درب آسانسور سماتیک در مجارستان

 
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 1393/06/19 - 22:28 توسط طبسی

کارخانه گروه سماتیک مجارستان تاسیس و راه اندازی شد
روز پنجشنبه چهارم سپتامبر سال 2014 برابر با سیزدهم شهریورماه سال 1393 با حضور مدیریت ارشد گروه سماتیک (Sematic Group) و حدود پنجاه نفر از مقامات دولتی و محلی و جمعی از میهمانان، کارخانه جدید این شرکت در بخش شرقی مجارستان و در منطقه Nyíregyháza به طور رسمی گشایش یافت.

 


کارخانه جدید شرکت سماتیک در مجارستان ( Sematiic HUNGRIA) به تولید طیف وسیع و گسترده ای از انواع درب آسانسور اختصاص دارد که با تمرکز ویژه به بخش حمل و نقل کالا و همچنین ارائه محصولات استاندارد با زمان تحویل کوتاه مدت و مناسب برای انواع آسانسور و کارگاههای گوناگون، در خدمت صنعت حمل و نقل عمودی مجارستان می باشد.
طرح توسعه این کارخانه نشاندهنده اهداف بعدی این شرکت است که قصد دارد با ساخت و تدارک و توسعه تکنولوژی نسبت به ارائه و تحویل درب آسانسور به کل منطقه شرق اروپا باشد.
رئیس گروه شرکت سماتیک آقای مهندس روبرتو زاپا (Roberto Zappa) در این مراسم اظهار داشته:
هدف سماتیک ارائه راه حل های فن آوری به صنعت آسانسور در سراسر جهان بوده و گسترش کارخانجات سماتیک در کشورهای گوناگون و نیز در شهر نیره کازای مجارستان نیز بر اساس همین هدف می باشد.

زیرا این پروژه نشاندهنده اعتماد به نفس سماتیک است که توانسته با تاسیس کارخانه بیش از 25 فرصت شغلی جدید بوجود آورد
آقای آتیلا کواتز (Attila Kovats)  مدیرعامل شرکت سماتیک مجارستان  نیز معتقد است که کارخانه ما در نیره کازا مجهز به آخرین فناوری های نوین بوده و لذا ضمن احترام و رعایت محیط زیست و استانداردهای ایمنی، خود را موظف به کلیه موارد مربوطه می داند.

 

افزودن دیدگاه

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
CAPTCHA
این سوال برای تشخیص کاربر واقعی از ربات های اسپمر می باشد.

لطفا عبارت هزار و دویست و بیست را به عدد بنویسید.