بزرگترین هتل هیلتون قاره آسیا و آسانسورهای اوتیس

 
تاریخ انتشار: جمعه, 1394/11/02 - 12:30 توسط طبسی

شرکت اوتیس که محصولات آسانسور و پله برقی خود را به بیش از 200 کشور جهان عرضه می کند و تا کنون بیش از 1.900.000 دستگاه از این تجهیزات در سراسر جهان نصب شده است، پیشرو در ارائه سیستم هوافضا و ساخت و ساز صنعتی است.

یکی از جدیدترین قرارداردهای این شرکت برای عرضه آسانسور و پله برقی بزرگترین هتل هیلتون آسیا که در شهر گوانگژوی چین می باشد.

گوانگژو یکی از بزرگترین شهرها و مرکز استان گوانگدون در جنوب چین می باشد، این شهر با جمعیتی بیش از 13.000.000 نفر در شمال غرب هنگ کنگ یک بندر تجاری مهم و مرکز حمل و نقل ملی چین می باشد.

بندر گوانگژو به دلیل برخورداری از جاذبه های گوناگون گردشگری و تجارت و مخصوصا" ویزای اقامت سریع و رایگان 72 ساعته و همچنین پذیرش بدون ویزای 51 کشور با توجه به استقرار هتلهای 5 ستاره فراوان و امکانات رفاهی لوکس و جاذبه های باستانی و مکانهای قدیمی و مناظر شگفت انگیز ابرهای سفید کوه در کل منطقه مخصوصا" در اواخر بهار هرساله پذیرای حجم عظیمی از تجار و گردشگران از سرتاسر جهان می باشد.

وجود سومین رودخانه طولانی چین با طول بیش از 1.200 مایل در این شهر که توسط 10 پل عظیم و زیبا هدایت  ورودی های شهر را را بعهده دارد شب ها یکی از چشم اندازهای زیبا برای هر چردشگری است که در پشت پنجره محل اقامت خود در هتلهای شیک و مجلل نظاره گر زیبایی های ساختمانها و چراغهای الوان و رنگارنگ، چشمنواز این رودخانه طویل باشد.

شرکت آسانسورسازی اوتیس چین مسئولیت فروش و نصب و راه اندازی 26 دستگاه پله برقی و آسانسور برای بزرگترین هتل هیلتون در قاره آسیا از نظر تعداد اتاق و مسافر را به عهده گرفته است.

هتل هیلتون بندر گوانگژو با مساحت 270.000 متر مربع که "بزرگترین هتل هیلتون قاره آسیا" خواهد بود، قرار است تا پایان سال 2017 پذیرای حجم زیادی از مسافریم و گردشگران و تجار جهان باشد.

شرکت اوتیس جمعا" تعداد بیست و شش دستگاه پله برقی سرعت بالا با ترکیب فن آوری های نوین با سرعت 6 متر در ثانیه از نوع  Skyrise را به همراه آسانسورهای پیشرفته ز Gen2®  که با تکنولوژی کاهش مصرف انرژی تا حدود %75 نسبت به آسانسورهای نسل قبل، در این هتل نصب خواهد کرد.

تصاویر تکمیلی این گفتگو

افزودن دیدگاه

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
CAPTCHA
این سوال برای تشخیص کاربر واقعی از ربات های اسپمر می باشد.

لطفا حاصل جمع عدد بیست با عدد چهل را به عدد بنویسید.