صدای زیاد هنگام بالا و پایین آمدن آسانسور

 
تاریخ انتشار: سه شنبه, 1393/07/01 - 21:31 توسط محمدی

سلام

دوستان سوالی داشتم

ما برا ساختمون خودمون آسانسور نصب کردیم، روزی که بازرس استاندارد برا تایید اومد، آسانسور وقتی میرفت پایین صدای ناجوری میداد(جیغ مانند). که نصاب شرکت آسانسوری، یه چیزی دستکاری کرد و صدا قطع شد.

بازرس آسانسور تایید کرد اما وقتی بازرس رفت آسانسور دوباره همون صدا رو میداد. شرکت آسانسوری میگه به خاطر خشک بودن ریل ها هاست و به مرور زمان برطرف میشه!

من 2 تا سوال دارم

1- آیا مشکل از ریل ها هست؟

2- این شرکت بدون اجازه مالک(خودمون) اومده و آسانسوری که هنوز بیمه نشده، برا همسایه ها راه انداخته. آیا ما میتونیم از شرکت آسانسوری شکایت کنیم؟

 

دیدگاه‌ها

سلام

متاسفانه بعضی از کارفرماهای از خود راضی مثل شما هستند که باعث میشوند پیمانکار بدبخت دروغ بگویند و یا بدقولی کنند و بهر حال شایدهم درست کار نکنند شما انتظار دارید تا قیام قیامت آسانسور سرویس نشده سرویس بده و صحیح کار کنه؟ بدبخت آسانسوریهایی که جهت رفاه ساکنین قبل از بازرسی، آسانسور را روشن کرده و مسئولیت تمام حوادث را گردن گرفته است. شروع بیمه باید بعد از اولین بازرسی صورت گیرد پس چطور میتوانید هم از آسانسور استفاده کنید وهم قبل از بازرسی بیمه کنید؟

آقای m rezakh

سلام دوست عزیز از اینکه برای حل مشکل این سایت را انتخاب نمودید خوشحالیم

 ابتدا باید عرض کنم که شرکت های آسانسوری باید آسانسور را بیمه کنند تا تاییدیه آسانسور را بگیرند و بیمه آسانسور به خرابی آن مربوط نمی باشد و اینکه عنوان میکنید حین حرکت صدا دارد با همان شرکت آسانسوری صحبت کنید مطمئنا" برای رفع ان اقدام میکند ما برای مشتری های خوب تمام توان خود را میگذاریم زیرا اگر مشتری نباشد کاری هم وجود نخواهد داشت، فکر کنم ایراد صدای حرکتی که اعلام میکنید، با توصیفی که کرده اید مربوط به پاراشوت ان باشد که می بایست تنظیم گردد  و آن هم کاری ندارد

شکایت راه حل خوبی نیست تفاهم و گذشت بهترین راه است

 

افزودن دیدگاه

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
CAPTCHA
این سوال برای تشخیص کاربر واقعی از ربات های اسپمر می باشد.

لطفا حاصل جمع دو عدد بیست و پانزده را به عدد بنویسید.