آقای حسین گودرزی آسمانی شد

 
تاریخ انتشار: دوشنبه, 1397/12/06 - 19:27 توسط طبسی

با سلام

از خبر تلخ و ناگهانی درگذشت دوست و همکار عزیز و گرامی و قدیمی جناب آقای حسین گودرزی  عصر امروز مطلع شدم، خبر آنچنان سنگین و غیرباور بود که ساعتها در بهت و حیرت بودم.

این ضایعه بزرگ را به خانواده محترم آنمرحوم مخصوصا همسر داغدارش که متاسفانه هنوز داغدار مرگ پدر است و فرزندانش آقایان حسام و حامد و حمید گودرزی و دیگر بستگان و دوستان و همکاران محترم  صنعت آسانسور و پله برقی ایران تسلیت عرض نموده برای آن سفر کرده غفران و رحمت الهی و برای بازماندگان معزز صبر و شکیبایی آرزومندم

 

سابقه دوستی من با این عزیز سفر کرده باز می گرده به شهریور ماه 1356 که پس از طی مراحل سخت استخدامی در شرکت ایران شیندلر به واحد دفتر فنی معرفی شد و از آن تاریخ واسط سال 1378 زمانی که از شرکت ایران شیندلر استعفا داد، تقریبا قریب اوقات همکاری تنگاتنگی با هم داشتیم و پس از ترک ایران شیندلر دوستی و رفاقت ما همچنان ادامه داشت.

امروز عصر که توسط همکار گرامی آقای جعفری تلفنی این خبر را شنیدم تمامی خاطرات دوران 43 ساله این رفاقت دیرین برایم زنده شد.

امیدوارم خداوند فرصتی دهد تا بزودی مروری به خاطرات بیش از چهل سال با ایشان را برای ضبط در تاریخ صنعت آسانسور تدوین نمایم.

 

تصاویر تکمیلی این گفتگو

افزودن دیدگاه

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
CAPTCHA
این سوال برای تشخیص کاربر واقعی از ربات های اسپمر می باشد.

لطفا عبارت هفتصد و نود و پنج را به عدد بنویسید.