شوخی ترسناک آسانسور شرکت LG کره

 
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 1391/08/03 - 10:53 توسط طبسی

 آسانسوری که سقوط را تداعی می کند

شرکت کره ای LG یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوارم صوتی و تصویری و دیگر لوازم صنعتی، اقدام به شوخی بسیار جذاب و در عین حال ترسناکی با مسافرین آسانسور نموده است.
این شرکت در کف کابین یکی از آسانسورهای دفتر مرکزی خود با نصب مونیتور به صورت 3×3 تمامی کف کابین را پوشش داده، به همراه برنامه ای برای اجراء نمایش ریزش و سقوط با صدای واقعی. مونیتورهای نصب شده که به صورت سرامیک های سیاه رنگ براق در کف کابین نصب شده اند تقریبا" به ابعاد 35×55 می باشد.

 وقتی مسافر  وارد کابین آسانسور و شستی طبقه مورد نظر را فشار می دهد، پس از بسته شدن درب کابین و زمانی که کمی آسانسور حرکت کرد، به صورت عمدی و نمایشی، در نمراتور آسانسور اختلالی بوجود آمده و در همین زمان، ناگهان سرامیکهای کف(مونیتورها) به صورت کاملا"نمایشی و با صدای ریزش و سقوط لوازم شروع به ریختن و به عبارتی سقوط به ته چاه می کنند، نکته جالب در این قسمت، داخل چاه آسانسور با کلیه تجهیزات و ریلها به صورت کاملا" واقعی نمایش داده می شود، که مسافر بی اطلاع از این حقه نمایشی با دیدن ریزش کف کابین و چاه آسانسور، دچار حس وحشتناک سقوط خواهد شد.
البته این صحنه فقط برای بار اول به صورت واقعی ایجاد دلهره و وحشت می کند، اما وقتی دائمی شد، دیگر عادی می شود، ولی این آسانسور سوژه جالبی برای کارکنان این شرکت می باشد که گاهی با دعوت از دوستان یا فامیل و رفتن به داخل این آسانسور مردم آزار، برای لحظه ای او را غافلگیر کرده و شوکی وارد نمایند.

 

افزودن دیدگاه

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
CAPTCHA
این سوال برای تشخیص کاربر واقعی از ربات های اسپمر می باشد.

لطفا حاصل جمع عدد بیست با عدد چهل را به عدد بنویسید.