بلندترین برج در جنوب شرقی آسیا

 
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 1393/07/30 - 20:46 توسط طبسی

بلندترین آسمانخراش در منطقه Asean

بلندمرتبه سازی در جهان همچنان در حال تاخت و تاز بوده و هر روز در گوشه ای از این کره خاکی در رابطه با ساخت برجهای بلند، خبری منتشر می شود و میدانیم که برج ها نیاز به مکملی بنام آسانسور دارند، چون اگر آسانسور نباشد هرگز برجی ساخته نخواهد شد.
قرار است با ساخت برج فوق العاده "سوپر برج بانکوک" تا سال 2019 با 615 متر ارتفاع که دارای 125 طبقه می باشد بلندترین ساختمان در جنوب شرقی آسیا و یکی از بلندترین ساختمانها در جهان در نزدیکی تقاطع جاده  Ratchadapisek ساخته شود.

 

سوپر برج  بانکوک، بلندترین برج در ناحیه آسه آن www.parslift.com


در حال حاضر برج های دوقلوی پتروناس با ارتفاع 375 متر بلندترین برج های منطقه جنوب شرقی آسیا می باشد.
طراحی بلندترین ساختمان منطقه آسه آن توسط Architects 49 Ltd انجام شده البته هنوز نام اصلی این برج رسما" اعلام نشده و قرار است در فراحوانی از صاحبنظران، مناسب ترین نام انتخاب شود.
در این برج یک هتل لوکس شش ستاره با 260 اتاق و 150.000 متر فضای اداری و 90.000 متر فضای سوپر لوکس پیش بینی شده است، قرار است در 1.200.000 متر مربع بنای این ساختمان روزانه 300.000 نفر روزانه تردد کنند.
در سوپر برج بانکوک، و در عرشه و بالاترین سطح آن برای جلب گردشگران جهت تماشای مناطق اطراف شهر، قرار است درختان گوناگون سر بر اسمان برافرازند و باغی زیبا را شکل دهند.
با توجه به استفاده از "آسانسور و پله برقی های مدرن" که همسو با صرفه جویی انرژی و محافظ محیط زیست بوده و همچنین استفاده از تاسیساتی مشابه، توسعه دهندگان به دنبال آن هستند که  پس از اتمام ساخت "بلندترین برج منطقه شرق آسیا" گواهینامه LEED سطح پلاتین ساختمان سازی سبز در مصرف انرژی و طراحی محیط زیست را دریافت نماید.

 

افزودن دیدگاه

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
CAPTCHA
این سوال برای تشخیص کاربر واقعی از ربات های اسپمر می باشد.

لطفا عبارت هفتصد و نود و پنج را به عدد بنویسید.