راه اندازی شرکت آسانسوری

 
تاریخ انتشار: پنجشنبه, 1388/01/06 - 16:46 توسط نیک رفتار

با سلام

خواستم چگونگی شروع کار برای راه اندازی شرکت آسانسوری را برای استان کرمانشاه جویا شوم . در ضمن بنده دارای شرکت ثبت شده در این خصوص نیز هستم و در حال حاضر دارای نمایندگی رنگهای مولتی کالر در کرمانشاه می باشم و نیاز به  مشاوره در راستای راه اندازی شرکت آسانسور و چگونگی شروع به کار کردن در این مورد را دارم.

 

از تمامی عزیزانی که این امکان را دارند که به من نمایندگی شرکت آسانسوری بدهند و دارای توانائی برای ساپورت قطعات و نصب آسانسور در استان کرمانشاه هستند تقاضا دارم اعلام نمایند.

 

با تشکر

احمد تاتوره

دیدگاه‌ها

با سلام براي عضويت شركت در سنديكاي آسانسور ليسانس فيزيك كاربردي با 4 سال سابقه مرتبط مورد قبول مي باشد يا نه فقط رشته هاي فني مورد قبول است ؟

با سلام همكار محترم با توجه به اين كه شركت ما قادر به ارائه خدمات به شما مي باشد لطفا جهت هماهنگی با ما تماس بگیرید

شركت برق گستر آريان محمد جليلي

با سلام

فعاليت اينجانب مونتاژ ونصب در زمينه آسانسور مي باشد

از همكاران علاقمند جهت همكاري و واگذاري نمايندگي فروش كليه قطعات ولوازم مربوط به آسانسور وپله برقي در استان كرمان دعوت مي نمايم. در ضمن اينجانب جهت ثبت شركت در زمينه طراحي ونصب آسانسور اقدام نموده وبه زودي مراحل ثبت شركت تكميل مي گردد.

با تشكر

ملكي

سلام اقا خسته نباشی من یه پروژه درسی بنام بیزینس پلن دارم میخواستم بپرسم که شما میدونی برای راه اندازه یه شرکت خدماتی تاسیساتی که هم تعمیرو نصب کنه و هم تاسیسات بفروشه چه مجوزهایی لازمه فقط اسمشونو و تعدادشونو میخوام 

با سلام خدمت همکاران گرامی

اینجانب دارای مدرک لیسانس مهندسی برق قدرت و دارای شرکت پیمانکاری برق با رتبه نیرو از سازمان برنامه و بودجه و مجوز پیمانکاری از شرکت توزیع برق و بیش از 4 سال تجربه در زمینه های فوق در استان گلستان می باشم. با توجه به آشنایی کامل در سازمان نظام مهندسی ، تمایل به همکاری و اخذ نمایندگی در زمینه آسانسور می باشم.

از شرکت ها و اشخاصی که مایل هستند همکاری متقابل در زمینه آسانسور و تهیه قطعات و واگذاری نمایندگی به اینجانب در استان گلستان می باشند دعوت می نمایم تماس حاصل نمایند:

مدیر عامل شرکت فجر تمدن : داود آخوندنژاد

شرکت صنعت برق سیمینه - حاجی عباسی (کاربر مهمان) با سلام خدمت همکاران گرامی اینجانب دارای مدرک لیسانس مهندسی برق قدرت و دارای شرکت پیمانکاری برق با رتبه نیرو از سازمان برنامه و بودجه و مجوز پیمانکاری از شرکت توزیع برق و بیش از 6 سال تجربه در زمینه های فوق در استان آذربایجان غربی می باشم. با توجه به عضویت و رتبه 2 تاسیسات سازمان نظام مهندسی ، تمایل به همکاری و اخذ نمایندگی در زمینه آسانسور و دوربین های مدار بسته را دارم. از شرکت ها و اشخاصی که مایل هستند همکاری متقابل در زمینه آسانسور و تهیه قطعات و واگذاری نمایندگی به اینجانب در استان آذربایجان غربی می باشند دعوت می نمایم تماس حاصل نمایند، ایمیل : aramm123@yahoo.com مدیر عامل شرکت صنعت برق سیمینه : حاجی عباسی

با سلام

اينجانب مديرعامل يك شركت آسانسوري درشهرستان ساوه مي باشم كه به دنبال اخذ نمايندگي از شركتهاي معتبر آسانسوري كه عضو سنديكا  مي باشند هستم. درصورت تمايل به اعطاء نمایندگی لطفا اعلام نمائید.

با سلام خدمت مدیر محترم و کارکنان سایت و آقای طبسی

بنده آصف دارای کاردانی مکانیک و کارشناسی زبان انگلیسی به مدت 18 سال سابقه کار با عنوان کارشناس مکانیک در صنعت سیمان بخش مکانیک ( نصب و راه اندازی و نگهداری ماشین الات )هستم میخواهم وارد فیلد آسانسور شوم (طراحی و نصب و نگهداری) از دوستانی که به هر نحوی به اینجانب کمک کنند ممنون میشوم.و همچنین اماده گذراندن دوره های اموزشی نیز هستم.

                                                  با تشکر آصف

کاربر گرامی سلام
با توجه به تفاوتهای کلی آسانسور با دیگر صنایع، طی دوره های آموزشی این رشته ضروری است، لذا برای ورود به دنیای آسانسوربهتر است دوره های عمومی و اختصاصی کوتاه مدت را در موسساتی که در بخش آموزش آسانسورفعالیت دارند (مانند دانشگاه علمی کاربردی آسانسوردماوند، کلاسهای آموزشی شرکت پارکنترل و....) و بطور همزمان دوره های عملی را در کنار استادکاران طی نمائید. موفق باشید.

کاربر گرامی سلام
در رابطه با کلاسهای آموزشی، هماهنگی اوقات تشکیل، انتخاب با شماست. ضمنا چند جلد کتاب در رابطه با آسانسور در سایت معرفی شده،مطالعه آنها نیز توصیه می شود. موفق باشید.

با عرض سلم و خسته نباشید من میخواستم در تبریز یک شرکت آسانسور بزنم. میخواستم در صورت امکان بنده را راهنمایی بفرمایید که چه مدارکی لازم هست و باید به کجاها بروم؟ چه موانعی سر راه من میتونه وجود داشته باشه؟

من مدرکم مهندسی مخابرات هست و البته مدارک درجه 2 و درجه 1 برق صنعتی را هم دارم. منتظر پاسخ شما هستم. با تشکر

با سلام امین محمدی هستم اينجانب مديرعامل يك شركت پیمانکاری درشهرستان تبریزمي باشم كه به دنبال اخذ نمايندگي از شركتهاي معتبر آسانسوري كه عضو سنديكا مي باشند هستم. درصورت تمايل به اعطاء نمایندگی لطفا اعلام نمائید.

با سلام زانيار رحيمي هستم اينجانب به دنبال اخذ نمايندگي از شركت هاي معتبر آسانسوري كه عضو سنديكا مي باشند هستم. ضمنا شركت ثبت شده در همين زمينه  نيز دارم.

نیاز به  مشاوره در راستای راه اندازی شرکت آسانسور و چگونگی شروع به کار کردن در این مورد را دارم.

از تمامی عزیزانی که این امکان را دارند که به من نمایندگی شرکت آسانسوری بدهند و دارای توانائی برای ساپورت قطعات و نصب آسانسور در استان كردستان  هستند تقاضا دارم اعلام نمایند.

سلام زانيار رحيمي هستم.

اينجانب به دنبال اخذ نمايندگي از شركت هاي معتبر آسانسوري كه عضو سنديكا مي باشند هستم. ضمنا شركت ثبت شده در همين زمينه  نيز دارم.
نیاز به  مشاوره در راستای راه اندازی شرکت آسانسور و چگونگی شروع به کار کردن در این مورد را دارم.
از تمامی عزیزانی که این امکان را دارند که به من نمایندگی شرکت آسانسوری بدهند و دارای توانائی برای ساپورت قطعات و نصب آسانسور در استان كردستان  هستند تقاضا دارم اعلام نمایند.

سلام خدمت تمامی دوستان

مهدی هستم کارشناس ارشد مکانیک

قصد راه اندازی شرکت طراحی و نصب آسانسور رادارم . آیا تنها با گذراندن یک دوره آموزشی چند ماهه و بدون سابقه کار در این زمینه میتوان مجوز گرفت

ممنون

با سلام

 کاربر گرامی در رابطه با سئوال مورد نظر مطالب زیادی به صورت سئوال و پاسخ در گذشته مطرح شده که با مطالعه آنها کلیه ابهامات برطرف خواهد شد. اما برای کوتاه کردن راه و رسیدن به پاسخ مورد نظر میتوانید با سرچ (( دستورالعمل صدور پروانه واحد طراحی و مونتاژ آسانسور)) به مقصود برسید.

لازم به یادآوری است که این دستورالعمل طی شماره 2/ 4016 به تصویب وزیر صنایع وقت آقای علیرضا طهماسبی رسیده است و ضمنا مجموعه مطالب آن در 14 برگ می باشد که دسترسی به آن از طریق سایت پارس لیفت مقدور می باشد. موفق باشید

معین

با سلام

مهندس مکانیک هستم اينجانب به دنبال اخذ نمايندگي از شركت هاي معتبر آسانسوري كه عضو سنديكا مي باشند هستم.

نیاز به  مشاوره در راستای راه اندازی شرکت آسانسور و چگونگی شروع به کار کردن در این مورد را دارم.

از تمامی عزیزانی که این امکان را دارند که به من نمایندگی شرکت آسانسوری بدهند و دارای توانائی برای ساپورت قطعات و نصب آسانسور در استان قزوین هستند تقاضا دارم اعلام نمایند.

 

با سلام و احترام خدمت شما دوستان. بنده كارشناس ارشد مكانيك هستم و به همراه يكي از دوستان كه مهندس الكترونيك هستند قصد ورود به رشته آسانسور و پله برقي را داريم. مي خواستم بدونم ميزان درآمد در اين رشته چگونه هست و مثلا اجرت نصب و راه اندازي آسانسور براي يک آسانسور چهار طبقه چه مقدار می باشد؟

با سلام
ابتدا یادآور شوم که صنعت آسانسور ایران زمینه رشد و پیشرفت مناسبی دارد، مشروط به اینکه استوار و ثابت قدم باشید و در تنگناها و مشکلات (که در این صنعت بسیار است) کم نیاورید و عرصه را ترک نکنید. 

کار نصب آسانسور تجمیع شده از بخشی از کارهای ساختمانی شامل بنایی، بتون ریزی، آهنگری، برق، جوشکاری و حمل و نقل قطعات سنگین و........ که با ترکیب مراحل نصب ریل و درب، مکانیکال، الکتریکال، راه اندازی و تست و تحویل کامل می شود. 
اما در مورد سئوال شما، دستمزد ثابتی برای نصب آسانسور نمی شود تعین کرد، چون نرخ نصب آسانسور شامل موارد بسیاری است،

  • مهمترین عامل در نرخ نصب آسانسور، توان و تخصص شرکت عامل یا نصاب آسانسور می باشد که هرچه با تجربه تر و متخصص تر باشد دستمزد بالاتری دارد.

و در مراحل بعدی با توجه به:

  •  تنوع نوع آسانسور
  • سیستم آسانسور
  • ظرفیت آسانسور
  • تولید مشترک داخل و خارج
  • پک کامل و ..............

نرخ نصب آسانسور نیز متفاوت است اما بطور تقریبی و میانگین :

  • قیمت نصب یکدستگاه آسانسور معمولی 4 طبقه (با ظرفیت 4 یا 6 نفره حدود 20.000.000 الی30.000.000 می باشد (البته گاهی به دلیل وجود تنگناهای مالی بعضی نصابها، آسانسور را از این ارقام پائین تر هم نصب می کنند)
  • قیمت نصب آسانسورهای سنگین و پک کامل نیز به طبقه ای 9.000.000- 8.000.000 میلیون ریال الی به طبقه ای 20.000.000 و....... می رسد.

ممنون از راهنمايي شما. آيين نامه تاسيس شركت آسانسور روخوندم كه متاسفانه خيلي از شرايطش روندارم. چون خود من كارمند هستم و نمي تونم بصورت تمام وقت در شركت باشم. مي خواستم بدونم راهكاري هست كه بشه يه شركت ثبت كرد و اگه نميشه براي آغاز كار شما چه توصيه اي داريد. آيا ميشه شركتي تاسيس كرد كه فقط در زمينه فروش كار كنه؟ يا اينكه با بقيه شركتها همكاري كنيم و يك شعبه از اونا رو توي منطقه بزنيم؟

با سلام
کار و فعالیت در صنعت آسانسور دارای جذابیتها و مشکلاتی است، تا وقتی با آن دست و پنجه نرم نکرده باشی، وضعیت آن به طور کامل قابل توصیف نیست.

گرچه طی سالهای گذشته با توجه به عدم نظارت صحیح و نداشتن متولی، شرکتهای زیادی تاسیس شد، که بعضا" دارای کاستی هایی نیز بودند.
اما به مرور زمان، این صنعت نیز دارای تشکیلاتی شد، گرچه هنوز با شرایط آرمانی فاصله زیادی دارد، اما امید است با هماهنگی مسئولین و صاحبنظران کلیه ارگانهای ذیربط و تدوین قوانین و الزامات لازم (قابل اجرا، با نظارت کامل به دور از گروه گرایی و ارتباطات)شاهد شکل گیری صنعتی پیشرو و بدور از مسائل حاشیه ای باشیم.

لذا در شرایط فعلی بر اساس الزاماتی که قانون معین کرده، تاسیس شرکت جدید در این صنعت شامل مواردی است که شما به بخشی از آن اشراف دارید. ضمن اینکه بسیاری از شرکتهایی که در گذشته تاسیس شده اند در حال حاضر توانایی تطبیق خود با شرایط جدید را نداشته و بعضی تقریبا" نیمه تعطیل و تعدادی در حال ریزش می باشند.
لذا تاسیس شرکت در این صنعت نیاز به:

می باشد، لذا اگر این توانمندی ها موجود است می توانید، در غیر اینصورت با شرایط فعلی هماهنگ باشید.

اينجانب ليسانس فيزيك كاربردي بعلاوه گواهينامه تعميرونصب آسانسور از فني وحرفه اي دارم.

4سال سابقه كار شركتهاي بزرگ تبريز درزمينه (آهن كشي-ريل گذاري-نصب و راه اندازي-خدمات سرويس و نگهداري-مشاوره)داشته ودارم....

سوال اول)چگونه يك شركت تاسيس كنيم؟

سوال دوم)چگونه عضو سنديكا شويم؟

سوال سوم)چگونه عضو طراح صنعت و معدن شويم؟

آيا راههايي است به سهولت بعلاوه وام كمك مالي جهت ايجاد شركت نمود ؟

با سلام

  • برای تاسیس شرکت مقدماتی باید فراهم شود، طی مباحثی که توسط کاربران سایت پارس لیفت انجام گردیده، مفصلا" در این رابطه بحث شده است، برای آگاهی از کم و کیف شرایط تاسیس شرکت مطالعه این مباحث توصیه می شود.

البته همانطوریکه از فیزیک کاربردی جهت گسترش تکنولوژیهای جدید یا حل مشکلات مهندسی استفاده می شود، شما هم باید با فعالیت مستمر و بیشتر در این صنعت و افزایش تجربه و تخصص شرایط لازم را برای خود مهیا سازید، چون 4 سال سابقه آنهم در تمام زمینه ها، و نه یک مورد خاص مثل راه اندازی آسانسور، یا نصب درب و ریل، نسبتا" کم و برای این کار نیازمند ممارست بیشتری است.

  • جهت "عضویت در سندیکای صنعت آسانسور و پله برقی"، طبق ماده 7 – فصل 3 – اساسنامه سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی و خدمات وابسته، شرایط عضویت در این سندیکا به شرح زیر می باشد:

کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی که حوزه فعالیت و اشتغال آنها یکی از موارد ذیل می‌باشد می توانند به عضویت سندیکا درآیند :
      الف - فن آوران و فروشندگان طراحی و مونتاژ آسانسور و پله برقی

      ب - ارائه کنندگان خدمات فنی و مهندسی در صنعت آسانسور و پله برقی

      ج - سازندگان و تولید کنندگان انواع قطعات آسانسور و پله برقی

     د - نصابان ، تعمیرکاران و ارائه کنندگان خدمات سرویس و نگهداری آسانسور و پله برقی

با سلام خدمت آقای طبسی عزیز و سایر دوستان گرامی

من امشب به صورت اتفاقی و با سرچ اینترنتی با این سایت آشنا شدم. بنده اصلن هیچ تجربه ای در مورد کار و چگونگی کار با آسانسور رو ندارم، مدرک تحصیلیم مهندسی برق- الکترونیک هست و قصد دارم با یکی از دوستام که مهندسی صنایع داره و مکانیک، یه شرکت نصب و تولید آسانسور پله برقی واسه ی شهرمون بزنیم. میخواستم بپرسم با توجه به اینکه ما در یک شهر کوچک در استان یزد زندگی میکنیم، از کجا میتونم برای اینکار شروع کنم؟ یعنی قدم اول چیه؟ به خدا خیلی علاقه دارم، لطفن کمکم کنید. ممنون

قدم اول ورود به صنعت آسانسور
با سلام
یکی از خواص مثبت دنیای مجازی همین اتفاقات است، که اگر با شناخت و تصمیم گیری صحیح و منطقی از آن استفاده شود عامل تحول و دگرگونی است.
ورود به دنیای کار آسانسور نیز شرایط خاص خود را دارد، گرچه مهمترین و تاثیرگذارترین عامل تجربه کاری در این صنعت می باشد، اما بدون این تجربه نیز می توان حرفی برای گفتن داشت، به این صورت که با استفاده از افراد متخصص و با تجربه در این صنعت مسئولیت و مدیریت را خود بر عهده داشته باشید.
قدم اول در هرکاری توکل بخدا و اتخاذ تصمیم و تامین منابع مورد نیاز و تقسیم کار و پشتکار داشتن است.
برای کسب اطلاعات لازم و آشنایی بیشتر پیشنهاد می شود مطالب مندرج در بخش های مختلف سایت پارس لیفت در رابطه با موضوع مورد نظر را مطالعه فرمائید، به عنوان نمونه مطالبی در همین زمینه که بین کاربران گوناگون مورد بحث قرار گرفته را یاد آور می شوم:

موفق باشید

یا سلام خدمت آفای طبسی

یه سوالی هست چند وقتی فکر منو مشغول کرده

یه شرکت آسانسوری در شهرستان که دارای مجوز طراحی و مونتاژ از صنایع و معادن اون استان دریافت کرده و حالا می خواهد یک شعبه یا نمایندگی در یک شهر یا در تهران تاسیس کند

آیا برای شعبه استان تهران دوباره باید از وزارت و صنایع و معادن استان تهران مجوز طراحی و مونتاژ اقدام کنیم؟

یا نیازی نیست با همون مجوزه ای که از شهرستان خود دریافت کردیم کلی کارهای استانداردی و کل شعب ها را میشه انجام داد؟

با تشکر از شما

باسلام وخسته نباشی

برای گرفتن مجوز شرکت آسانسوری مکان یادفترشرکت باید سند اداری یا تجاری داشته باشد یک تبصره این است که یک نفر مهندس که عضویت نظام مهندسی دارد اگرجز اعضاء شرکت باشد میتوان دفترکارباموقعیت اداری گرفت سوال بنده این است که آیا ارزش واعتبار مدارک تحصیلی اشخاصی که فارغ التحصیل صنعت آسانسور هستند کمتر از اعتبار نظام مهندسی در این شرایط خاص میباشد.لطفا راهنمایی بفرمائید

باسلام خدمت همکاران گرامی

بنده 9 سال است كه در زمينه نصب آسانسور با شركتهاي مختلف همكاري ميكنم، آياجهت نصب مستقل و عقد قرارداد، ثبت شركت ضروري است؟

يا بدون ثبت هم ميتوان آسانسور نصب كرد؟

و آيا پروژه انجام شده در صورت دارا بودن كيفيت و استاندارد هاي لازم، بدون شركت هم ميتواند تاييديه استاندارد دريافت نمايد؟

و نهایتا" آیا می شود ازمهرشركت ديگري استفاده نمايد؟

با آرزوي توفيق و سلامتي

با عرض سلام و خسته نباشید...

برای احداث واحد تولید کابین آسانسور نیاز به چه مجوز هایی هست؟

مجوز طراحی و مونتاژ آسانسور الزامیست؟

با تشکر

با سلام

برای تولید کابین آسانسور پروانه طراحی و مونتاژ نیاز نیست

صرفاً پروانه بهره برداری (جواز تاسیس واحد صنعتی تولیدی از سازمان صنعت،معدن و تجارت) کفایت میکنه

سلام دوستان عزیز من یه شرکت با مسئولیت محدود ثبت کردم که یک سال و چند ماه از ثبتش میگذره و تصمیم دارم واگذارش کنم این شرکت تو شیراز ثبت شده و اسمش هست:

"شرکت آسان گستر فروغ افکار "اگر کسی تمایل به انتقال آن دارد، اعلام کند.

با تشکر

با سلام 

بنده دارای یک شرکت آسانسوری هستم در حال حاضر در جهت دریافت عضویت سندیکا اقدام نموده ام که البته به دلیل هفت خان این سندیکا فعلاً در حال دریافت کارت بازرگانی و دیگر موارد میباشم .

سوال بنده این است که اگر بدون عضویت سندیکا بتوانم پروانه طراحی و مونتاژ از وزارت صنایع را دریافت نمایم میتوانم فروش آسانسور انجام دهم یا نیاز به عضویت سندیکا است .

البته تا زمانی که بتوانم عضویت بگیرم میخواهم از پروانه وزارت صنایع استفاده نمایم چون شرایط اخذ آن مهیا است . 

باسلام

دوست عزیز

در قانون اجباری برای عضویت در سندیکا نیست اما :

عضویت در سندیکا 10 امتیاز دارد و تقریبا تمامی مراحلی که برای عضویت طی میکنید با اخذ پروانه برابر است .

( این در حالی است که باتوجه به اصلاحات اخیر سیستم اداری در جهت اخذ پروانه و سختگیریهای بیشتر , به شما پیشنهاد اکید میکنم که عضو سندیکا شوید )

سلام دوستان گرامی . میخواستم بدونم من با لیسانس الکترونیک با 3 سال سابقه کار میتونم شرکتی با پروانه طراحی و مونتاژ تاسیس کنم یا باید حتما لیسانس آسانسور داشته باشم؟

با سلام خدمت جناب اقای طبسی 

واقعا باعث مباهات که جنابعالی بدون هیچ چشم داشتی باعث نشر اطلاعات در این حوزه می باشید و ما که بسیار از مطالب آموزنده شما استفاده کرده ایم .

جناب آقای طبسی اینجانب شرکت پیمانکاری رتبه 5 تاسیسات و تجهیزات از معاونت راهبردی دارم آیا می توانم برای این شرکت  پروانه طراحی و مونتاژ اسانسور از وزارت صنایع اخذ کنم  و عضو سندیکا آسانسوری نیز باشیم ؟

خواهشمند است اینجانب را راهنمایی فرمایید با تشکر از شما

اینجانب رضا عامری  مدیریت یکی از شرکت های قدیمی تهران دارای پروانه طراحی و مونتاز با شرایط خاص به شرکت ها ی ساختمانی و اشخاصی که در پروزه های انبوه ساختمانی نقش مدیریتی و بسزایی دارند نمایندگی اعطا مینمایم با تشکر

با عرض سلام و خسته نباشید
من سابقه 4 سال مکانیک و راه اندازی اسانسور با در نظر گرفتن بیمه دارم الان هم شرکت اسانسوری ثبت کردم.شرکت شامل نصب و راه اندازی و خرید و فروش قطعات و ....میشه.و تا مرحله ی ثبت در روزنامه پیش رفته.نمیدونم از این به بعد باید چکار کنم.لطفا راهنمایی بفرمایید

با عرض سلام خدمت دوستان عزيز.من قصد راه اندازي يه فروشگاه قطعات اسانسور در مشهد دارم.از شرکتهايي که قادر به ساپورت بنده هستند.خواهشمند همکاري هستم.با تشکر جلالي

باسلام و خسته نباشید

من رشته تحصیلی ام مدیریت دولتی هست میخواستم با همسرم که در یک تولیدی کابین آسانسور کار کردن و تجربه کاری در این زمینه دارن یه شرکت تولیدی کابین آسانسور سازی بزنیم در شهر تبریز تمام مراحل قانونی و مدارک لازم و تمام پستی و بلندی های راه رو از تون میخوام که مارو راهنمایی کنین تمام بودجه اولیه و طریق اخذ وام و شرایط اخذ وام برا تولید برام بگید

ممنونم

با سلام

کاربر گرامی با توجه باینکه در این رابطه پرسشهای زیادی شده است، تعدادی از این مباحث را در لینکهای زیر می توانید پیگیری فرمائید:

 

تاسیس کارگاه تولید کابین آسانسور www.parslift.com

 

سلام

دوستان كسي اطلاع داره شركتهاي كه بصورت تعاوني هستند آيا ميشه مجوز طراحي و مونتاژ گرفت؟

دوست عزیز هر شرکتی که در اساسنامه آن عنوان شده باشد:

( نصب و طراحی و مونتاژ آسانسور )  میتواند نسبت به اخذ پروانه اقدام کند ضمن اینکه چون متقاضی تاسیس زیاد هست نیاز به کسب امتیاز بیشتری می باشد.

سلام.در نصب درب کابین باید فاصله لته های درب با هم و با درب لولایی چقدر باشه.

جناب آقای جباری فاصله قسمت های متحرک با ثابت نباید کمتر از 3 سانتیمتر باشد ولی در درب های لولایی فاصله سیل بین 2 تا 3 سانتی متر باید باشد لته ها هم که از سیل جلوتر نمی آیند.

آیا درب کابین زیگما درب خوبیه.امروز هر چی سعی کردم تنظیم نشد.با اینکه درب را تا اخر به کابین چسبانده بودم ولی فاصله لته درب با کابین 3سانت بود .بهش گفتم که بره دربو عوض کنه

یه سوال دیگه هم داشتم.وقتی سیل کابین رو نصب میکردم جای سیل رو کابین 3سانت بزرگتر بود ایا این جای خالی رو رو به طرف کابین بزارم یا به سمت درب طبقه

جناب آقای طبسی با عرض سلام واحترام

دانشجویان فارغ التحصیل رشته مهندسی آسانسور دوران دو ساله تحصیل جزء سابقه وبیمه حساب میشه؟ از من خواسته شده که مدرکم در یک شرکت آسانسوری بعنوان مدیر فنی استفاده بشه و بهم گفتن دوران دانشجویی ات جزء سابقه حساب میشه وبهم پیشنهاد مبلغی رو دادن که فعلا بهشون جوابی ندادم..

آیا دوران دانشجویی جزء سابقه وبیمه محسوب میشه؟

معمولا قیمت استفاده از مدرک بعنوان مدیر فنی در شرکت ها بصورت ماهانه چقدره؟

باتشکر

 

با سلام خدمت دوستان عزیز

من دارای لیسانس برق که می خوام یک شرکت بازرسی اسانسور در استان اذربایجان شرقی شهر تبریز ثبت نمایم و در نظام مهندسی هم عضو نیستم و نمی دانم چه مدارک وپیش نیازی لازم است ومی توان کنار کار بازرسی اسانسور کار دیگری راهم در همین زمینه برق انجام داد. لطفا در این زمینه مرا یاری فرمایید.باتشکر 

دوستانی که رویای راه اندازی شرکت آسانسورو اینکه به سود مالی میرسن و پرستیژ کاری بدست میارن  رو در سر میپرورانند توصیه میکنم به عنوان برادر کوچکتر و دلسوز که این فکر رو از پایه و اساس فراموش کنند.مالیات بلایی بر سر شما عزیزان میاره که تا آخر عمر پشیمون باشید و برای پرداخت این بدهی مالیاتی مجبور باشید در این صنف کار کنید و ادامه بدید و صدایی هم ازتون در نیاد.

با سلام.من رشتم برق قدرت هس..میخاستم یک شرکت تعمیر و سرویس اسانسور راه اندازی کنموووتا به حال تجربه ای از اسانسور ندارم و میخام در دوره اموزشی شرکت کنم..ایا این شرکت سرمایه زیادی میخاد و شرایطش مثل راه اندازیه؟؟؟؟؟

با سلام، آیا کسی هست که بتونه مشارکتی یا پروژه جهت ساخت درب طبقات و اتومات و کابین همکاری داشته باشه.من خودم کارشناسی آسانسور دارم ولی شغلم مرتبط نیست ولی امکانات ساخت دارم.
.اکبر غفاری

باسلام 

ببخشید قصد تاسیس شرکت بدون پروانه اسانسور رو دارم متاسفانه هنوز به شرایط کسب پروانه نصب و مونتاژ نرسیدم

سوالم اینه که چطور میتونم بدون مشکل این کار رو انجام بدم

آیا شرکتی با شرایط واجد پروانه میتونه اون رو دراختیار ما قرار بده 

از عزیزان اگر پاسخ بدهید نهایت تشکر رو خواهم داشت

 

افزودن دیدگاه

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
CAPTCHA
این سوال برای تشخیص کاربر واقعی از ربات های اسپمر می باشد.

لطفا عبارت هفتصد و نود و پنج را به عدد بنویسید.