میزان حقوق بازرسان فنی آسانسور

 
تاریخ انتشار: س., 2013/01/08 - 13:24 توسط قاسمی

با سلام

سوالاتی داشتم که شاید از نظر شما دوستان آسانسوری کمی تمسخر آمیز به نظر بیاید اما به هر حال برای من سوال است.

آیا بازرسان فنی آسانسور حتما باید دارای وسیله نقلیه (ماشین یا موتور سیکلت ) برای کارشان باشند؟

به طور معمول بازرسان فنی در هر روز باید به چند پروژه سر بزنند و آنها را بازدید نمایند؟

شرمنده که این سوال خصوصی را می پرسم اما می خواهم بدانم در حال حاضر حقوق یک بازرس تازه شروع بکار کرده تقریبا چقدر است ( ذکر مبلغ ) و اینکه با بالا رفتن سابقه کاری او ، تاثیری بر حقوقش می گذارد یا خیر ؟ ( مثلا چقدر ؟) و آیا این میزان حقوق بستگی به رشته بازرس مربوطه دارد یا خیر ؟ ( رشته مکانیک، رشته برق یا رشته خود آسانسور)

از تمام دوستان و همکاران آسانسوری خواهشمندم در صورت خواندن این سوالات تا حد ممکن و با توجه به اطلاعات خودشان پاسخ دهند و صرفا منتظر نباشند تا یک بازرس فنی آسانسور بیاید و به تمام این سوالات پاسخ دهد.

 

دیدگاه‌ها

سلام

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز در مورد وسیله نقلیه بازرس اجباری در کار فکر نکنم باشد .. چون ما ماهی دو سه تا بازرسی داریم که بعضی از بازرسان وسیله دارند مابقی را ما خودمان با ماشین خودمان می بریم به محل بازرسی.

و در مورد اینکه روزانه چند تا بازرسی داشته باشند هم مونده به تعداد بازرسیهای افتاده به شرکت بازرسی .فکر کنم روزانه بیش از 5 تا را هر بازرس نتونه انجام بده . بازرسهایی را می شناسیم که تا ظهر یه شغلی در جایی دیگر  دارند و بعد از ظهر برای بازرسی می ایند و تمام بازرسیها را به بعد ظهر موکول می کنند . و در نتیجه هم هر بازرسی حداقل 1 ساعت به طول می انجامد، با این حساب بیشتر از 5 بازرسی نمی تونن انجام بدن. در مورد حقوق یک بازرس هم از دوستان و همکاران دیگر خواهشمندم توضیح دهند .

با عرض سلام براي بازرسي آسانسور داشتن وسيله الزامي نيست و بازرسان يا وسيله شخصي دارند و يا هزينه كرايه از شركت بازرسي مي گيرند.

انجام روزانه بازرسي هم بستگي به تعداد كارها نزديك به هم داره،مثلا من امروز 4 تا پروژه سمت منطقه 4 دارم و فردا 6 پروژه سمت منطقه 13.

در مورد حقوق يك سري شركتها درصدي يعني پرونده اي كار مي كنن و يك سري حقوق ثابت مي دن وبا افزايش سابقه حقوقم افزايش پيدا مي كنه.

در كل كار بازرسي شغل حساسي هستش و سالم موندن توي اين شغل كار هر كس نيست و از همه مهمتر كار فرسايشي هستش و بچه هاي بازرسي چند سال بيشتر توي اين شغل نمي مونند.

باسلام

دستمزد یک مکانیک مرتب با شاسی موتور و یک درب توقفی 650.000 ریال میباشد.

جناب عمادین حداقل دستمزد یک مکانیک کار آسانسور ماهر تواقفی حدود 80 هزار تومانه نتیجه مکانیک کار آسانسور 40 هزارتومانی تومنی همون آسانسوریه که پیچ یوک ها شل بسته شده دو هفته بعد از راه اندازی آسانسور معلوم میشه کی بود چی بود چی شد

مخلصیم آقای عمادین

من همیشه اکیپ هام رو تشویق میکنم به کار تمیز و منظم و بدون دردسر در هر مرحله.

بعنوان مثال شاسی های بنده کاملا اصولی از روی نقشه توسط مکانیک ساخته میشود . آلفا کاملا حساب شده اجرا میشود .

من به اینکار بها میدهم .

باسلام

درجواب به دوست عزیز آقای رضاعلی باید بگویم که جنابعالی مطمئنا نمیتوانید با بنده کار کنید . خیالتان راحت . بنده به شدت سختگیر هستم .

اکیپهای بنده بعنوان مثال جهت جوشکاری تستهای مختلف را پشت سر گذاشته اند.

دوره های لازم را دیده اند. همینطور دیگر اکیپها .

مکانیک راه اندازی طبقه ای حداقل 200000 تومان

درو ریل حداقل 100000 تومان

البته بعضی از همکاران لطف میکنند از شهر های دیگه تشریف میارن و با قیمت های شهر خودشون اینجا کار میکنند که این درست نیست

سلام

اگر بخواهیم به فرسایشی بودن کار نگاه کنیم باید بگم که کار نصابان آسانسور فوق العاده فرسایشی تر از مسئولیت بازرسان آسانسور است و اگر باز بخواهیم به مسئولیت کار نگاه کنیم "کار نصابان آسانسور" پر مسئولیت تر از "کار بازرسان فنی آسانسور"است و اگر بخواهیم به سالم ماندن در کار نگاه کنیم باز احتمال سالم ماندن بازرس خیلی بیشتر از نصاب است.

در مورد حقوق باید عرض کنم که من خودم بازرس نیستم اما آنطور که متوجه شدم الان ماهانه حدود 000 800 تومان می گیرند به علاوه اینکه از طرف شرکت بیمه می شوند و مزایایی جزئی نیز دارند.

وسیله نقلیه یا دارند یا کرایه تاکسی ها را با شرکت حساب می کنند اما من تا حالا ندیدم شرکت با یک ماشین اختصاصی بازرسان را سر پروژه ها ببرد و بیارد.

 

 

سلام آقای رحمانی

با توجه به اینکه شما در بندر عباس مشغول به کار نصب آسانسور هستید، برام جالبه بدونم از آب و هوای شرجی و بسیار گرم آنجا شکایت ندارید؟

در کار نصب آسانسور آن هم در بدترین موقع از سال مثلا تابستان یا بهار که هوای بندر عباس خیلی شرجی و آزار دهنده می شود، شما چطور کار می کنید؟

من خودم یکبار سفر تفریحی به شهر شما داشتم اما دائما زیر کولر گازی بودم و کلا اون چند روز نتونستم راحت باشم چه برسه بخوام روزی اونجا کار اونم کاری که در هوای آزاد باشد رو انجام بدم.

سلام اقای رفیعی

در شرایط اب و هوایی بندرعباس کار "نصب آسانسور"یه مقدار دشواره.

یه مثال میزنم تا مقداری از شرایط اینجا براتون مشخص بشه، وقتی تابستون پس از اتمام کار نصب آسانسور به خونه بر میگردم لباس کارم در اثر گرمای شدید و شرجی بالا, از عرق خیسه و از لباس آب   میچکه مثل اینکه با لباس رفته باشی زیر دوش اب و کفشام کاملا از اب پرشده ضمن اینکه با این شرایط و محیط کار برق گرفتگی خیلی راحت اتفاق میفته و ....... البته در زمستون هوای اینجا مثل تابستون شهرهای دیگر مراکز استانهاست و کار کردن خیلی راحتر میشه 

من در تبریز مشغول کار اسانسور هستم . در اینجا هم مشکلات آب و هوا وجود داره بویژه در مناطق بالایی شهر و در فصل زمستان که از سرما بدنمان خشک میشود و به سختی کار میکنم .

سلام به همکار گرامی آقای علی رحمانی واقعا" چقدر صبور و بزرگوارید که کار کردن تو گرمای خرماپزون بندر را میگی یه مقدار دشواره!

آقا منم در منطقه ای هستم که گرچه به گرمای اونحا نیست اما تو تابستونای واقعا داغ شاید روزی یه گالن بیست لیتری آب میخوریم تا بشه دوام آورد. تازه با این همه مشکلات دستمزدی که پرداخت میشه در برابر کار انجام شده بسیار ناچیزه نمی دونم کی باید دستمزد این مناطق را محاسبه کنه و به داد ما برسه

سلام اقا رامین

از اظهار لطف شما ممنوم و همچنین از مدیریت سایت که مطالب منو ویرایش میکنند

و اقا رامین در مورد دستمزد ها کاملا با شما موافقم

سلام به همۀ آسانسوریهای ایران

مدت سه سالی هست که با سمت منشی در یک شرکت آسانسوری مشغول بکار هستم. کار آسانسور کاری واقعا سخت و پر مشقتیه

پایدار و موفق و شاد باشید

 

سلام

 چندی است که مبادرت به تاسيس شرکتی آسانسوری نموده ام، در حال حاضر نیازمند يك نفر مدير فني و يك نفرتكنسين می باشم تا آنها را برای همکاری استخدام نمایم. 

از دوستان و همکارانی که در این صنعت دارای سابقه و تجربه بالا هستند درخواست دارم مرا در این امر کمک نمایند، تابدونم حقوق اين افراد چقدر بايد تعيين شود؟ و در حال حاضر حقوق آنان چقدري هست؟

سلام به همكار جديد

همانطور كه مي دانيد در اختیار داشتن مدير فني بر اي عضويت در سنديكا لازم است و سوابق وی بايد مرتبط با آسانسور باشد و لذا كسي كه سابقه ی مديريت فنی دارد سطح حقوق و میزان آن توافقي است، زيرا كار و تخصص وی فني مي باشد، به همین جهت هركس به فراخور سابقه و تخصص ميزان درخواست حقوق دارد که به توانايي وی ربط دارد.

با سلام.عرض کنم این مقدلر دقیقا توافقی میباشد.ولی کسی که بتونه کاراها رو هندل کنه و از پس بسیاری از امور بر بیاد،باید رنجی بین 1,500 الی 2,500 داشته باشد.البته میتوان به صورت صوری با مبلغی به مراتب کمتر از مدارک مدیر فنی استفاده کرد که در این صورت باید لیست بیمه رد شود....

 

سلام خسته نباشید، سایت شما مطالب مفیدی داره و من با اینکه اطلاعات خاصی راجع به این صنعت ندارم اما مطالعه بعضی از مطالب، برام خیلی جالب بود.

من قصد سرمایه گذاری در شرکتی با هدف "تولید کابین آسانسور" دارم، از دوستان گرامی که در این مورد اطلاعات و نظراتی دارند ممنون می شم در صورت امکان اطلاعات و توضیحات خود را ارائه نمایند.

 

با سلام
برای ورود به هر عرصه، نیاز به اطلاعات اولیه و بسیاری موارد دیگر می باشد، که اگر این حضور با شناخت و احاطه به زوایای گوناگون موضوع باشد، نتیجه بخش خواهد بود.

با توجه به  سرمایه گذاری در بخش تولید کابین آسانسور نیز این مسئله وجود دارد، که حتما" باید با  اشراف به همه ی جوانب کار و داشتن امکانات کافی از جمله

 • مکان(سالن و فضای کافی و مناسب)
 • تجهیزات(ماشین آلات قیچی، پرس، پانچ، دستگاههای جوش آهن، آرگون، نقطه جوش، و....)
 • ابزار آلات(جک و فیکسچر، قالبها،و.....)
 • سالن رنگ
 • افراد مسلط و آگاه به کابین آسانسور به دلیل گستردگی و تنوع ابعاد و تیپ های مختلف و بسیاری مسائل دیگر ........ پا به این عرصه گذاشت.

اما برای آگاهی از بعضی نکات می توانید به فصل نهم:
"کتاب طراحی آسانسور" به قلم پروفسور لابومیر یانوفسکی که در این فصل به اصول طراحی و محاسبات کابین آسانسور پرداخته است مراجعه فرمائید.

البته اگر مروری به بعضی از پرشسها و پاسخها سایت پارس لیفت در این زمینه داشته باشید، مطالب متنوع و مفیدی را مرور خواهید کرد.

خدمت دوست مهمان سلام عرض ميكنم
همانطور كه آقاي مهندس طبسي فرمودند تجهيزات زيادي براي اين كار نياز است حال تمام اين تجهيزات اگر فراهم گردد علم توليد خود يك مسئله مهم است و در نهايت بازاريابي و فروش هر نوع قطعه توليدي عوامل اصلي است
دوست عزيز بنده مايلم در اين كار با هم همكاري نماييم در صورت تمايل جناب عالي به صفحه آسانسور كائن مراجعه نماييد تا با يكديگر ازنزديك آشنا شويم

سلام دوست عزیز برای اینکه بتونید یک بازرس آسانسور کارآمد بشید راه طولانی ای را باید پشت سر بذارین مثلا حداقل یه چهار پنج سالی تموم وقت با علاقه و سماجت به کار نصب و راه اندازی آسانسور بپردازید تا اولا" یه نصاب بشین و بعدش تو راه اندازی انواع آسانسور تخصص پیداکنیین تازه بعد از طی این مراحل باید از پس کلاسهای خاص بازرسی آسانسور نیز برآیید تا بتوانید در این شغل وارد شین مدرک شما هم به کار اسانسور میخوره چون حدود سی درصد آسانسور تابلو فرمان و سیستم برق آسانسوره

 متاسفانه در این پایگاه بعضی از دوستان خارج از تخصصشان در مورد مسایل اظهار نظر می کنند هر چند اشکالی ندارد زیرا که هدف از فضای مجازی و محیط مجازی بالا بردن سطح علمی و دانش فنی افراد در عرصه مختلف مرتبط با صنعت است. دوستان توجه داشته باشند بعضی از شروطی که بازرس آسانسور باید داشته باشد، موارد زیر است:

 1.  تیز بین باشد 
 2. داشتن آگاهی نسبت به استاندارد پایه کنتر ل کیفیت مثل iso9000 ,iso17000 و...
 3. تسلط به استانداردهای مرتبط به حوزه  بازرسی اش
 4. شر ط چهارم که مهمترین شرط می باشد نداشتن تعارض منافع با افرادی به صورت حقیقی  یا حقوقی در بازرسی که دخیل هستند . پس اگر شخص بازرس آسانسور ، قبل ورود به بازرسی ، نصاب آسانسور بوده باشد، به طور ناخود آگاه این قضیه در روند بازرسی اش تاثیر گذار است. پس نصاب بودن شر ط بازرس شدن نیست.

دوست عزیز اصلا به این صورت که شما فرمدید نیست و احتملا به شما اطلاع درست ندادند.اکثر بازرسان از نصب و راه اندازی اطلاعات به صورتی که گفتید ندارند و نیاز نیست.اصلا و ابدا....

 

سلام جناب تبریزی با احترام به دیدگاهتون و قبول کلیه مواردی که لازمه بازرس شدنه و شما در بالا همه را گفتید اما با این دیدگاه که بازرس لازم نیست نصاب باشه موافق که نیستم حتی مخالفم

اگه خوب توجه میکردین متوجه می شدین  منظور من از نصاب یادگیری کامل نصب آسانسور با همه فوت و فنهاش بود نه اینکه نصاب باشی و بازرسی هم انجام بدی

 وقتی یه بازرس با رمز و رازهای نصب آسانسور آشنا باشه و انواع طرفند این جماعت زحمتکش و گاهی زبل را بدونه خوب میتونه تو وقت بازرسی چه جوری آسانسوری تحویل بگیره که بدون نقص باشه

اما بازرسی که از نظر تحصیلات و مقررات استاندارد و آشنایی با انواع ایزو هیچ نقصی نداره ولی با نصب آشنایی کامل نداره نصاب خیلی راحت میتونه مشکلات آسانسور را دور بزنه و آسانسور را بدون نقص جلوه بده حیف که نمیشه به این نکات اشاره کرد که بدآموزی داره وگرنه شما هم با نظر من که بازرس باید دوره کامل نصب و راه اندازی و تجربه زیادی نیز در این مسیر داشته باشه موافقت میکردید.

 

مقوله بازرس با نصاب دو مقوله جدا ست هر کدام باید دارای وِیژگی های لازم برای انجام خود داشته باشند مثلا نصاب باید قدرت و انعطاف بدنی مناسب داشته باشد بارزس فنی باید داری چشمان تیز بین باشد. اگر ببنید اکثر بازرسان با تجربه سبقه نصابی آسانسور نداشته، مطمئن باشید که اگر توانایی لازم برای انجام بازرسی نداشته بود امروز آنها به عنوان بازرس مجرب نمی شناختیم.

این نکته یاد آوری کنیم افرادی به بارزس فنی در زمینه استاندارد کار می کنند باید آشنایی کامل به اصول بارزسی مثل نوشتن انشا فنی گزارش بارزسیو تسلط به علوم فنی و مهندسی و بعضا علوم انسانی مثل جغرافیا و ادبیات داشته و در بارزسی فنی یک کالا و یا چند کالای مشابه به صورت تخصص مشغول به کار میشود

سلام،به نظر بنده بازرسی آسانسور یک اطمینان کتبی ومعتبر از سوی تولید کنندگان و شرکتهای بازرسی به منظور حفظ امنیت مصرف کنندگان میباشد.

لذا یک بازرس شرعاً وقانوناً وظیفه دارد تمامی ایرادات ریز و درشت مربوطه را تشخیص داده وبرای رفع ایراد به روش درست گواهی تایید صادر کند.

به همین دلیل یک بازرس  ضمن دارا بودن اطلاعات ذکر شده توسط آقای تبریزی باید به تمامی مراحل نصب نیز کاملاً آشنا باشد.

خدمت دوست عزيز عرض كنم

دست مزد مدير فني يا تكنسين فني نصبت به كاري كه انجام ميدهند محاسبه مي شود و حداقل دستمزد تايين شده از طرف وزارت كار كمتر نمي تواند باشد

سلام

اقا رامین با نظر شما کاملا موافقم. اقای تبریزی من درسیستمی کار میکنم که بازرس رو یک فردحرفه ای وبا تجربه کاری در همون زمینه  انتخاب میکنند و این سیستم سالهای زیادیست که به درستی کار میکند و از لحاظ ایمنی تاکنون هیچگونه اتفاقی پیش نیامده.

با این روش نفر بازرس بر تمام مراحل مسلط و کمتر امکان دو دره بازی نصاب وجود دارد

با اینکه این حرف ها به ضرر نصاب ها تمام میشود ولی این واقعیت وجود دارد که بعضی ها کار رو ماست مالی میکنند.

سلام خسته نباشید

سوالی داشتم از خدمتتون با توجه به اختلاف خریداران واحد های آپارتمان با سازندگان بر سر نوع موتور آسانسور و اینکه سازندگان آپارتمان بر خلاف گفته هایشان از موتور تعمیری استفاده کرده اند ، و ممانعت خریداران از امضاء برگه تعمیر و نگهداری آسانسور،  آیا سازندگان خودشان می توانند برگه تعمیر و نگهداری را برای اخذ استاندارد امضاء نمایند.

سوال دوم با توجه به اینکه مدرکی مبنی بر نوع موتور آسانسور نداریم آیا می شود از شرکت نصاب آسانسور یا سازندگان ساختمان شکایت کرد؟

 

ممنون از راهنمائیتان

سلام

در مورد سوال اول شما باید باطلاع برسانم که:

 • بله شرکت فروشنده و نصاب آسانسور می تونه قرارداد سرویس و نگهداری رو منعقد کنه.
 • در مورد سوال دوم نیز، شرکت های دارای پروانه طراحی و مونتاژ به هنگام اخذ پروانه تعهد نامه ای را امضا می کنند که در آن متعهد می شوند از اجناس نو به هنگام نصب آسانسور استفاده کرده اند. حالا باید بازرس آسانسور تشخیص میداد که این موتور کهنه یا نو می باشد که در صورت کهنه بودن باید یک تعهد یکساله به صورت محضری از شرکت دارای پروانه طراحی و مونتاژ به منظور گارانتی می گرفت.

اگر این تعهد نامه گرفته نشده می توان از شرکت مذکور شکایت کرد.

موفق باشید

با سلام
ضمن تشکر از همکار گرامی که پاسخ مناسب و نظرات خود را بیان نموده اند، باستحضار می رسد:
باتوجه به سئوالات قبلی در همین زمینه پیشنهاد می شود این بخش از مطالب را با کلیک روی لینک زیر موضوع دقیقا" مطالعه فرمائید:

http://parslift.com/forum/%D8%AA%D8%B9%D9%85%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%86%DA%AF%D9%87%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C.html#comment-780

باسلام

آیا بازرسی که کار بلد باشد و زمان بازرسی آسانسور بیایید خوبه ؟

یا بازرسی که فقط چند بند از مواد استاندارد را خوانده و اشکالات الکی میگیرد و مورد تمسخر نصابان است؟

  کسانی که از کار نصب آسانسور به کار بازرسی آسانسور آمده اند موفق ترند.

در مورد سلامت بازرس هم باید بگوییم اگر کسی وجدان نداشته باشد، فرقی ندارد زیرا در هر شغلی باشد، اگر متعهد و دارای وجدان کاری نباشد از سلامت لازم برخوردار نیست، البته باید بگویم حقوق بازرسین آسانسور هم خیلی تفاوت دارد، شرکتی حقوق آنچنانی میدهد و شرکتی هم کاری میکند که بازرس آخر ماه به گدایی بیافتد.

یکی از مواردی که نباید در سوابق بازرس آسانسور باشد، عدم همکاری با شرکتهایی است که در زمینه تولیدات آسانسور فعالیت دارند. زیرا مغایر اصل بیطرفی بازرس طبق اخلاق حرفه ای و استاندارد iso17020 است

 

سلام من لیسانس برق هستم چندماهی هست که مشغول نصابی آسانسور هستم چطوری میتونم یک مدیر فنی بشم؟

سلام . با توجه به اینکه هر شرکت تایید آسانسور یه جور نظر میده آیا مشخصات استانداردی جهت اجرای راه پله فلزی موتور خانه آسانسور در بالای خرپشته وجود داره که مثلا زاویه و ارتفاع پله ها یا عرض اون یا کف را بیان کنه لطفا راهنمایی کنید.

با سلام
جناب آقای تفقدی، منظور از راه پله فلزی موتورخانه آسانسور کدامیک است؟ 

 • راه پله ای که جهت رفتن از کف موتورخانه تا روی سکوی سقف چاه مورد استفاده و حدود 4 الی 5 پله دارد؟
 • یا اینکه راه پله اصلی از طبقه آخر یا پشت بام به موتورخانه آسانسور؟

سلام.من مهندس مکانیک سیالات هستم. ایا میتونم تو کار اسانسور موفق بشم و پیشرفت کنم. به نظرتون تاسیسات ساختمان بهتره یا مشاغل مربوط به اسانسور؟چرا؟ لطفا پاسخ دهید.

با سلام

نظر باینکه قبلا"در رایطه با جانمایی کابین و ریل در چاه آسانسور مطالب بسیاری ارائه شده، مطالعه این موارد می تواند موثر باشد. ضمن اینکه از نرم افزارهای لیفت دیزاینر و ....... نیز می توان استفاده نمود.

 

کابین آسانسور با دو درب متقاطع www.parslift.com

 

مطالعه مطالب مذکور و همچنین مطلب کابین نامتقارن و دیگر مطالب مربوطه پیشنهاد می گردد.

امیدوارم دوستان و همکاران گرامی اگر پیشنهادی در این رابطه دارند نیز از ارائه آن دریغ نفرمایند.

با سلام من میخواستم در دوره های اسانسور هیدرولیک یا کششی شرکت کنم .در صورت اتلاع از برگذاری دوره اسانسور به اطلاع رسانده شود با تشکر

سلام

در مورد اخذ پروانه بازرسی سوال داشتم

مدارک لازم و این که من دارای مدرک فوق لیسانس برق هستم آیا مدرک تحصیلی تاثیر داره؟

مرجع صدور پروانه بازرسی کجاست؟

با سلام
می خواستم بدونم برای بازرسی اسانسور آیا محدودیتی برای خانم ها وجود داره یا نه؟
واگر نه آیا شرکت های بازرسی بیشتر متمایل به همکاری با بازرسين آقا هستند؟

با سلام

در مورد بازرسی و استاندارد پله برقی اقداماتی صورت گرفته نشده و مجوزی صادر نمی شود چرا؟؟؟؟؟

با سلام،یه سوال داشتم اونم اینکه من گواهی بازرسی جرثقیل دارم میتونم بازرسی اسانسور انجام بدم؟دوم اینکه من اگه بخوام گواهی بازرسی اسانسور بگیرم چکار باید بکنم؟سوم اینکه بعد اخذ گواهی چطوری باید کار بازرسی بگیرم؟

سلام

اينجانب تكنسين فني يكي از شركت هاي اسانسوري بودم بدليل همكاري خود رو با اين شركت قطع كردم.

الان چه اقدامي بايد انجام بدم؟

و به وزارت صنعت معدن بايد چه متن نامه اي بنويسم و اطلاع دهم

لطفا منو رو راهنمايي كنيد

 

اگر سنسورها و شالترها عمل نکنند آسانسور با سرعت یک متر بر ثانیه بر روی سکو میخورد چون اگر کابین سرعتش بیشتر از یک متر بر ثانیه بشه پاراشوت و گاورنر فعال شده و کابیبن رو متوقف میکنند

با عرض سلام و خسته نباشید

میخاستم ببینم برای بازرس آسانسور شدن باید چه دوره هایی و مدارکی داشته باشم

من لیسانس عمران دارم در کار نصب هم تا حدود زیادی آشنایی دارم ولی سابقه بیمه ندارم میخاستم ببینم بااین دوره های سه روزه شرکت ایساتیس که در مورد اشنایی بااسانسور هست و برای بازرسان میزارن میتونم بازرس بشم یا نه باید دوره های دیگه ای هم بگذرونم و چه دوره هایی؟؟؟

لطفا کامل راهنمایی کنیدچندتا مدرک باید بگیرم و چه دوره هایی را باید بگذرونم و ایا این دوره ها در اصفهانمم هست یا نه؟؟؟

ممنون از راهنماییتون

با عرض سلام وخسته نباشید خدمت بزرگان یه سوال داشتم خدمتتون حقوق نصب وراه اندازی کششی و گرلس در عمان چقدره

سلام 

دوستان من چند سال در شرکتهای آسانسور کار کردم به عنوان مدیر فنی در اصفهان و بندرعباس درضمن تعمیرات برد تابلو فرمان و موتورگیربکس و آشنایی کامل به تمام تابلوهای فرمان ساخت داخل و پکیج آماده همکاری با شرکت آسانسور در بندرعباس هستم و تست میدهم 

با سلام

بنده یه سوالی دارم که اگر دوستان لطف کنند به طور کامل راهنمایی کنن ممنون میشم.همسر بنده دو سال است که در کار نصب و نگهداری اسانسور فعالیت دارند با چندتا شرکت کار میکنن ولی متاسفانه هیچ کدوم بیمه نمیکنن کار همسر من از نظر مدیران شرکت و بازرسین اسانسور عالیه با این که تازه دو سال است در این زمینه فعالن.بنده میخواهم که کمک همسرم باشم و با تحصیل در رشته اسانسور و تاسیس شرکت برای خودمون فعالیت کنیم در ضمن بنده لیسانس ریاضی محض و فوق لیسانس صنایع گرایش مدیریت سیستم و بهره وری دارم .سوال اول ایا امکانش هست با تحصیل بنده در رشته اسانسور شرکت تاسیس کنیم و مدرک طراحی و مونتاژ بگیریم؟سوال دوم ایا من مستیم میتونم ارشد اسانسور بخونم؟سوال سوم ایا خانم ها میتونن بازرس بشن؟و ایا تحصیل در رشته اسانسور جز سابه بیمه میشه؟و...این ها همه سوالاتی که واقعا ذهن منو مشغول کرده و هیچ جوابی براشون پیدا نکردم.

ابا با مدرک فوق دیپلم برق قدرت و سابقه کاری رد خارج از کشوربالای بیست سال در شرکت‌های Kone,OTIS,Schindler, میتوان بعد از گذراندن دوره بازرسی، در شرکتهای بازرسی مشغول بکار شد و یا باید مدرک  لیسانس داشته باشیم

سلام

اقا خسته نباشی حقوق بازرسان اسانسور تغریبا چقدره؟

سلام حقوق بازرس در ماه ۴ میلیون است و به ازای هر یک بازدید ۱۰۰هزارتومن دریافت میکنه سرویس ها در روز چهار مورد است و نیازی هم نیست وسیله نقلیه داشته باشی حتی میشه با اتوبوس رفت و امد کنی اگر برای بازرسی میخواهید مدرک دریافت نمایید لطفا به من پیام داده و سوالات بازرسی را دریافت نمایید PDF  تقریبا ۳۰۰ صفحه ای که کل مساعل بازرسی و اسانسور در داخل خودش جای داده است

سلام میشه بگید که اگه کسی مدرک کارشناسی یا همان مهندس آسانسور رو داشته باشد و توی یه شرکت استخدام شود و حداقل حقوق ماهانه چنده و در ضمن درامد یه شرکت معتبر چنده ممنون میشم به این دوسوالم جواب بدید🙏🙏

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.