دریافت شماره فکس دائمی با پیش شماره تهران

تاریخ انتشار: ی., 2014/03/02 - 17:39 توسط طبسی

دوستان، سرویس جدیدی برای داشتن شماره فکس دائمی (با پیش شماره تهران) برای تمامی ایرانیان ایجاد گردیده که بسیار کاربردی می باشد. این سرویس به شما امکان ارسال و دریافت فکس در هر زمان و هر مکان بدون نیاز به دستگاه فکس، خط تلفن و نصب نرم افزار می دهد.

شما با ثبت نام در این سرویس، دارای یک شماره فکس دائمی می گردید که هم می توانید، توسط اینترنت به هر شماره فکسی، فکس ارسال نمائید. هم هر کسی می تواند برای شما فکس ارسال نماید، و شما آنرا در ایمیل یا موبایل خود دریافت نمائید!

این سرویس بسیار مناسب برای شرکتهائی که در شهرستان ها فعال می باشند. و تمایل به دریافت فکس دارند می باشد. چون این شماره با پیش شماره تهران می باشد. بسیاری از شرکتها راحت تر و بدون هزینه تماس شهرستان برای شما فکس ارسال می نمایند.

این سرویس حتی برای شرکتهایی که دارای یک خط تلفن می باشند بسیار مناسب می باشد، چون می توانند به راحتی شماره فکس خود را از شماره تماس جدا نمایند.

ضمن اینکه شما فکس ها را در هر مکانی که باشید بر روی موبایل و یا ایمیل خود دریافت و یا ارسال می نمائید.

جالب اینجاست که برای دریافت شماره فکس نیاز به هیچ مدرکی ندارید، و فقط با ثبت نام در این لینک، در مدت 2 دقیقه صاحب یک شماره فکس دائمی با پیش شماره تهران خواهید شد.

اخذ شماره فکس با پیش شماره تهران به صورت آنلاین در 2 دقیقه

از امکانات بسیار جذاب این سرویس امکان ارسال فکس گروهی می باشد، بدین صورت که مشخصات کالا یا خدمات خود را به هر تعداد شماره فکس در یک زمان ارسال نمائید. با استفاده از این سرویس شما می توانید برای یکبار تمامی شماره فکس های همکاران و مشتریان خود را در این سیستم وارد نمائید و از این پس به تمامی آنها در یک لحظه اطلاعات محصولات و خدمات جدیدتان را ارسال نمائید.

ضمنا شماره فکس دائمی سایت پارس لیفت که توسط این سرویس ایجاد گردیده است، به شماره 42694483-021 می باشد.

برای گرفتن یک شماره جدید فکس دائمی برای خودتان به این لینک مراجعه نمائید.

دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
CAPTCHA
این سوال برای تشخیص کاربر واقعی از ربات های اسپمر می باشد.

لطفا حاصل جمع دو عدد بیست و پانزده را به عدد بنویسید.