آسانسور هیتاچی و افزایش تولید

 
تاریخ انتشار: جمعه, 1395/07/16 - 12:00 توسط طبسی

شرکت آسانسوری SIAM HITACH که مقر آن در بانکوک است و بازارهای تایلند، کامبوج، میانمار و لائوس را در اختیار دارد و قصد دارد با افزایش دو خط تولید، تولید فعلی 3.200 دستگاه را تا سال 2020 به 5.000 دستگاه افزایش دهد تا بتواند افزون بر بازارهای فوق با توجه به کسادی بازار داخلی، بازار شرق میانه و تا حدودی اروپا را داشته باشد.

شرکت آسانسور هیتاچی در جهت توسعه تولید آسانسور در خارج از ژاپن حدود 20 سال قبل سرمایه گذاری مشترکی با شرکت سیام موتورز Siam Motors Co نمود.

پس از این مشارکت شرکت سیام موتورز که سابقه آن در توزیع انحصاری فروش و خدمات آسانسور و پله برقی و پیاده رو متحرک به پیش از سال 1974 میلادی باز می گردد، یک شرکت پیشرو در توزیع و نصب و سرویس و نگهداری آسانسورهای هیتاچی گردید.

در سال 1988 شرکت سیام موتورز شرکت سیام آسانسور را را با همین هدف در تایلند تاسیس نمود.

در سال 1992 شرکت سیام آسانسور در یک سرمایه گذاری مشترک با هیتاچی ژاپن مبادرت به تاسیس شرکت سیام هیتاچی نموده سهام هیتاچی %40 و سهام سیام %60 شد.

در سال 2005 وضهیت سهام تغییر کرده و سهام هیتاچی به %60 افزایش و سهام سیام به %40 کاهش یافت.

نهایتا" در سال 2010 شرکت های آسانسور سیام هیتاچی وسرویس آسانسور بانکوک هیتاچی با هم ادغام شده و تحت نام: سیام هیتاچی به فعالیت خود ادامه دادند.

شرکت هیتاچی انگیزه خود از این سرمایه گذاری را رسیدن به حد مطلوب سیاست  "Quality First" میداند و اطمینان دارد در این راه با عرضه محصولات قابل اطمینان و خدمات نصب و راه اندازی و سرویس و نگهداری بهتری به مشتریان خود در سراسر جهان ارائه نماید.

 

تصاویر تکمیلی این گفتگو

افزودن دیدگاه

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
CAPTCHA
این سوال برای تشخیص کاربر واقعی از ربات های اسپمر می باشد.

لطفا حاصل جمع عدد بیست با عدد چهل را به عدد بنویسید.