سابقه کار بازرس آسانسور

 
تاریخ انتشار: شنبه, 1393/01/23 - 15:49 توسط قاسمی

با سلام خدمت همکاران محترم

یک سوالی را من قبلا در موضوع گفتگو دیگری پرسیدم و شخصی پاسخ آن را نداد. حالا خواستم دوباره سوالم را مطرح کنم و از همکاران مخصوصا بازرسان فنی آسانسور تقاضا می کنم لطفا پاسخ بنده را بدهید. از لطف شما سپاسگزارم.

من به کار بازرسی آسانسور علاقه زیادی دارم و می خواهم بدانم اگر روزی انشاالله به این شغل دست یافتم، آیا مدتی که بنده بازرس فنی آسانسور هستم، جزء سابقه کار آسانسور برای من حساب می شود ؟ یعنی اینکه سابقه کار یا سابقه بیمه من با شخصی که در قسمت نصب آسانسور در شرکتی معتبر مشغول بکار است، فرقی دارد یا خیر ؟

ضمنا می خواستم بدانم که برای درخواست شغل بازرس فنی آسانسور به کجاها یا کدام شرکت ها باید مراجعه کنم ؟

با تشکر از همه شما همکاران گرامی

دیدگاه‌ها

با سلام به شما دوست عزیز

بله سابقه بازرسی نیز معتبر است (البته اگر سابقه پرداخت بیمه داشته باشد)

جهت کار در این بخش، نیز باید به شرکتهای بازرسی مورد تایید اداره استاندارد مراجعه و رزومه سابقه کار بدهید

البته ورود به این کار شرایط خاصی دارد، ولی اصولا اگر دوست وآشنا داشته باشید زودتر موفق میشوید.

با سلام

ضمن سپاسگزاری از آقا محسن  باید عرض کنم که من هنوز جواب سوالم را نگرفته ام چون ایشان خیلی کلی بیان کردند که "سابقه بازرسی نیز معتبر است"

همیشه میگویند آدم باید پشتکار داشته باشد تا به موفقیت ها برسد و الان من هم با این پشتکار خودم برای بار چندم این سوال را از بازرسان آسانسور مخصوصا جناب آقای "پیمان تبریزی" که قبلا زیاد به سایت مراجعه می کردند و مطالب مفیدی را ارائه می دادند، می پرسم.

قبل از پاسخ شما خواهش می کنم سوال بنده را یکبار با دقت بخوانید.

  • آیا سابقه کار یا بیمه در زمینه بازرسی آسانسور، همان سابقه آسانسوری بحساب می آید؟

برای اینکه بتوانم منظورم را کاملا برسانم به عنوان مثال عرض می کنم مثلا

  • شخصی مدرک لیسانس با سه سال سابقه به عنوان بازرس آسانسور دارد، آیا این فرد می تواند بعد از اینکه از کار بازرسی خارج شد مدیر فنی یک شرکت آسانسوری بشود؟
  • یا برای مدیر فنی شدن باید شخص فوق غیر از مدرک کارشناسی خود سه سال سابقه به عنوان نصاب یا تعمیرکار یا سرویسکار در شرکتی معتبر را داشته باشد؟

قبل از پاسخ دهی ، از شما کمال تشکر را دارم.

 

خدمت آقای قاسمی سلام

اگر شما سابقه بیمه در زمینه بازرسی آسانسور دارید و میخواهید مدیر فنی شرکت آسانسوری بشوید  من فکر میکنم میشود ولی برای اطمینان شما از "کمیته ارزشیابی سندیکای اسانسور" بپرسید ولی اگر برای بازرسی آسانسور اطلاعاتی می خواهید جناب آقای مهندس تبریزی می تواند سوال شما را پاسخ دهد یا اینکه از خود موسسه استاندارد بپرسید

با سلام

در این که شرکتی بتواند پروانه طراحی و مونتاژ دریافت کند ، سابقه بیمه مرتبط با آسانسور بیان شد ه است پس مرتبط ترین کار با آسانسور، بازرسی آسانسور است.

با سلام

متشکرم از آقای عمادین و همچنین آقای تبریزی

به دلیل اینکه بازرسی آسانسورها زیر نظر سازمان استاندارد و وزارت مربوطه می باشد من از شما خصوصا جناب اقای تبریزی می خواهم که بنده را کاملا مطمئن سازید از بابت اینکه آیا سابقه بازرسی آسانسور با سابقه نصابی یا سرویسکاری آسانسور یکسان می باشد یا خیر ؟

خواهشمندم اگر امکان دارد در مورد شرایط کاری بازرسان مثل مقدار حقوق ماهیانه ، ساعات کاری ، سختی و راحتی کار ، وسیله رفت و آمد ، شیرینی گرفتن از کارفرما یا شرکت آسانسوری و عواقب آن و اطلاعاتی از این قبیل توضیحاتی ارائه نمایید.

افزودن دیدگاه

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
CAPTCHA
این سوال برای تشخیص کاربر واقعی از ربات های اسپمر می باشد.

لطفا حاصل جمع دو عدد بیست و پانزده را به عدد بنویسید.