درگذشت تکنسین کهنسال آسانسور

تاریخ انتشار: د., 2014/06/02 - 22:59 توسط طبسی
ژوزف میچل یکی از کهن سال ترین تکنسین های آسانسوردر انکوریج آلاسکا در سن 80 سالگی در 24 می سال 2014 دارفانی را وداع گفت. وی متولد 4 فوریه سال 1934 در موبیل الاباما می باشد. وی در سال 1951 با توجه به علاقمندی به صتعت هواپیما، داوطلب خدمت سربازی در نیروی هوایی شد و به کسب مهارتهای خوبی در مکانیک هواپیما دست یافت. وی در نیروی هوایی ایالات متحده خدمت می کرده، در سال 1955 با جدا شدن از نیروی هوایی و محاجرت به آلاسکا در شرکت اوتیس و شرکت آسانسور مونتگمری (Montgomery Elevator) و سپس در شرکت دوور آسانسور (Dover Elevator) در آلاسکا مشغول به کار در صنعت آسانسور گردید. وی در سال 1968 در مالکیت شرکت آسانسور سی – ام – دبلیو (CMW Elevator) سهیم گردید و تا زمان بازنشستگی در سال 1996 در همین شرکت فعالیت می کرد. یکی از خصوصیات بارز ژوزف میچل در 58 سالی که با همسرش ازدواج کرده بود، عشق به همسر و فرزندان و نوه هایش بود و همیشه به دوستانش تاکید می کرد که قدر خانواده را بدانند و اوقات فراغت خود را با آنان بگذرانند و از این لحظات لذت ببرند. لازم به یادآوری است "کهن سال ترین مهندس صنعت آسانسور ایران" مرحوم امیرخان یزدانی نیز در سن 88 سالگی در آبان ماه سال 1391 درگذشت.

دیدگاه‌ها

با سلام حضور عزیزان گرامی بویژه شیندلری های عزیز

                                    

 

متاسفانه در اولین روزهای تابستان همکار دوست داشتنی و عزیزمان:
                                              آقای محمد قاسم فراهانی

درگذشت، البته این خبر را در همان روز دوست و همکار ارجمند جناب آقای "محمد تقی پارسازاده(خیرآبادی) تلفنی اطلاع دادند، ولی به دلیل اینکه در آن تاریخ در سفر بوده و متاسفانه دسترسی به اینترنت نداشتم،  با بغض و حسرت تحمل نموده و با پوزش از دوستان و سروران گرامی موضوع را با تاخیر زیاد به اطلاع دوستانی که از این موضوع بی اطلاع هستند می رسانم، گرچه همکار دوست داشنتی و خوبمان جناب آقای رضا سرمدی موضوع را در سایت پارس لیفت اطلاع رسانی و تاریخ و محل برگزاری مراسم را یادآوری نمودند.
مرحوم مغفور اقای محمدقاسم فراهانی یکی از با سابقه ترین شیندلری های ایران بودند که سالهای متمادی در شرکت ابوالحسن دیبا و شرکاء فعالیت داشتند و از سال 1369 به ایران شیندلر آمده و تا حدود سال 1377 در این شرکت فعالیت نمودند، وی در ایران شیندلر در بخش خدمات مشترکین آسانسور و واخدهای سرویس و نگهداری و تعمیرات خدمات ارزشمندی از خود برجای گذاشته و سنگ صبور همکاران خود بودند.
یادش گرامی و روحش شاد

افزودن دیدگاه

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
CAPTCHA
این سوال برای تشخیص کاربر واقعی از ربات های اسپمر می باشد.

لطفا حاصل جمع دو عدد بیست و پانزده را به عدد بنویسید.