موسس شرکت بالابر اوج پاسارگاد" را برای من ایمیل کرده بود.

مرحوم حمیدرضا حاجی امین بیگی درای همسر و فرزندی 5 ساله، با بیش از 14 سال سابقه کار متعهدانه در صنعت آسانسور و پله برقی، متاسفانه در اثر برق گرفتگی در یکی از ساختمانها، جان به جان آفرین تسلیم نمود.

آقای حسین حاجی امین بیگی نقل کرده بود که وی و برادش در تاریخ 1391/5/14 حدود یکسال پیش، برای رفع خرابی آسانسور موسسه ماهان واقع در ابتدای خیابان استاد مطهری به ساختمان مذکور مراجعه نموده و پس از رفع عیب در حال بازگشت بوده اند که مسئول ساختمان از آنها درخواست تنظیم کابین آسانسور را می کند، گرچه این مسئله در برنامه آنها نبوده، اما مرحوم حمیدرضا حاجی امین بیگی به جهت تعهد اخلاقی به کارش، مشغول به تنظیم کابین آسانسور می شود، که متاسفانه، دچار برقگرفتگی شده، و تلاش برادر وی که همراه ایشان بوده، به جایی نمی رسد و قبل از رسیدن نیروی اورژانس جان به جان آفرین تسلیم می کند.

این حادثه تلخ و متاثر کننده هشداری است به همکاران این صنعت که به نکات ایمنی توجه جدی داشته باشند، و سعی نمایند که در هر شرایطی ایمنی را جدی بگیرند، چرا که بسیاری از حوادث این صنعت گریبانگیر با تجربه هایی شده که انتظار نمی رفت.

یک لحظه غفلت و یا بی توجهی به اصول ایمنی کافی است تا عمری پشیمانی را به دنبال داشته باشد.(البته در صورت جان بدر بردن از حادثه)

دیدگاه‌ها

سلام-  امان از این برق گرفتگی که جون خیلی از همکارارو تو این صنعت گرفته و مثل اینکه ول کن هم نیست نمی دونم چرا ما اینقدر بی توجهیم؟ چرا یخورده دقت نمی کنیم  هی میگن اتفاق افتاده قسمت بوده کاریش نمی شه کرد اما من معتقدم  که اگه با حواس جمع و دقت سرکار باشیم خیلی از این اتفاقات نمی افتاد من که خیلی متاثر و ناراحت شدم روحش شاد اما توروخدا بیایید سرکار توجه داشته باشین مخصوصا وقتی میخواین با برق کار کنین حتما کفش مناسب ابزار مناسب و حتی دستکش مناسب  داشته باشین و به ایمنی هم توجه کنین بعضی از پیش بینی ها را داشته باشین تا به سلامت از سرکار بازگردید آخه زن و فرزند با یه دنیا امید چشم انتظارن

آقای طبسی عزیز با تشکر از لطف بی کران شما امیدوارم که هیچ وقت شاهد چنین حوادثی برای همکاران خوبمون نباشیم تلخ ترین لحظه دنیا لحظه یه که برادر آدم جلوی چشمای خودت پرپر بشه...

 

برادر جان کجا رفتی     ببین دستام چه یخ کرده

غم دوری تو انگار         منو تسلیم شب کرده

برادر جان کجا میری     نمیشی تو فراموشم

به یاد لحظه آخر          که تو بودی هم آغوشم...

افزودن دیدگاه

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
CAPTCHA
این سوال برای تشخیص کاربر واقعی از ربات های اسپمر می باشد.

لطفا حاصل جمع دو عدد بیست و پانزده را به عدد بنویسید.