خوردگی یکی از شیارهای فلکه و پیچش سیم بوکسل

 
تاریخ انتشار: سه شنبه, 1394/05/06 - 23:15 توسط ramezani

سلام خدمت دوستان

یک مشکلی در یکی از پروژه های من پیش اومده که این پروژه ی یک بیمارستانه که هر روز امکان سقوط اسانسور وجود داره پس خواهشا جواب بدید

ظرفیت اسانسور 13 نفره است.و وضعیت اسانسور وزنه بغل است به همین دلیل موتور در موتورخانه به صورت زاویه دار قرار می گیرد. و تعداد سیم بوکسل ها 5 عدد و نمره 12 است. مشکلی که پیش اومده اینه که فقط شیار اول سمت خود موتور به قدری خورده شده است که بوکسل کاملا داخل شیار قرار گرفته است. رد بوکسل در دو طرف شیار ها کاملا افتاده است و سیمبوکسل بقدری پیچ خورده که وقتی از زیر بار بیرون می اید مثل ماری که دور خود چنبره زده شده است.

فاصله پشت به پشت اولین سیمبوکسل تا اخرین سیمبوکسل 8.5 سانت است ولی سوراخ هایی که روی کابین و قاب وزنه خورده شده فاصله 13 سانتی دارد. ما برای اینکه مشکل را حل کنیم سوراخ های یوک را با گام درست موتور تصحیح کردیم و چون احتمال دادیم موتور زاویه دار است ولی سوراخ های یوک بدون زاویه است پلیت جدید را متناسب با زاویه موتور و در آکس قرار دادیم ولی به سوراخ قاب وزنه دست نزدیم حالا چرخش سیمبوکسل ها بقدری بیشتر شده که سربوکسل ها را می چرخاند.

و دیگه اینکه سیمبوکسلی که روی شیار خورده شده است هنگامی که کابین شروع به پایین رفتن می کند کاملا سفت و محکم و وقتی شروع به بالا امدن می کند شروع به شل شدن میکند.

برای رفع خوردگی فلکه و رفع پیچش سربوکسل و خود سربوکسل چه کار باید کرد؟

با تشکر و معذرت بابت پر حرفی

منتظر راهنمایی هستم.

افزودن دیدگاه

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
CAPTCHA
این سوال برای تشخیص کاربر واقعی از ربات های اسپمر می باشد.

لطفا حاصل جمع عدد بیست با عدد چهل را به عدد بنویسید.