منافصه آسانسور ها و پله برقی های پروژه پارمیس

 
تاریخ انتشار: شنبه, 1391/06/25 - 22:07 توسط صف ارای

بسمه تعالی
با سلام و احترام
احتراما بدین وسیله از شرکتهای آسانسور و پله برقی جهت همکاری و عقد قرارداد در پروژه بزرگ مجتمع تجاری تفریحی پارمیس دعوت بعمل می آید.

  • تعداد پله برقی: 60 دستگاه
  • تعداد آسانسور: 24 دستگاه

 

از شرکتهای علاقه مند به اجراء این پروژه درخواست می گردد که توانمندیهای خود را در این تالار اعلام نمایند.

با تشکرات فراوان
صف آرای

دیدگاه‌ها

سلام به همکاران خوب آسانسوری

من از دیدن این آگهی خیلی خوشحال شدم چون می بینم این سایت به جایی رسیده که پروژه های بزرگ برای خرید آسانسوروپله برقی از آن به عنوان مرجع این صنعت استفاده می کنند

باسلام

بله خوب است که این سایت پیشرفت کرده اما نه ما اطلاعات تماس مشتریان را میبینیم نه مشتریان و بازدید کنندگان این سایت اطلاعات تماس مارا !

خوبست که فضای رقابت برای همه یکسان باشد

هرکس که شایستگی بیشتری داشته باشد حتما در این بازار رقابت سالم برنده میشود

با سلام

 از بدو راه اندازی سایت پارس لیفت، ثبت شرکتهای آسانسور و نمایش آنها در این سایت به صورت کاملا" مجانی انجام گرفته و تعداد زیادی از همکاران گرامی به ثبت شرکت خود در این سایت اقدام نموده اند و طی این سالهای کاربران گوناگون از سراسر جهان می توانند رزومه و اطلاعات این شرکتها را مطالعه نمایند.
با توجه به هزینه های گوناگون و غیر انتفاعی بودن سایت پارس لیفت، بر اساس سیاست کارگزاران سایت تصمیم گرفته از ابتدای سال 1391 فقط بابت نمایش شماره تلفن شرکتها آنهم فقط برای یک بار مبلغ 490.000 ریال بابت فعال سازی شماره تلفن ها دریافت گردد.
لذا از ابتدای سال 1391 فقط شماره تلفن شرکتهایی که مبلغ مذکور را پرداخت کرده اند قابل رویت و دسترسی می باشد.

لذا سایت پارس لیفت فضای مناسبی برای رقابت شرکتهای فعال و دارای مجوز و پروانه تولید بوجود آورده است، و این موضوع را به اطلاع این شرکتها رسانده، اما اگر مدیران یا کارگزاران این شرکتها پس از سالها استفاده مجانی از فضای بوجود آمده برای تبلیغ خود، در پرداخت این مبلغ تعلل یا کاهلی می نمایند، مشکلی است که باید خودشان پاسخگو باشند؟

امیدوارم با توجه به فضای موجود و بازدید روزانه هزاران کاربر از این سایت  همکاران نگاه ویژه ای به این فضا معطوف و تعامل بیشتری داشته باشند.

باسلام

باپرداخت این هزینه ماهم میتوانیم از این امکان استفاده کنیم.

اگر بلی راهنمایی فرمایید.

باتشکر

با سلام
طبق دستورالعمل صادره ی ابتدای سال 1391، شرکتهای عضو در سایت پارس لیفت، می توانند با پرداخت مبلغ تعین شده نسبت به فعال سازی نمایش شماره تلفن های شرکت خود اقدام نمایند و لذا شرکت شما هم از این موضوع مستثنی نبوده و کافی است مبلغ 490.000 ریال را به حساب تعین شده واریز و همزمان شماره فیش واریزی را اعلام فرمائید.
وقتی شرکت خود را کاملا" ثبت کنید، تمام اطلاعات و رزومه کاری شرکت به صورت کامل قابل رویت کاربران متعدد سایت می باشد.
لذا با پرداخت هزینه تعین شده می توانید در کامنتهای خود، لینک شرکتتان را فعال نموده تا کاربران بیشمار سایت پارس لیفت به راحتی با یک کلیک به صفحه اختصاصی شما دسترسی پیدا نمایند.
ضمن اینکه در این وضعیت نمایش شماره تلفن شرکت نیز فعال و قابل رویت خواهد بود.

با سلام
اطلاعات شرکت فيدار آسانبر پاسارگاد تائید گردید، اما همانطوریکه قبلا" یادآوری شده، برای نمایش اطلاعات تماس شرکت، شما می بایست آنرا به صورت کامل و یا ویژه ثبت نمائید که ظاهرا شما نمایش رایگان را انتخاب نموده اید.

برای اطلاعات بیشتر مربوط به هزینه ها و چگونگی نمایش توانمندی های شرکت بر اساس نوع آگهی از لینک تبلیغات در سایت بازدید فرمائید.

باسلام و تشکر

البته آگهی کامل مد نظر بنده میباشد که بعداز واریز وجه به اطلاعتان خواهم رساند .

ممنون

افزودن دیدگاه

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
CAPTCHA
این سوال برای تشخیص کاربر واقعی از ربات های اسپمر می باشد.

لطفا عبارت هفتصد و نود و پنج را به عدد بنویسید.