معرفی نصاب با تجربه آسانسور

تاریخ انتشار: پ., 2013/02/14 - 17:20 توسط قاسمی

با سلام خدمت همه دوستان و همکاران گرامی

یکی از همکلاسی های من ( رشته آسانسور) که قبلا هم 4 ماه پیش نصابی کار کرده است، الان دنبال شخص با مهارتی می گردد که بتواند با او کار کند تا هم دستش تند شود و هم کاری را که مرتبط با رشته تحصیلی خود است را انجام دهد. لذا می خواستم از شما همکاران سوال کنم که این همکلاسی من چطور می تواند یک نصاب با تجربه و کسی که صرفا در مکانیک و راه اندازی آسانسور کار می کند و نیاز به همچین شخصی به عنوان کارگر دارد را پیدا کند؟

از شما همکاران عزیز تقاضا دارم اگر همچین نصابی را سراغ دارید ( مکانیک و راه اندازی ) معرفی کنید تا من هم به این بنده خدا اطلاع دهم.

این طور که به من گفته 50 تا 60 درصد راه اندازی را تنهایی می تواند انجام دهد و کاملا با قطعات و کار همه آنها و همچنین استاندارد آسانسور آشناست. ایشان هم مانند بقیه دانشجوها هفته ای 2 روز را به دلیل کلاس ها نمی تواند سر کار حاضر شود و در نظر دارد برای روزهایی که کار می کند حقوقی را از نصاب دریافت کند ( میزان آن توافقی بین خودشان است).

اگر شرکتی را هم سراغ دارید که مشکل هفته ای 2 روز این دوست من را می پذیرد و در قسمت مکانیک و راه اندازی نیروی نیمه ماهر لازم دارد، لطفا معرفی کنید.

 

 

دیدگاه‌ها

سلام

اگر من جای دوستتان بودم برای بدست آوردن تجربه هزینه هم میکردم.

مطمئنم که شرایط یه مقدار سخت میشه اگر بخواهی بدون دست مزد کار کنی اما مطمئنم نتیجه خوبی داره، اگه بتونه بدون دریافت دستمزد کار کنه و سختی هارو تحمل کنه، تجربه با ارزشی بدست میاره، من با اینکه متاهل بودم چنین شرایطی رو به مدت یکسال با همه سختی های زیادش تحمل کردم و نتیجه خوبی گرفتم.

امیدوارم دوست شما هم بتونه با تحمل مشکلات و سختیها،راهش رو پیدا کنه

با تشکر از عزیزان که در سایت پارس لیفت زحمت میکشن من به عنوان یک مدیر در صنعت اسانسور از شما عزیزان انتظار این که در باره اطلاعات فنی روز دنیا درمورد اسانسور و مطالبی که به به هرچه بهتر بودن این صنعت اسانسور در کشور ما کمک می کند دریغ نکنید با سپاس فراوان

افزودن دیدگاه

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
CAPTCHA
این سوال برای تشخیص کاربر واقعی از ربات های اسپمر می باشد.

لطفا حاصل جمع عدد بیست با عدد چهل را به عدد بنویسید.