شکایت از نحوه پرداخت حق الزحمه پیمانکاری توسط شرکت آسانسوری

 
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 1393/11/15 - 04:38 توسط hasanpor

من یه پیمانکار برق و راه انداز اسانسور هستم . از چه طریق قانونی می شود حق الزحمه خودم را از شرکت های اسانسوری بد حساب بگیریم؟ لطفا راهنمایی کنید. ممنون

دیدگاه‌ها

با سلام

متاسفانه به دلایل گوناگون، اکثرا" بین نصاب های آسانسور که به صورت پیمانکاری و یا ........ با شرکتهای آسانسوری همکاری می کنند، توافقنامه یا قرارداد مستند و قابل قبولی منعقد نمی گردد و لذا در اینگونه موارد، اختلافات و نارضایتی ها بسیار دیده می شود.

 

چگونه اختلاف نصاب آسانسور و کارفرما حل می شود؟ www.parslift.com

 

لذا به دوستان عزیز نصاب پیشنهاد می شود حتی الاامکان در زمان شروع بکار با هر شرکت و یا شخصی خاصی، بر اساس پیمان و قرارداد کاری که تمامی موارد مورد توافق طرفین در آن درج شده و به امضاء هر دو رسیده و هر یک یک نسخه از قرارداد رادر اختیار داشته باشند، به تفاهم رسیده و همکاری را آغاز کنند.

چون اگر در آینده با مشکلی مواجه و کارفرما به تعهدات خود متهعد نباشد، با استناد به همین قرارداد می توانند اقامه دعوی نموده و حقوق خود را مطالبه نمایند.

اما اگر فاقد چنین قراردادی باشند، ناچارند از مسیرهای گوناگون موضوع را پیگیری کنند، با صرف هزینه و زمان زیاد، که اگر در انتها به نتیجه ای هم برسند، دچار ضرری غیر قابل جبران مثل هزینه های گوناگون ............ و از همه مهمتر از دست دادن فرصتهای کاری و روزهایی که از دست رفته است، خواهند شد.

نهایتا" در صورتیکه قصد دارید موضوع را از طریق قانونی دنبال کنید، بهترین گزینه کمبته حل اختلاف سندیکا می باشد:

سلام وعرض ادب خدمت جناب آقای مهندس طبسی

با تشکر از مطالب و راهنمایی های شما

درمورد قرار داد نیز شرکت ها فقط یک تک برگ قرارداد نوشته و فقط در مورد لزوم ان را مطرح میکنند . متاسفانه در این مورد شرکت خوب و بد هم ندارد.

باز تشکر میکنم از توجه و وقتی که گذاشتید

با سلام

دو ساختمان 12 واحدی توسط پیمانکار آسانسور راه اندازی شد و 90 درصد هزینه گرفته و طبق قرارداد الباقی هزینه بعد از گرفتن استاندارد پرداخت میشه ولی بعد از یک ماه اسانسور غیر فعال کردند و کد داده و میگه تا تمام هزینه پرداخت نشه راه اندازی نمی کنم و زدن زیر قرارداد پیمانکار ساختمان  هم کلا با این فرد به مشکل خورده سوال من اینه میشه قرارداد یک طرفه فسخ کرد وقتی این آقا برخورد ناشایستی با اعضا دارن و لحن صحبتش هم مناسب نیست

راهکاری برای فعال کردن آسانسور هست؟

کجا باید شکایت کرد؟

در صورتی که اتفاقی برای ساکنین بیفته میشه بر علیه این پیمانکار شکایت کرد یا نه؟؟؟؟

 

افزودن دیدگاه

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
CAPTCHA
این سوال برای تشخیص کاربر واقعی از ربات های اسپمر می باشد.

لطفا حاصل جمع عدد بیست با عدد چهل را به عدد بنویسید.