نکات مهم در بازرسی اسانسور

تاریخ انتشار: جمعه, 2015/04/03 - 00:20 توسط عواطفی

با سلام خدمت دوستان عزیز

اگه کسی نکات مهم استاندارد آسانسور رو به صورت خلاصه و مفید داره ،لطفا قرار بده

خیلی از اندازه ها توی مبحث 6303 به صورت واضح وجود نداره

مثلا فاصله حد بالا و پایین سری ایمنی از level طبقه

دیدگاه‌ها

با سلام

با توجه باینکه در این رابطه مطالب زیادی در سایت پارس لیفت منعکس شده می توانید با مراجعه به مباحث مذکور کسب اطلاعات نمائید، به عنوان نمونه مطالب زیر:

با سلام
میخواستم بدونم فقط برای برد و تابلو فرمان آسانسوری که خودم طراحی کردم چطور باید تاییدیه یا استاندارد بگیرم؟اصلا لازم به گرفتن استاندارد هست؟ اگر هست بر عهده ی کیست؟سازنده ی تابلو و یا نصاب؟ممنون میشوم اگر توضیحات کاملی بدهید.
با تشکر

با سلام

 

در متن استاندارد ملی آسانسور 6303-1 و 6303-2 و همچنین استاندارد سازگاری الکترومغناطیسی 13477 شرایط الکتریکی مجموعه آسانسور و تابلوفرمان آمده ولی استاندارد مجزایی برای تابلوفرمان تدوین نشده است. البته ظاهرا در سازمان تدوین استاندارد مربوطه در دست اقدام است. تابلوی طراحی شده شما فعلا باید شرایط استاندارد ملی آسانسورهای الکتریکی و یا هیدرولیک و استاندارد سازگاری الکترومغناطیسی را تامین کند.

با درود و خسته نباشید آیا اجرای آسانسور برای سیلو بدون اتصال سازه اسانسور به سیلو امکان پذیر هست؟یعنی میشه اسانسور رو به ساختمان اتصال ندم و فقط از اهنکشی خود اسانسور استفاده کنم؟لطفا راهنمایی کنید؟اگه ممکنه نقشه طراحی اونو بذارید لطفا با سپاس

بله می توانید البته باید آهن کشی چاله آسانسور مانند ساختمان باید در کف چاله صفحه پلیت برای قرذار گرفتن ستون ها باشد و تمامی اتصالات مانند اسکلت  ساختمان باشد به طوری که به تنهایی استحکام کفای را درا باشد

 

سلام.میشه در مورد وظیفه کنترل بارها در تابلوی آسانسور بگید و اینکه چطور تنظیم میشن

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
CAPTCHA
این سوال برای تشخیص کاربر واقعی از ربات های اسپمر می باشد.

لطفا عبارت هزار و دویست و بیست را به عدد بنویسید.