فراخوان تعویض قفل های درب آسانسور

 
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 1395/05/20 - 21:32 توسط طبسی

 براساس بررسی و تحقیق کمیسیون ایمنی و امنیت لوازم خانگی آمریکا، قفل های الکترومکانیکی درب آسانسور با قطعات پلاستیکی  با نام Porta که روی درب بعضی از آسانسورها نصب شده، دارای نقص فنی است. لذا این کمیسیون طی فراخوان عمومی از شرکتها و ساختمانها، دستور تعویض سریع کلیه قفل های مذکور را صادر کرده است.

 با توجه به اینکه این قفلها در زمان کارکرد آسانسور اجازه می دهد قبل از رسیدن کامل آسانسور به طبقه درب باز شود، این وضعیت بسیار پر مخاطره و احتمال سقوط افراد به داخل چاه آسانسور جدی است .

 تا کنون در گزارشاتی که از شکستن این فقل ها رسیده هیچگونه صدمه و آسیبی گزارش نشده است.

فراخوان شامل تمام آسانسورهایی است که از این نوع قفل پلاستیکی (نسل یک و دو و سه و یا 4) استفاده شده، و کلیه ساختمانها موظفند برای جلوگیری از حادثه و حفاظت جان مصرف کنندگان آسانسور ضمن خاموش کردن آسانسور مراتب را سریعا" به شرکتی که مسئولیت سرویس آسانسور را به عهده دارد با مراجعه به وب سایت به صورت الکترونیکی گزارش نمایند تا نسبت به تعویض قفل ها اقدام فوری انجام گیرد.

این فراخوان برای حدود 60.000 عدد انواع قفل های نسل 1 تا 4 این برند می باشد که در سراسر کشور توسط تولید کنندگان آسانسور بین سال های 2005 و 2011. با برچسب قفل "پورتا استفاده و نصب گردیده است.

 

تصاویر تکمیلی این گفتگو

افزودن دیدگاه

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
CAPTCHA
این سوال برای تشخیص کاربر واقعی از ربات های اسپمر می باشد.

لطفا عبارت هفتصد و نود و پنج را به عدد بنویسید.