ساماندهی نصاب های آسانسور

 
تاریخ انتشار: پنجشنبه, 1393/07/10 - 21:20 توسط طبسی

مدتی است موضوع "ساماندهی نصابان آسانسور" در فضای مجازی یکی از بحث های پر حاشیه و پر طرفداری است که نظرات و پیشنهادهای گوناگون دوستان و همکاران در این رابطه بسیار جذاب و شنیدنی است، هر کس از دریچه دید خود مطلبی را بیان می کند، چه خوب است دست اندرکاران با جمع آوری نقطه نطرات همکاران و دوستان عزیز و جمع بندی آن به فصل مشترکی در همین رابطه رسیده و با در دست داشتن جمیع نظرات شرایطی مهیا گردد تا نسبت به اتخاذ تصمیم راهکارهای بهتری فراهم شود.

در همین رابطه با توجه به برگزاری نشستی با حضور جمعی از همکاران این صنعت در محل سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی در رابطه با موضوع ساماندهی نصاب های آسانسور و پله برقی، راهکارهایی برای ساماندهی نصاب ها و سرویسکاران مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 

جلسه ساماندهی نصابهای آسانسور در سندیکای آسانسور


بر اساس تصمیمات این جلسه مقرر شد :

  • تا نسبت به ساماندهی نصاب ها و همچنین ثبت نام از آنان از طریق شرکتهای عضو سندیکای صنعت آسانسور و پله برقی و صنایع وابسته که دارای پروانه طراحی و مونتاژ هستند انچام گیرد.
  • در این نشست فرمهای مربوط به این تصمیمات توسط آقای مهندس ابراهیم آبادی عرضه و مقرر شد فرمها مورد بررسی قرار گرفته و تا 15 روز آینده(جلسه آینده) نتیجه قطعی اعلام گردد.

از دیگر مواردی که مورد بحث قرار گرفت،:

  • بالا بردن ایجاد انگیزه در نصاب ها
  • رعایت ایمنی و بالابردن موارد ایمنی و آموزش در نصب آسانسور
  • در رابطه با همین موضوع مقرر شد نسبت به تهیه و صدور نامه به مدیران شرکتهای عضو سندیکای صنعت آسانسور و پله برقی اقدامات لازم انجام و در جلسه آینده متن نامه مورد تصویب قرار گیرد.

لازم به یادآوری است که اعضای کار گروه ساماندهی نصاب های آسانسور و پله برقی:

  1. آقای دهنوی
  2. آقای ابراهیم آبادی
  3. آقای شفاهی
  4. آقای ناهیدی هستند

مسئولیت کارگروه نیز به اقای ابراهیم آبادی سپرده شده است.
 

منبع: سامانه خبری سندیکا

افزودن دیدگاه

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
CAPTCHA
این سوال برای تشخیص کاربر واقعی از ربات های اسپمر می باشد.

لطفا عبارت هزار و دویست و بیست را به عدد بنویسید.