پله برقی و تکرار حادثه

 
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 1395/09/03 - 15:57 توسط طبسی

پله برقی انگشت شصت پای مردی را بداخل کشید

به گزارش مورخ شانزدهم نوامبر 2016 -  Straits Times در سنگاپور انگشت شصت پای  مرد 27 ساله ای را در حالی که قصد داشت از زیرزمین  به اولین طبقه در مرکز خرید mall at Bugis برود به داخل شانه های پله برقی گشیده شد.

در نتیجه این حادثه پای به داخل شانه های پله برقی کشیده شده بشدت آسیب دید و تا رسیدن نیروی  امدادی او به مدت حدود نیم ساعت در وضعیت بدی در همانجا گیر کرده بود بود.

 با آمدن نیروی ویژه امدادی سنگاپورSCDF، آنها با استفاده از ابزار هیدرولیک و آزاد کردن پای وی مرد به یک بیمارستان محلی برای درمان منتقل کردند.

خانم Lvy Ang  مدیر مرکز خرید گفته: کارکنان ما تمام تلاش خود را برای حمایت از خریداران انجام می دهند و ما پیگیر این حادثه می باشیم و وی تا مداوای کامل تحت حمایت این مرکز خواهد بود.

وی تاکید کرد که پله برقی مذکور از کلیه امکانات ایمنی برخورداد و عملکردی استاندارد داشته است. اما چون به ایمنی خریداران این مرکز اهمیت بسیاری قائل هستیم برای جلوگیری از تکرار چنین حوادثی در مورد و علل بروز حادثه در حال تحقیق و بررسی هستیم.

طی مدتی که این حادثه رخ داد حاضرین در صحنه دائم در حال گرفتن عکس و فیلمبرداری بودند. آقای Tim Maohuan که تقریبا" حدود 33 سال سن داشت و در محل حاضر بود گفت: من به همراه همسرم برای خرید به این مرکز آمده ایم که متوجه اذدهام افراد دور یکی از پله برقی ها شدیم وقتی نزدیک شدم دیدم یک نفر روی پله افتاده و داد و معلوم بود درد می کشد اما آرام ولی بسیار نگران بود و سه نفر در اطرافش بودند و داشتن به او کمک می کردند، یکی از آنها کت وی را از تنش در آورد و دیگری کراوات وی را باز کرد تا کمی احساس راحتی کند.

دو تن از نگهبانان سعی کردند این افراد را از دور وی دور کنند اما موفق نشدند تا اینکه گروه امداد SCDF با تجهیزات لازم رسیدند و با تلاش فراوان توانستند پای گرفتار را از داخل شانه های پله برقی بیرون بکشند.

جالب است وقتی پای مرد مجروح از پله برقی جدا شد مردمی که در صحنه حضور داشتند کف زدند و ابراز خوشحالی کردند

تصاویر تکمیلی این گفتگو

افزودن دیدگاه

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
CAPTCHA
این سوال برای تشخیص کاربر واقعی از ربات های اسپمر می باشد.

لطفا حاصل جمع عدد بیست با عدد چهل را به عدد بنویسید.