جلسه ۳۱ هیات مدیره سندیکای آسانسور و پله برقی

 
تاریخ انتشار: سه شنبه, 1397/08/22 - 01:00 توسط طبسی


سی و یکمین جلسه هیئت مدیره سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران در روز یکشنبه مورخ 13/08/97 برگزار شد.
در ابتدای جلسه آقای هیبتی گزارشی از روند اداری کردن ملک سندیکا ارائه نمودند و فرمودند با توجه به اشکالاتی که از بنای بیرونی ساختمان سندیکا گرفته شده است جهت راهنمایی و جلوگیری از دوباره کاری به قسمت مربوطه مراجعه شده و در آینده نزدیک نسبت به حل این مشکلات اقدام خواهد شد. در ادامه گزارشی از جلسه دادگاه فردی که در جریان اداری کردن سند سندیکا به عنوان متهم دستگیر شده بود و نهایتا رای صادره از سوی دادگاه را ارائه نمودند که مقرر گردید در فرصت قانونی از طریق وکلای سندیکا نسبت به این رای صادره اعتراض گردد.
همچنین با توجه به ابهامات و اشکالاتی که در این خصوص وجود داشت مقرر گردید جهت پیگیری بهتر جلسه‌ای با مسئولان این امر در هیئت مدیره دوره قبل برگزار و اطلاعات لازم جهت حل این مشکل دریافت گردد. پس از آن آقای مهندس عرب زاده گزارشی در خصوص جلسه ای که در روز یکشنبه هفته گذشته در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با حضور مسئولان مربوطه برگزار شده بود ارائه نمود و فرمودند در این جلسه و در خصوص کلیه مشکلاتی که اعضای محترم در طول این مدت با آن درگیر بوده اند صحبت شد و در مقابل مسئولان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران نیز گلایه های خود را در خصوص مشکلات گذشته مطرح و توضیحات لازم را جهت حل مشکلات ارائه نمودند.
در این جلسه با توجه به درخواست های مکرر اعضا در خصوص مشکلاتشان هیئت مدیره منتخب در حد توان تمام تلاش خود را نمود تا بی آلایه و بدون تعارف مشکلات اعضا را مطرح نماید که نهایتا به توافقات خوبی رسیده و مقرر گردید این توافقات در جلسه ای که در آینده نزدیک برگزار خواهد شد در قالب تفاهم نامه به امضا طرفین رسیده و اجرائی گردد.
همچنین در خصوص عملکرد کارگروه کنترل و نظارت توضیحاتی را ارائه نموده و فرمودند عمده تخلفات برخی همکاران در سه گروه تخلفات صنعتی، ارزان فروشی و وجود شرکت های صوری است که با نظر هیئت مدیره مقرر گردید با توجه به موافقات صورت گرفته با سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران و اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان تهران در مرحله اول با همراهی نمایندگان سازمان های مذکور و نماینده سندیکا از کلیه شرکت ها بازدید به عمل آمده و ضمن شناسایی شرکت های غیر فعال و صوری که اقدام به مهر فروشی می کنند نسبت به ابطال پروانه طراحی و مونتاژ آنها اقدام گردد.
در ادامه آقا مردمی گزارشی از جلسه برگزار شده با مدیران مرکز آموزش بازرگانی ارائه نمودند و فرمودند پیرو مصوبات آن جلسه و جهت ارائه خدمات آموزشی بهتر به اعضا محترم، از امکانات آموزشی آن مرکز بازدید بعمل آمد و مقرر گردید در حد امکان جهت برگزاری دوره های آموزشی از این امکانات استفاده گردد.
در ادامه جلسه در مورد ابهامات اعضا در خصوص فرآیند اخذ استاندارد ادواری و الزام مالکان به دریافت آن و مشکلاتی که در این مسیر برای اعضا وجود دارد بحث و تبادل نظر شد که با توجه به مبسوط بودن این موضوع مقرر گردید در هفته آینده به طور کامل راجع به این موضوع بحث شده و نتیجه نهایی به اطلاع اعضا رسانده شود.
در انتهای جلسه با درخواست آقای ابریشمی مبنی بر استقرار موقت اتحادیه کشوری صنعت آسانسور و پله برقی ایران در یکی از اتاق های ساختمان سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران موافقت شد و مقرر گردید در آینده ای نزدیک یک سمینار مشترک بزرگ و ملی با همکاری سندیکا و اتحادیه برگزار شده و ضمن دعوت از مقامات و مسئولین کشوری از قبیل وزارت،استاندارد، مجلس، شهرداری و ... به معرفی توانمندی ها و پتانسیل های صنعت آسانسور و نیز بیان خواسته های صنعت پرداخته شود.
همچنین مقرر گردید در راستای خدمات رسانی بهتر به اعضای محترم سندیکا نسبت به استقرار درگاه بانکی اینترنتی و نماد الکترونیکی در سایت سندیکا اقدام شود.

 

افزودن دیدگاه

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
CAPTCHA
این سوال برای تشخیص کاربر واقعی از ربات های اسپمر می باشد.

لطفا حاصل جمع دو عدد بیست و پانزده را به عدد بنویسید.