مدیر فنی آسانسور و مدرک خبرگی

تاریخ انتشار: س., 2015/08/04 - 12:59 توسط طبسی

توافق مهم برای مدیران فنی آسانسور
موضوع مدرک تحصیلی مدیران فنی آسانسور در طرح جدید که باعث چالش جدی در صنعت آسانسور و پله برقی شده، یکی از موارد مهمی است که اکثر همکاران نسبت به آن انتقادات وسیعی ابراز نموده اند.
در همین راستا هیئت مدیره محترم سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی و بازرسین سندیکا و مخصوصا" آقایان مهندس ادریسی و ایرج نیازی به نمایندگی از طرف هیئت مدیره سندیکا پیگیری در رابطه با این موضوع را با مسئولین وزارت صنعت، معدن و تجارت در دستور کار قرار دادند.

 

اعطای مدرک خبرگی آسانسور برای مدیران فنی با تجربه  فاقد مدرک تحصیلی parslift.com


جناب آقای مهندس زهره وندی رئیس هیئت مدیره سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی با تقدیر و سپاس از تعامل و همکاری خوب طرفین موضوع، اعلام نموده تعاملات مثبت و خوبی با دست اندرکاران وزارت صنعت، معدن و تجارت  بوجود آمده و بر همین اساس قرار شده تا مدیران فنی آسانسور که دارای مدرک دیپلم و هفت سال سابقه کار مستند در صنعت آسانسور هستند، بتوانند بر اساس توافقات اعتبار لازم را برای جبران کمبود مدرک تحصیلی  (مدرک خبرگی) بدست آورند.
بر اساس توافقات در رابطه با اعطای مدرک خبرگی، مقرر شده:

  • طی یک یا دو و یا حداکثر سه نوبت آزمون جامع تشخیص خبرگان صنعت آسانسور  برگزار گردد و شرکت کنندگان در صورتیکه بتوانند از 100 نمره آزمون حداقل 60 نمره و بالاتر را کسب نمایند، با نظارت و تائید سندیکای آسانسور موفق به اخذ مدرک خبرگی آسانسور (مدیرفنی آسانسور) می گردند.

البته جناب آقای زهره وندی ضمن تشکر از تلاش آقایان ادریسی و نیازی اعلام جزئیات بیشتر و زمان اجرای طرح را موکول به آینده نمود و اظهار داشت که به زودی اطلاعات کامل طرح "خبرگی اسانسور"  توسز سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ارائه خواهد شد.

منبع خبر: سندیکا

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
CAPTCHA
این سوال برای تشخیص کاربر واقعی از ربات های اسپمر می باشد.

لطفا حاصل جمع دو عدد بیست و پانزده را به عدد بنویسید.