تی سن کروپ در اسپانیا صاحب کارخانه شد

 
تاریخ انتشار: شنبه, 1390/10/03 - 23:53 توسط طبسی

شرکت تی سن کروپ(Thyssen Krupp Elevator) کارخانه جدید تولید آسانسور و پله برقی و پیاده رو متحرک خود را با پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات در پایتخت کشور اسپانیا، شهر مادرید دایر کرد.

کارخانه جدید این شرکت توسط ولیعهد اسپانیا (Felipe de Borbon) و شاهزاده (Asturias) و با حضور دکتر هاینریش (Dr. Hienrich Hiesinger) رئیس هیئت اجرایی Thyssen Krupp AG و دکتر اولاف برلی ین (Dr. Olaf Berlin) رئیس هیئت مدیره منطقه فناوری و توسعه آسانسور افتتاح گردید.

آرم شرکت تی سن کروپاین کارخانه علاوه بر عملیات مختلف تولید، دارای مرکز تحقیقات و توسعه و همچنین برج تست آسانسور به ارتفاع 41 متر می باشد.

و در آینده انبار بزرگ تدارکات ، ساختمان اداری، نمایشگاه و مرکز آموزش بین المللی آسانسور به آن افزوده خواهد شد.

این بخش از توسعه کارخانه تی سن کروپ طی برنامه ریزی قرار است در زمینی به مساحت 60000 متر مربع و تا پایان سال 2014 تکمیل گردد.

کارخانه تی سن کروپ (Thyssen Krupp)در منطقه پارک فناوری Mostoles و در مرکز تحقیق و توسعه دانش فنی و در 20 کیلومتری خارج از مرکز شهر قراردارد و بناست محصولات جدید این کارخانه مخصوصا آسانسورهای ماشین روم لس (Machine Room Less) را برای عرضه به جنوب اروپا، آقریقا و خاور میانه تولید و از طریق حمل و نقل دریایی به مشتریان خود در بیش از 50 کشور در این مناطق ارسال نماید.

از آنجایی که عرضه این نوع آسانسور توسط شرکت تی سن کروپ از سال 2007 به حدود بیش از 20000 دستگاه آسانسور رسیده و این تعداد سهم عمده ای در بهره وری انرژی جهان و صرفه جویی در کاهش فضای ساختمانی داشته است، تولید این محصول برای این شرکت، از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

فعالیت جهانی شرکت تی سن کروپ (Thyssen Krupp) در سیستم های حمل و نقل عمودی جهان با تعهد در ارائه محصولاتی با کیفیت و کاهش مصرف انرژی از شروع تولید تا پایان راه اندازی آسانسور، و عزم جدی در کاهش گاز CO2 در زمان تولید و پس از راه انداز ی آسانسور و محصولاتی قابل اطمینان تر و ایمن تر با مشارکت بیش از 44000 کارمند و فروش بیش از 000/000/200/5 یورو در سال مالی 2009-2010 نقش عمده ای در ارسال این محصولات به بیش از 150 کشور جهان داشته و این شرکت را در گسترش فعالیت و خدمات خود مصمم تر کرده است.

هم اکنون بیش از 900 واحد بازرگانی و خدماتی، فروش و خدمات گسترده محصولات شرکت Thyssen Krupp Elevator را در سرتاسر جهان به عهده دارند.

افزودن دیدگاه

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
CAPTCHA
این سوال برای تشخیص کاربر واقعی از ربات های اسپمر می باشد.

لطفا عبارت هزار و دویست و بیست را به عدد بنویسید.