بلندترین برج تست آسانسور توسط تی سن کروپ ساخته می شود

تاریخ انتشار: پ., 2014/09/25 - 00:34 توسط طبسی

پرده برداری از بلندترین برج تست آسانسور شرکت تی سن کروپ در آلمان با حضور:

  • آقای رالف برس (Ralf Bross) شهردار شهر Rottweil 
  • آقای آلکساندر کلر (Alexander Keller) مدیرعامل بخش اروپایی شرکت آسانسورسازی تی سن کروپ 
  • آقای هلموت جان  Helmut Jahn معمار مشهور 
  • ورنر سوبک Werner Sobek در ساختمان قدیمی شهرداری از ماکت "بلندترین برج تست آسانسور" انجام شد.

 

 پرده برداری ازماکت بلندترین برج تست آسانسور

پرده برداری از ماکت "بلندترین برج تست آسانسور"

قرار است این برج بلند با ارتفاع 244 متردر شهر روت ویل ساخت شود، موافقت با واگذاری زمین و قرارداد ساخت  "بلندترین برج تست آسانسور" قبلا" در روز چهارشنبه تاریخ 17 سپتامبر با رای اکثریت اعضای شورای شهر تائید شده است.
این قرارداد شامل الزامات مورد نیاز جهت اجراء و ساخت این پروژه عظیم، جزئیات معماری، رفع موارد قانونی و چگونگی دسترسی عموم به آن می باشد.
در قرارداد تاکید به  دسترسی و بازدید عموم و مخصوصا" گردشگران از بخش هایی از این ساختمان مخصوصا" "عرشه یا تاج بزرگترین برج تست آسانسور"به جهت حمایت های اقتصادی در منطقه شده است.

 

نمای "بلندترین برج تست آسانسور" در منطقه  سرسبز روت ویل آلمان

نمای موقعیت بلندترین برج تست آسانسور در منطقه روت ویل آلمان


آقای الکساندر کلر مدیرعامل بخش اروپایی شرکت تی سن کروپ در این مراسم اظهار داشته:
اقدام جسورانه و مترقی ساخت بلندترین برج تست آسانسور که باعث ایجاد شغل و بهبود اقتصادی منطقه خواهد شد، ما را قادر می سازد تا نسبت به تست تجهیزات جدید و نوآوری های نوین برای نسل های آینده، توانایی آزمایشات لازم را داشته باشیم. لذا انتظار داریم مسئولین شهر با حمایت از تی سن کروپ، باعث شوند این شرکت گامهای بعدی را محکم تر بردارد، همانطوری شرکت تی سن کروپ حدود 40.000.000 یورو در این منطقه سرمایه گذاری کرده و با توجه به اهمیت منطقه اقدام به تاسیس کارخانه، پارک فناوری و تحقیق و توسعه تاسیسات در Pliezhausen, Rottwil نموده است.

 

شرایط تست تجهیزات پیشرفته در برج تست فراهم می شود

کنترل و تست تجهیزات جدید آسانسور در این برج فراهم می شود

چاه های آسانسور در برج تست، برای آسانسورهای تا سرعت 18m/s طراحی شده، که این سرعت یکی از الزامات کلیدی برای شکستن رکورد ارتفاع ساختمان در آینده می باشد که در واقع با این ویژگی برای ساختمانی به ارتفاع 1500 متر، آسانسور طی 90 ثانیه به بالاترین نقطه ساختمان خواهد رسید.
این برج نشان دهنده تخصص مهندسی شرکت تی سن کروپ می باشد که طراحی آن توسط معمار مشهور Helmut Jahn "هلموت جان" انجام شده و پس از اتمام عملیات ساخت، این "ساختمان بلندترین برج تست آسانسور" را از تمامی نقاط شهر می توان دید.

بلندترین برج تست آسانسور" را می توان از تمامی نقاط شهر دید"

"بلندترین برج تست آسانسور" را از تمام نقاط شهر می توان دید

انتظار می رود شروع عملیات آن از پائیز سال 2014 آغاز و طی دو سال (تا 2016) این پروژه به بهره برداری خواهد رسید.

 

 


طبق قرار داد سازه بتنی بوده و با روکشی به شکل پارچه ی شیشه ای، و به صورت پانوراما 360 درجه  که ارتفاع آن از روی زمین 232 متر خواهد بود و در طراحی آن استفاده از نور طبیعی در سراسر طول ساختمان و تعهد سازنده در طراحی نورپردازی جهت حفاظت از پرندگان و حیات وحش، نور در شب باید به صورتی باشد که هم قابلیت کم سو شدن و حتی خاموشی مطلق در شب را مخصوصا" در دوره های اصلی مهاجرت پرندگان را داشته باشد،   ضمنا" شرکت تی سن کروپ متعهد شده برای استفاده عموم و گردشگران از عرشه بلندترین برج تست آسانسور، نسبت به تامین پارکینگ و راه دسترسی را با تامین یک چاه آسانسور اختصاصی با هزینه خود تامین نموده و در طول مرحله آزمایشی اولیه طرح، بخش اختصاصی عمومی و گردشگران در روزهای جمعه و شنبه و یکشنبه و همچنین ایام تعطیلات باز و سرویس دهی داشته باشد. تا در مرحله نهایی با توافقات شورای شهر و شرکت تی سن کروپ در مورد گسترش ایام بازدید و ساعات کار و دریافت هزینه از بازدید کنندگان انجام خواهد شد.


 

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
CAPTCHA
این سوال برای تشخیص کاربر واقعی از ربات های اسپمر می باشد.

لطفا حاصل جمع عدد بیست با عدد چهل را به عدد بنویسید.