قیمت ریل گذاری و دربهای طبقات آسانسور

 
تاریخ انتشار: پنجشنبه, 1388/09/19 - 22:40 توسط بابایی
سلام
 
خواهشمندم که در صورت امکان در مورد اینکه چه نوع درب طبقات البته از نوع لولایی جهت یک آسانسور 5 یا 6 نفره می تونه مناسب باشه و کلا مارک و هزینه آن چقدر می تونه باشه مرا راهنمایی کنید.
 
من یک ساختمان 4 طبقه تک واحدی در حال ساخت  دارم که کار چاهک و بتون ریزی و آهن کشی و دیوارکشی را انجام دادم و حالا با یک شرکت در رابطه با ریل گذاری و دربهای طبقات قراردادی به مبلغ 3000000تومان دارم ریلها از نوع مونته فرو ایتالیا و درب لولایی که احتمالا ساخت ایرانه ، آیا قیمت می تونه مناسب باشه ؟
 
عمق چاهک بعد از بتون ریزی 150 سانت و ارتفاع اطاقک از کف بتون پشت بام 280 سانته که ارتفاع از روی سکو تا سقف اطاقک 177 سانت در اومده ایا این ابعاد مناسبه ؟
 
باتشکر

دیدگاه‌ها

طريقه شناسايي ريل مونته فرو وقيمت هر جفت آن را لطفا برايم بگوئيد. واينكه آيا قيمت ريل كشي يك اسانسور براي يك ساختمان پنج طبقه (پنج ايستگاه دارد )چقدر ميشه ؟ براي عقد قرار داد چه نكاتي بايد در نظز گرفته شود . متشكرم

با سلام

یک ساختمان 4 طبقه بدون آسانسور داریم و جای خاصی نیز برای نصب آسانسور از پیش تعیین نشده است حال با توجه به شرایط فوق میتوان نسبت به نصب آسانسورحداقل دو نفره اقدام کرد ؟ اگه جواب مثبت باشد هزینه کلی فروش و نصب آن تقریبا در چه حدودی است ؟

با تشکر  

سلام

 کاربر گرامی، نوع سئوال خیلی کلی می باشد. شما با مراجعه با مطالب مربوط به سئوال در صفحات داخلی سایت می توانید اطلاعات مورد نیاز را در دسترس داشته باشید، در صورتیکه مواردی نامفهوم بود، می توانید با اشاره به آنها سئوال فرمایید. موفق باشید.

کاربر گرامی سلام

شاید این نوع پاسخ بارها تکرار شده، قیمت آسانسور دقیقا شبیه قیمت اتومبیل می باشد، شما با توجه به نوع انتخاب و بودجه در نظر گرفته شده می توانید اتومبیل مورد نظر را انتخاب کنید.

                                     

                                                           آسانسور پانوراما (هیدرولیک)

در دنیای آسانسور نیز قیمت به همین منوال می باشد، و لذا به این صورت پاسخ مناسبی را نخواهید داشت، و معمولا همیشه قیمت آسانسور بر اساس پایه (4 طبقه) اعلام می شود، ضمن اینکه در بازار اسانسور قیمتها متنوع بوده، و بستگی به نوع آن:

*- آسانسور کششی 

*- آسانسور هیدرولیک 

*- آسانسور MRL 

*-آسانسورهای پک کامل (خارجی) 

و توانایی فروشنده اسانسور و درجه تخصصی و پرسنلی شرکتی انتخاب می کنید دارد.

  قیمت آسانسورها نیز از طبقه 2 میلیون و تا 10 میلیون و حتی مبالغ بیشتر متغیر است، البته شاید بعضی از فروشندگانی که تشکیلات و پرسنل محدودی داشته باشند، با قیمت طبقه اي کمتر از 2 میلیون هم نصب کنند.

آسانسور پانوراما یا شیشه ای هم قیمتش حداقل 10 تا 20 درصد گران تر آسانسورهای معمولی می باشد.

سخن آخر، شرکت یا شرکتها پس از بازدید از محل و یا در اختیار داشتن اطلاعات لازم باید پیشنهاد قیمت دهند.

سلام استاد عزیز جناب آقای طبسی

بنده تا به حال در رابطه با اجرای پروژه هایی با سیستم تعلیق 2به 1 تجربه ای نداشته ام لطفا در صورت امکان در مورد محاسن و معایب این سیستم و نحوه اجرا توضیحاتی به بنده بدهید

با تشکر

با سلام

منظور از علامت اختصاری T50 و T70 چیست ؟ و جهت  ریلهای ساختمان های معمولی چهار یا پنج طبقه از چه علامت اختصاری استفاده می شود؟ با تشکر 

افزودن دیدگاه

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
CAPTCHA
این سوال برای تشخیص کاربر واقعی از ربات های اسپمر می باشد.

لطفا حاصل جمع دو عدد بیست و پانزده را به عدد بنویسید.