براکت ضد لرزش ریل آسانسور

 
تاریخ انتشار: سه شنبه, 1393/07/29 - 11:37 توسط طبسی

تولید "براکت ضد ارتعاش ریل آسانسور"

نصب ریل های آسانسور یکی از مهمترین مواردی است که اگر از دقت و ظرافتهای لازم برخوردار باشد، در بهبود و کیفیت آسانسور نصب شده بسیار تاثیر گذار است، بخاطر دارم که یکی از پیشکسوتان همیشه تاکید می کرد اگر نصب درب و ریل با دقت و درست انجام شود، %70 درصد مشکلات برطرف شده است.

لذا چگونگی آهنکشی داخل چاه آسانسور و نصب ریلهای کابین و وزنه تعادل و همچنین دربهای طبقات نقش بسیار زیادی در عملکرد مطلوب آسانسور دارد.
به دلیل حرکت آسانسور و سایش کفشکها بر روی ریلهای کابین و قاب وزنه تعادل گاهی ایجاد سر و صدا می کند، مخصوصا" وقتی نصب ریلها از کیفیت مطلوب برخوردار نباشد.

 

براکت ضد ارتعاش ریل کابین و ریل وزنه آسانسور www.parslift.com

 

اخیرا" شرکت Akustikprodukter Vibratec که متکی به سالها تجربه، پیشرو در صنعت محصولات ارتجاعی و ضد ارتعاش می باشد و از مهندسین ماهر و با تجربه بهره می برد، این شرکت دارای طیف وسیعی از تولیدات و محصولات:

  • الاستیکی
  • ارتجاعی و ضد ارتعاش
  • ویژه جلوگیری از سر و صدا می باشد و در تولید تسمه های نقاله و دستگیره های پله برقی و .... نیز تولیداتی دارد، برای این بخش از صنعت آسانسور(براکت های ریل کابین و براکت های ریل وزنه تعادل) طراحی جالبی نموده است.

طرح این شرکت برای نصب ریلهای کابین و ریلهای وزنه تعادل به این صورت می باشد که همزمان با تولید براکت ریل، لاستیکهای مقاوم و مناسبی برابر با ابعاد براکتها تولید شده و چون براکتها چند تکه و قابلیت حرکت های کشویی بر روی هم را دارند، تعدادی لاستیکهای ارتجاعی مقاوم بین تمامی قسمتهایی که براکتها بر روی هم نصب می شود قرار می گیرد(همانطوریکه در تصویر فوق مشاهده می کنید 5 قطعه لاستیک ضد ارتعاش در بین تمامی قطعات فوق قرار گرفته است) البته سوراخهای محل عبور لقمه های ریل (کلمپ) نیز طبق ابعاد براکتها در لاستیکهای ارتجاعی تعبیه شده است.

در نتیجه ضمن اینکه این قطعات به خوبی ریل ها را در نقاط اتصال فیکس می کنند، تمامی ارتعاشات عمودی و افقی را نیز خنثی و از انتقال سر و صدا به دیوارها (گاهی یکی از دیوارهای چاه آسانسور با فضاهای داخلی آپارتمانها مخصوصا" اتاق خوابها مشترک بوده) جلوگیری می کند.

 

افزودن دیدگاه

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
CAPTCHA
این سوال برای تشخیص کاربر واقعی از ربات های اسپمر می باشد.

لطفا حاصل جمع دو عدد بیست و پانزده را به عدد بنویسید.