تبلیغات دیجیتال هوشمندانه آسانسور

 
تاریخ انتشار: دوشنبه, 1395/04/28 - 13:37 توسط طبسی

شرکت فناوری و اطلاعات چین (Information Technology, Inc- Nasdaq:cnit) یک شرکت پیشرو ارائه دهنده خدمات هوشمند اینترنتی در زمینه رسانه های جدید و آموزش و پرورش ایمنی است.

این شرکت سفارش قابل توجهی در مورد تبلیغات دیجیتال حدود 800 دستگاه آسانسورکه اکثرا" در مراکز خرید، هتل ها و مجتمع های مسکونی چهار شهر تیانجین، شنزن، گوانژو و ژیامن  قرار دارند دریافت نموده است.

اکثر این آسانسورها در سه ماه اخیر نصب شده و با تبلیغات هدفمندمیتوان بهتر اطلاعات و خدمات و محصولات را به مخاطبان منتقل کرد.

این نوع تبلیغ در محدوده زمانی معین علاوه بر کسب درآمد برای CNIT می تواند بخشی از هزینه های ماهانه تعمیر و سرویس و نگهداری و بهبود سیستم های آسانسورها را تامین نموده و همچنین خدمات ویژه آموزشی و مانیتورینگ اطلاعات در مواقع اضطراری و خطر را برای در اختیاز قرار دادن مسافران آسانسور و پله برقی مهیا نماید.

این شرکت ممکن است درآمد اضافی این اقدام را برای طراحی و تبلیغات بر روی نرم افزار تلفن همراه و انتقال آن به پایانه های خود برای در اختیار قرار دادن مسافران آسانسور و پله برقی هزینه نماید.

شرکت فناوری و اطلاعات چین قبل از این توافق 7 توافق دیگر در همین راستا برای نصب و راه اندازی 42.000 پایانه در بیش از 20 شهر در سراسر چین برای اجرای تبلیغات اختصاصی آسانسور به امضاء رسانده است.

آقای Jianghuai Lin مدیر CNIT اظهار داشته:

سفارش جدید 800 دستگاه آسانسور تائید بیشتر و قدرتمندی از تقاضای پایانه های آسانسور برای تبلیغات ماست. لذا این خدمات تبلیغی برای تامین کنندگان این محصولات در جمهوری خلق چین در نظر گرفته شده است و امیدوار و انتظار داریم دستیابی به سهم بیشتر از موضوع تبلیغ آگهی دیجیتال آسانسور طی دو سال آینده برای این شرکت فراهم گردد

،

تصاویر تکمیلی این گفتگو

افزودن دیدگاه

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
CAPTCHA
این سوال برای تشخیص کاربر واقعی از ربات های اسپمر می باشد.

لطفا عبارت هفتصد و نود و پنج را به عدد بنویسید.