بازرس نباید ذی النفع باشد

 
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 1389/10/08 - 13:46 توسط تبريزي

که طبق استاندارد 17020 استاندارد شرکت های بازرسی بازرس باید شخص بی طرف و دارای استقلال باشد و در عملیات بازرسی ، بازرس نباید ذی النفع باشد  .

 بنابراین همه کسانی به نحوی در بازرسی آسانسور دخیل هستند در مسئولیت مختلف موارد زیر را رعایت کنند:

1- بازرسان نباید هیچ گونه ارتباط مالی و اقتصادی با مشتریان داشته باشند

2- تعداد بازرسی نباید در دریافتی (حقوق بازرس) تاثیر گزار باشد

3-حتی الامکان برای بازرسی یک آسانسور یا یک شرکت از بازرسان مختلف استفاده کنند.

دیدگاه‌ها

در صنعت اسانسور متاسفانه چند مسیر انحرافی با عث بعضی از مشکلات شده است:

1- تصمیم گیری توسط افرادی دارای تعارض منافع با سایرین فعال در این صنعت هستند

2- کشیده شدن بازرسی آسانسور به سمت بازرس محوری

 

جناب آقای تبریزی

من با اصول که شما به عنوان بازرسی گفتید موافقم ولی متاسفانه بعضی از بازرسان به ویژه بارزسان شرکت .................  ،بازرسان هر جا که بفهمند نصابی در حال نصب آسانسور است بدون هماهنگی با نصاب برای ساختمان پرونده تشکیل دادند و بدون هماهنگی با نصاب بازرسی انجام میدهند چون که بر منبا تعداد بازرسی شان حقوق میگیرند که امیدوارم که مدیران شرکتهای بازرسی با استفاده از مطالب شما مانع بروز این گونه مسایل شوند که بازرسی آسانسور در مسیر تالی فاسد نیفتد

در ابتدا متن این گفتگو در باره بازرس پلاک فروش بودنمی دانم چرا متن این گفتگو تغییر کرد.

ثانیا تقریباً همه اهالی صنعت آسانسور این بازرس متخلف وشاید پر در آمدترین بازرس آسانسور کشور را می شناسند ای کاش همانطور که یکی از بازرسان متخلف به مدت یک سال محروم کردند با این بازرس هم سازمان استاندارد این چنین برخورد می کرد و مدیر این بازرس حداقل یک توبیخ کتبی می کرد و یکی از دیگر از تخلفات این بازرس خاطی این بود که به خاطر کسب در آمد بدون هماهنگی نصابان اقدام بازرسی آسانسور در ساختمان نموده بود که مانصابان به احترام ایشان وعدم پیش آمدن مشکل برای او بر خلاف میل باطنی مان انجام بازرسی آسانسور را از طریق شرکتهای این بازرس متخلف اقدام کردیم.

در پایان از کلیه همکاران در صنعت آسانسور خواهشمندم که اصول اخلاقی رعایت فرمایند  چون هیچ بهتر از اخلاق و رفتار درست باقی نخواهند ماند

امروزه یکی از مهمترین ابراز تبلیغی سازمان تولید کننده محصول حضور در میادین ورزشی است که خوشبختانه چند شرکت نصب آسانسور اقدام به تشکیل تیم های ورزشی کرده اند که در راس آن شرکت پیشگامان آسانسور مازندران در لیگ برتر کشتی است و چند شرکت نیز مانند تسین کروپ در رده کارگری به تیمداری می پردازند از مسئولان سایت خواهشمندم با انعکاس خبر ورزشی این شرکتها باعث حمایت از آنها شوید. خوشبختانه آقای مهندس تبریزی از اعضای فعال این سایت سبقه خبرنگاری ورزشی در رزومه کاری خود دارد می تواند در انتشار اخبار به مسئولان سایت کمک کند

 

                                                                

با سلام

ضمن تشکر از آقای سعید نصر به خاطرعنوان کردن این موضوع و به امید مطرح شدن تیم های موفق ورزشی صنعت آسانسور در عرصه ورزش کشور.

 البته مسئولین فرهنگی و روابط عمومی این تیم ها می توانند آخرین اخبار و اطلاعات را در این سایت قرار دهند. (سایت پارس لیفت همه امکانات را برای درج اخبار در اختیار هموطنان عزیز قرار داده است) ضمن اینکه جناب آقای پیمان تبریزی به جهت سابقه و تجربه در خبرنگاری و گزارشگری، می توانند رابط خوبی در عرصه ورزشی این صنعت باشند.

در اینجا گزیده ای از اخبار تیم کشتی پیشگامان آسانسور مازندران را به اطلاع می رسانیم:

بهمن صفري در گفت‌و گو با ورزش اول گفته است: تيم پيشگامان آسانسور مازندران، در هفته دوم مسابقات كشتي آزاد ليگ دسته يك باشگاه‌هاي كشور در حضور تماشاگران خود موفق شد، در سالن ورزشي سيد رسول حسيني ساري 6 بر 2 مهمان خود مهرگان قوچان را با شكست بدرقه كند. وي تصريح كرد: در اين مسابقات علي موئيدي در وزن 50 كيلوگرم، حسين رحماني در 55 كيلوگرم، مسعود واحدي در 66 كيلوگرم، محمدحسين محمديان در 74 كيلوگرم، مجتبی ضيايي در 84كيلوگرم و وحيد درامي مقدم در 96 كيلوگرم به عنوان شش كشتي‌گير پيروز تيم پيشگامان آسانسور مازندران دربرابر حريفان قوچاني بودند. مديرعامل تيم كشتي آزاد پيشگامان آسانسور مازندران گفت: در اين رقابت‌ها همچنين لطيف مومني در وزن 60 كيلوگرم و باقر شمس ناتري در 120 كيلوگرم نيز در برابر كشتي‌گيران مهرگان قوچان شكست را پذيرا شدند.

وي افزود: با اين پيروزي بدست آمده تيم پيشگامان آسانسور مازندران در گروه دوم اين مسابقات با دو پيروزي و شش امتياز به تنهايي در صدر جدول جاي دارد و از شانس‌هاي اصلي صعود به مرحله نيمه نهايي است.

عضو سابق دعوت شده تیم ملی در المپیک2004 آتن گفت:

                              

دو كشتي‌گير تيم ما به نام‌هاي آرش دنگسركي و جابر صادق‌زاده در حال حاضر در تركيب تيم ملي جوانان حضور دارند كه با همكاري فدراسيون كشتي اين دو ملي‌پوش در مسابقات آينده در اختيار باشگاه قرار خواهند گرفت.

مديرعامل پيشگامان آسانسور مازندران درباره كل قرارداد كشتي‌گيران و كادر فني افزود: تركيب تيم كاملاً از جوانان و كشتي‌گيران بومي مازندران است و هزينه‌هاي تيم كاملاً شخصي بوده و تيم براي حضور در اين مسابقات تا سقف 100 ميليون تومان بسته شده است.

وي گفت: در اين مسابقات مرتضي قرباني به عنوان سرمربی و علي دوميركلايي به عنوان مربي، تيم کشتی پيشگامان آسانسور مازندران را در ليگ دسته يك كشتي آزاد باشگاه‌هاي كشور همراهي مي‌كنند. صفري در ادامه افزود: با توجه به عدم تيمداري تيم گاز مازندران در فصل جاري ليگ برتر كشتي آزاد باشگاه‌هاي كشور مسئولان هيئت كشتي استان و شهرستان بايد حمايت همه‌ جانبه به تيم کشتی پيشگامان آسانسور مازندران داشته باشند تا تيم خصوص پیشگامان آسانسور مازندران به ليگ برتر كشتي كشور صعود كند. 

مسابقات ليگ دسته يك كشتي آزاد باشگاه‌هاي كشور با حضور هشت تيم در دو گروه به صورت رفت و برگشت برگزار مي‌شود و در نهايت از هر گروه دو تيم برتر راهي مرحله نيمه نهايي مي‌شوند.

 
 

 

                                

                             
                        پیشگامان آسانسور مازندران قهرمان چندین دوره لیگ برتر را مغلوب کرد

                                                           
                                

تیمهای پیشگامان آسانسور مازندران، شهرداری ملایر، تله‌کابین گنجنامه همدان و سایپا شمال در هفته پنجم لیگ برتر کشتی آزاد مقابل حریفانشان به پیروزی رسیدند.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، در هفته پنجم از دور رفت و پایانی رقابتهای لیگ برتر کشتی آزاد گرامیداشت مرحوم استاد زرافشان و در گروه اول تیم نفت تهران که در سالن شهدای هفتم تیر میزبان پیشگامان آسانسور مازندران بود با نتیجه 5 بر 2 مغلوب میهمانش شد و شهرداری ملایر با نتیجه 6 بر یک میهمان خود تیم آبفای زنجان را شکست داد.

در گروه دوم نیز تله‌کابین گنجنامه همدان با نتیجه 6 بر یک نیروی زمینی ارتش را شکست داد.

در دیگر دیدار این گروه تیم سایپای شمال به دلیل وزن‌کشی نکردن کشتی‌گیران تیم مجاهدان صنعت برق ایران (گلوگاه) 7 بر صفر برنده اعلام شد.

نتایج انفرادی مسابقات این هفته به شرح زیر است:

گروه اول:

نفت تهران 2 پیشگامان آسانسور مازندران 5 (اسامی تیم پیشگامان در ابتدا آمده است)

55 کیلوگرم: محمد طهماسبی‌زاده (برنده) - حامد فدایی (یک بر صفر، صفر بر یک، 4 بر صفر)

60 کیلوگرم: صائب تقی‌زاده(برنده) - حسن مرادقلی (4 بر 3، 3 بر 5، یک بر صفر کلینچ)

66 کیلوگرم: مهران نصیری - محمدمهدی یگانه جعفری (برنده) (صفر بر یک، یک بر صفر کلینچ)

74 کیلوگرم: مصطفی یوسفی (برنده) - پیمان محمدی (یک بر یک، صفر بر یک، یک بر صفر کلینچ)

84 کیلوگرم: سعید ضیائی - حامد تاتاری (برنده) (صفر بر یک، صفر بر یک)

96 کیلوگرم: علی‌اصغر عبدالملکی (برنده) - سینا غنی‌زاده (2 بر صفر، صفر بر یک، یک بر صفر)

120 کیلوگرم: جعفر شمس ناتری (برنده) - اشکان ازلی‌فر (صفر بر 2 کلینچ، یک بر صفر، یک بر صفر)

شهرداری ملایر 6 آبفای زنجان یک (اسامی تیم زنجان در ابتدا آمده است)

55 کیلوگرم: مهران رضازاده - امید جلالی بهار (برنده) (صفر بر 5، صفر بر 7)

60 کیلوگرم: مهدی قربان‌نژاد - ولادمیر خنچیگاشویلی‌ (برنده) (صفر بر 2، صفر بر 2)

66 کیلوگرم: میثم نصیری، (برنده) - مسعود کمروند (صفر بر یک، یک بر صفر کلینچ، یک بر صفر)

74 کیلوگرم: جعفر قاسمی - اصغر مرادی (برنده) (صفر بر یک کلینچ، ، یک بر صفر، صفر بر یک کلینچ)

84 کیلوگرم: میثم فیض‌الهی - جلال زمان (برنده) (یک بر 3، صفر بر 2)

96 کیلوگرم: سعید امیری - گئورگی گوگچیلیدزه (برنده) (صفر بر یک، صفر بر یک)

120 کیلوگرم:‌ امید گل محمدزاده - محسن بشینجی (برنده) (صفر بر یک، صفر بر یک کلینچ)

این هفته تیم خونه به خونه بابل بابل صدرنشین این گروه استراحت داشت.

گروه دوم:

تله کابین گنجنامه همدان 6 نیروی زمینی ارتش یک (اسامی تیم نیروی زمینی در ابتدا آمده است)

55 کیلوگرم: جواد شیبانی- شامیل سالیکوف (برنده) (صفر بر 2، صفر بر یک)

60 کیلوگرم: محمد فاتحی- عباس دباغی، (برنده) (صفر بر 2، صفر بر 2)

66 کیلوگرم: آرش ربیعی- مرتضی گودرزی (برنده) (صفر بر یک، یک بر یک، صفر بر یک)

74 کیلوگرم: علیرضا قاسمی- صادق گودرزی (برنده) (صفر بر یک، یک بر صفر، صفر بر یک)

84 کیلوگرم: حسن رحیمی- میثم مصطفی‌جوکار (برنده) (یک بر صفر، 5 بر 8، صفر بر 7 ضربه فنی)

96 کیلوگرم: جعفر دلیری (برنده) - ارسلان‌بک علی‌یف (یک بر صفر، 2 بر صفر)

120 کیلوگرم: سعید زرینی- خشایار دهستانی (برنده) (صفر بر یک، 2 بر 3)

تیم مؤسسه مالی و اعتباری ثامن‌الحجج (ع) سبزوار صدرنشین این گروه این هفته استراحت داشت

در پایان از مسئولان باشگاه و شرکت پیشگامان آسانسور مازندران خواهشند است با ارائه شماره تماس کشتی گیران و کادر فنی خود شرایطی را مهیا نمایند تا با انعکاس اخبار کاملتری از این تیم مطرح کشتی صنعت آسانسور ایران در پایگاه اطلاع رسانی صنعت آسانسور داشته باشیم.

با تشکر از همکار گرامی آقای پیمان تبریزی که درخواست دوستان و علاقمندان ورزشی آسانسور را اجابت کرده و خبر ورزشی جدید را اطلاع رسانی کردند و تشکر مجدد از آقای سعید نصر که پیشنهاد دهنده ی راه اندازی اخبار ورزشی صنعت آسانسور بودند.

امیدوارم با همت جناب آقای تبریزی و دیگر عزیزانی که امکان فعالیت در این عرصه را دارند، بتوانیم آخرین اخبار رشته های مختلف ورزشی صنعت آسانسور ایران را به روز داشته باشیم.

خبر گزاری مهر:

آخرین بخت سایپا برای صعود/ صعود قطعی صدرنشینان با شکست حریفان هفته دوم از دور برگشت رقابت‌های لیگ بر‌تر کشتی آزاد (جام ولایت) فردا با انجام ۴ دیدار در شهرهای تهران، تنکابن، سبزوار و بابل پیگیری می‌شود .

ایلنا: هفته دوم از دور برگشت رقابت‌های لیگ بر‌تر کشتی آزاد (جام ولایت) فردا با انجام ۴ دیدار در شهرهای تهران، تنکابن، سبزوار و بابل پیگیری می‌شود که در مهم‌ترین بازی خونه به خونه میزبان پیشگامان آسانسور مازندران است و در گروه دو سایپا به مصاف نیروی زمینی می رود.

                              

به گزارش خبرنگار ایلنا، هفته دوم از دور برگشت رقابت‌های لیگ بر‌تر کشتی آزاد (جام ولایت) در حالی از فردا در شهرهای تهران، تنکابن، سبزوار و بابل پیگیری می‌شود که نتایج دیدارهای این هفته می‌تواند تا حدود زیادی تکلیف تیم‌های صعود کننده را مشخص کند.

درحساسترین دیدار گروه اول خونه به خونه در بابل و سالن سردار سجودی، میزبان پیشگامان آسانسور مازندران است.

شاگردان سرمربی تیم ملی که تا اینجای کار در تمام دیدارهای خود پیروز بوده‌اند در صورت برتری در این دیدار صعودشان به مرحله بعد بیش از پیش قطعی خواهد شد.

در طرف مقابل شاگردان جوان و با انگیزه عسکری محمدیان که تا این هفته نتایج فرا‌تر از حد انتظاری گرفته‌اند کار بسیار سختی مقابل تیم بدون شکست لیگ خواهند داشت.

سرمربی تیم کشتی آزاد پیشگامان آسانسور مازندران در خصوص این بازی گفت: جوانان با انگیزه‌ای داریم که می‌توانند هر کاری را انجام دهند و این لیگ متعلق به آنهاست.

شاید خیلی‌ها تصور کنند با توجه به مهره‌هایی که حریف در اختیار دارد ما در این دیدار از پیش بازنده هستیم، اما این موضوع به هیچ عنوان درست نیست.

عسکری محمدیان خاطر نشان کرد: به نام و عنوان حریف کاری نداریم و تنها برای پیروزی روی تشک خواهیم رفت.

پیروزی هفته گذشته ما مقابل نیروی زمینی ارتش در تهران این موضوع را ثابت کرد. دارنده ۲ نشان نقره المپیک تصریح کرد: همین انگیزه باعث شده مشکلاتی مانند مسائل مالی را پشت سربگذاریم و تا هفته ششم در رده خوبی از جدول رده‌بندی قرار بگیریم.

 

 

 

* برنامه مسابقات این هفته به شرح زیر است:

(شنبه ۳ دی ماه) گروه اول: خونه به خونه بابل - پیشگامان آسانسور مازندران (میزبان: سالن شهدای کشتی بابل) نفت تهران - آبفای زنجان (میزبان: سالن شهدای هفتم تیر تهران) در این گروه این هفته تیم شهرداری ملایر استراحت دارد. گروه دوم موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج (ع) _ مجاهدان صنعت برق ایران (گلوگاه) (سالن شهید مشکانی سبزوار) سایپا شمال _ نیروی زمینی ارتش (سالن امام رضای تنکابن) تله کابین گنجنامه همدان استراحت دارد.

خبرگزاری فارس:

تیم‌های خونه به خونه بابل در چارچوب هفته دوم از دور برگشت لیگ برتر کشتی آزاد مقابل حریف خود پیشگامان آسانسور مازندران  به برتری رسید.

 هفته دوم از دور برگشت لیگ برتر کشتی آزاد (جام ولایت) عصر امروز با برگزاری 4 دیدار در شهرهای تهران، تنکابن، بابل و سبزوار پیگیری شد .

در گروه اول تیم خونه به خونه بابل صدرنشین این گروه در سالن سردار سجودی با نتیجه 5 بر 2 میهمان خود پیشگامان آسانسور مازندران را شکست داد.

نماینده بابل با پیروزی در این دیدار صعودش به مرحله پایانی لیگ برتر را قطعی کرد.

* نتایج انفرادی دیدارهای این گروه به شرح زیر است: خونه به خونه بابل 5 - پیشگامان آسانسور مازندران 2 (اسامی پیشگامان آسانسور مازندران در ابتدا آمده است)

55 کیلو: مهران شیخی - یاسر حیدرقلی‌نژاد، برنده (صفر - 1، صفر - 4)

 60 کیلو: آرش دنگسرکی- سیداحمد محمدی، برنده (صفر - 4، صفر - 5)

 66 کیلو: صائب کلانتری - سبحان محمدزاده، برنده (صفر - 5، 2- 4)

 74 کیلو: عزت‌الله اکبری، برنده - مرتضی رضایی قلعه (1 - صفر، 1 - 2، 1 - صفر)

 84 کیلو: محمدحسین محمدیان، برنده - امید حسن‌تبار (1 - صفر، 2 - 1)

 96 کیلو: شعبانعلی غفاری - حامد طالبی زرین‌کمر، برنده (1 - 3، 1 - صفر، صفر - 1 120 کیلو: عبدالله قمی - سیدرضا موسوی، برنده (1 - 2، صفر - 4)

کریمی سر مربی تیم کشتی پیشگامان آسانسور مازندران

: انتظار معجزه از تیم کشتی پیشگامان آسانسور مازندران وجود ندارد.

حسین کریمی در مصاحبه با خبرگزاری مهر در بابل افزود: نباید از تیم پیشگامان آسانسور مازندران که در آخرین روزهای قبل از لیگ روانه مسابقات شده انتظار معجزه داشت.

                                                

نتایج انفرادی این دیدار به شرح زیر است: (اسامی تیم پیشگامان آسانسور در ابتدا آمده است)

55 كیلوگرم: مهران شیخی صفر - یاسر حیدرقلی‌نژاد 2 (صفر- 1، صفر- 4)

60 كیلوگرم: آرش دنگسركی صفر - سید احمد محمدی 2 (صفر- 4، صفر- 5)

66 كیلوگرم: صائب كلانتری صفر - سبحان محمدزاده 2 (صفر- 5، 2- 4)

74 كیلوگرم: عزت‌الله اكبری 2 - مرتضی رضایی قلعه یك (1- صفر، 1- 2، 1- صفر)

84 كیلوگرم: محمدحسین محمدیان 2 - امین حسن‌تبار صفر (1- صفر، 2- 1)

96 كیلوگرم: شعبانعلی غفاری صفر - حامد طالبی زرین‌كمر 2 (1- 3، 1- صفر، صفر- 1)

120 كیلوگرم: عبدالله قمی صفر - سیدرضا موسوی 2 (1- 2، صفر- 4)

نتایج انفرادی این دیدار به شرح زیر است: (اسامی تیم پیشگامان آسانسور آسانسور مازندران در ابتدا آمده است)

55 كیلوگرم: مهران شیخی صفر - یاسر حیدرقلی‌نژاد 2 (صفر- 1، صفر- 4)

60 كیلوگرم: آرش دنگسركی صفر - سید احمد محمدی 2 (صفر- 4، صفر- 5)

66 كیلوگرم: صائب كلانتری صفر - سبحان محمدزاده 2 (صفر- 5، 2- 4)

74 كیلوگرم: عزت‌الله اكبری 2 - مرتضی رضایی قلعه یك (1- صفر، 1- 2، 1- صفر)

84 كیلوگرم: محمدحسین محمدیان 2 - امین حسن‌تبار صفر (1- صفر، 2- 1)

96 كیلوگرم: شعبانعلی غفاری صفر - حامد طالبی زرین‌كمر 2 (1- 3، 1- صفر، صفر- 1)

120 كیلوگرم: عبدالله قمی صفر - سیدرضا موسوی 2 (1- 2، صفر- 4)

آقای کریمی افزود ما با بازیکنان جوانی که در اختیارداریم در مقابل تیم پرمهره خونه به خونه و کادر فنی آن قابل مقایسه نیستم، تیم پیشگامان آسانسور مازندران در دیدار مقابل تیم خونه به خونه با تمام توان به میدان آمد و این همه بضاعت تیم بود که همگان دیدند. سرمربی تیم پیشگامان آسانسور مازندران گفت: بسیاری از کشتی گیران تیم بسیارجوان بودند و در برابرکشتی گیران بزرگسال و با تجربه تیم خونه به خونه برای نخستین بار روبرو می شدند.

کریمی اضافه کرد: امیدواریم در ادامه مسابقات و دیدارهای باقیمانده بتوانیم نتایج دلخواه را کسب کنیم و به دور بعد صعود کنیم.

تیم پیشگامان آسانسور مازندران، روز شنبه و در آغازهفته دوم دور برگشت لیگ برتر کشتی آزاد کشور در گروه ب برابر تیم خونه به خونه بابل تن به شکست داد.

اسامی داوران و ناظران هفته سوم از دور برگشت رقابت‌های گروه A و B لیگ بر‌تر کشتی آزاد مشخص شد.

 اسامی داوران و ناظران گروه A و B این رقابت‌ها به شرح زیر است:

دیدار تیم‌های خونه به خونه بابل- نفت تهران (میزبان بابل- سالن سردار سجودی) ناظر فدراسیون و سرپرست مسابقات: محمدابراهیم نیک سرشت (تهران) نماینده فدراسیون و هیأت کشتی استان مازندران: سلمان قادری هیأت ژوری: حجت‌اله گودرزی (تهران) محمد ربیع‌پور (مازندران) داوران: محمدحسین تام (خراسان رضوی) سید محمد افتخاریان (البرز) محمد عادل‌پور (زنجان) فریدون عابدین‌نژاد (البرز)

دیدار تیم‌های پیشگامان آسانسور مازندران – شهرداری ملایر

(میزبان ساری- سالن سید رسول حسینی)

ناظر فدراسیون و سرپرست مسابقات: رضا غلامی

نماینده فدراسیون و هیأت کشتی استان مازندران: اصغر ثمربخش

هیأت ژوری: بهمن طالبی (تهران) سید علی سید گرمرودی (اردبیل)

داوران: عزیزاله اطاعتی – عین‌اله محمدی- می‌رزآقا احمدی- نادر مرادی راد (تهران) این هفته در این گروه تیم آبفای زنجان استراحت دارد.

منبع خبر: ایلنا

با توجه به شکست تیم پیشگامان آسانسور مازندران، مربی تیم خونه به خونه اظهار داشت: قهرمان لیگ کشتی ایران می شویم، وی اشاره کرد با این کادر فنی و کشتی گیران، قهرمانی لیگ برتر کشتی آزاد باشگاههای کشور از آن تیم کشتی خونه به خونه بابل است. وی ادامه داد با گذشت 6 هفته از شروع مسابقات کشتی لیگ برتر باشگاههای کشور،این تیم توانسته بدون شکست حداکثر امتیاز راکسب کند (12 امبیاز)

مربی تیم خونه به خونه بابل در مورد شکست تیم پیشگامان آسانسور مازندران دیگر تیم خوب استان اظهار داشت، با توجه به اطمینان از صعود تیم خونه به خونه در بازی با تیم پیشگامان آسانسور مازندران، از بازیکنان جوان تر استفاده کردیم تا آنها هم محک بخورند.

وی در پایان اشاره کرد، مدیریت این تیم با جذب کشتی گیران و مربیان مطرح و ملی پوش فقط به دنبال قهرمانی است و این حق مسلم تیم خونه به خونه است.

افزودن دیدگاه

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
CAPTCHA
این سوال برای تشخیص کاربر واقعی از ربات های اسپمر می باشد.

لطفا حاصل جمع عدد بیست با عدد چهل را به عدد بنویسید.