شرکت میتسوبیشی و چشم انداز 2021

 
تاریخ انتشار: دوشنبه, 1391/02/04 - 22:52 توسط طبسی

شرکت میتسوبیشی الکتریک و افق چشم انداز 2021
توکیو 2012-04-23
شرکت میتسوبیشی الکتریک (Mitsubishi Eletric Croup) در "هفتمین برنامه حفظ محیط زیست" یک استراتژی سه ساله (دوره های سه ساله) را برای دستیابی به برنامه چشم انداز دراز مدت تا سال 2021 قرار داده است.

اهداف این طرح (Green Plan) کاهش گازهای گلخانه ای: 

  • دی اکسیدکربن (CO2)
  • هگزافلوراید گوگرد
  • هیدرو فلوراید کربن
  • پرفلورکربن

در زمان تولید محصولات و همچنین زمان استفاده از این محصولات می باشد.
شرکت میتسوبیشی الکتریک توکیو بهره وری انرژی را در محصولات خود بهبود بخشیده و در 84 نوع محصول تولیدی خود که تا سال 2001 به بازار عرضه کرده حداقل حدود %27 کاهش گازهای فوق را داشته است.
در همین راستا این شرکت با بهره برداری 6.4 مگاوات (6.4MW)  برق پاک از طریق استفاده از سیستم های خورشیدی فتوولتائیک (Photovoltaic) که در کل به رقم 14.1 مگاوات وات(14.1MW) رسیده است.


یکی دیگر از طرح هایی که شرکت میتسوبیشی الکتریک jتوکیو ژاپن از آن حمایت کرده طرح 3 آر(3R) می باشد.
هدف این طرح: کاهش – استفاده مجدد – یازیافت

(3R= Reduce- Reuse & Recycie) می باشد.
این شرکت در سطح جهانی در رابطه با مسائل زیست محیطی و بازیافت مواد و صرفه جویی در مصرف انرژی و محصولات نوآورانه برای رشته هایی از قبیل شبکه های هوشمند، نیز آماده همکاری و گسترش می باشد.
شرکت میتسوبیشی الکتریک توکیو از سال 1993 با اتخاذ تصمیم در مورد مسائل زیست محیطی، این مسئله را به طور جدی در برنامه تولیدات و  رئوس اهداف و سیاست های میان مدت و دراز مدت، بر اساس برنامه ششم حفظ محیط زیست، قرار داده و هر سه سال یکبار عملکرد خود را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار می دهد.
برنامه چشم انداز حفظ محیط زیست2021 گروه میتسوبیشی الکتریک در22 اکتبر سال 2007 منتشر شد و به عنوان برنامه ای دراز مدت برای رسیدن و تحقق بخشیدن اهداف نهایی خود تا سال 2021 می باشد.
دلیل انتخاب سال 2021 نیز ورود شرکت میستوبیشی الکتریک به صدمین سال تاسیس این شرکت می باشد.

دیدگاه‌ها

شرکت میتسوبیشی الکتریک یکی از شرکتهای پیشرفته در صنعت حمل و نقل عمودی جهان (آسانسور، پله برقی و پیاده رو متحرک)می باشد که در سال 1930 تاسیس شده است.
این شرکت طی سالهای متمادی سعی نموده با غلبه بر چالشهای فنی، مکانیکی و جسمی شرایطی را بوجود آورد تا با تولید محصولات با کیفیت بالا و بی سر و صدا و ایمن آسانسور و پله برقی مناسبی را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.
اخیرا" شرکت میتسوبیشی الکتریک آسیا و شرکت میتسوبیشی سنگاپور مشترکا" برای استفاده از حمل و نقل پاک وحافظ محیط زیست و پایدار، با استفاده از

خودرو الکتریکی (EV) که با باطری قابل شارژ با استفاده از منبع تغذیه برقی و با حذف موتور بنزینی و جایگزینی موتور الکتریکی سعی کردند در راه مبارزه با تخریب محیط زیست بسوی طبیعت پاک گام بردارند.

سنگاپور قرار است یکی از کشورهایی باشد که برای اولین بار بستر آزمون راه حل حمل و نقل سبز پیشگام می شود.

طراحی خودرو الکتریکی iMiEV میتسوبیشی، در جهت حفظ محیط زیست و گامی است پایدار و پاک، (سبز) همسو با حفظ محیط زیست

 

افزودن دیدگاه

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
CAPTCHA
این سوال برای تشخیص کاربر واقعی از ربات های اسپمر می باشد.

لطفا حاصل جمع عدد بیست با عدد چهل را به عدد بنویسید.