گزارش هفتمین جشنواره منتخبین صنایع آسانسور و پله برقی ایران در بنیاد علمی تحقیقاتی روزبه

 
تاریخ انتشار: شنبه, 1394/05/17 - 00:59 توسط طبسی

مراسم رسمی هفتمین جشنواره بنیاد علمی تحقیقاتی روزبه، روز پنچشنبه مورخ 15 مردادماه سال 1394 در سالن اجتماعات دانشگاه آسانسور دماوند اجرا شد، در ادامه این مطلب به گزارش کاملی از این جشنواره و برگزدیدگان این دوره می پردازیم. این جشنواره که یکی از معتبرترین جشنواره های صنعت آسانسور ایران می باشد هر ساله توسط بنیاد علمی روزبه در محل دانشگاه آسانسور دماوند اجرا می گردد.

برگزیدگان صنعت آسانسور و پله برقی ایران در سال 1394 parslift.com

 

به دلیل ترافیک شدید جاده، برنامه با تاخیر شروع شد. این جشنواره با اعلام برنامه های آن توسط دبیر جشنواره، سرکار خانم محمدی آغاز گردید. خانم محمدی با حضور پشت تریبون برنامه مراسم را به شرح زیر اعلام نمودند:

بنام خداوند جان و خرد با عرض سلام و احترام  بسیار خوشحالم که برای هفتمین سال برپایی جشنواره بنیاد علمی تحقیقاتی روزبه در خدمت شما هستم و با بیان مشروح  برنامه حاضرین را در جریان این جشنواره قرار داد.

 • ابتدا گوش جان فرا می سپاریم به تلاوت آیاتی چند از کلام اله مجید توسط آقای شرافت.
 • سپس به احترام سرود جمهوری اسلامی ایران بپا خواهیم خواست.
 • اولین سخنران، ریاست هیئت مدیره بنیاد روزبه آقای مهندس مهدی میرعبداله یانی خواهند بود.
 • پس از پایان سخنرانی ایشان هنرمند گرامی راستین معتبرزاده و همراهانشان قطعات موسیقی ایرانی را برای ما اجرا خواهند نمود.
 • پس از آن، از 3 تن از پیش کسوتان صنعت و یکی از تولید کنندگان موفق در صنعت آسانسور و پله برقی ایران  قدردانی بعمل خواهد آمد و لوح سیمین بنیاد روزبه  بایشان اهدا خواهد شد .
 • سپس مراسم اهدا لوح های سیمین و تقدیرنامه ها را به برگزیدگان خواهیم داشت.
 • پس از پایان این مراسم ، نوبت به تکنوازی هنرمند جوان ،  یاسمین آقا محمدی فرا خواهد رسید.
 • سپس  آقای دکتر روزبه میرعبداله یانی ریاست دانشگاه آسانسور دماوند سخنرانی  خواهند نمود.
 • سپس مدرسین نمونه و دانشجویان ممتاز تقدیر نامه های خود را دریافت خواهند نمود.
 • در پایان مراسم ، در محوطه باز دانشگاه از شما پذیرایی خواهد شد .

 

پس از اعلام برنامه از قاری قران آقای شرافت درخواست نمودند تشریف بیاورند و با تلاوت آیاتی چند ازکلام اله مجید حاضرین را مستفیذ نمایند. قاری تلاوتی از آیات قران را قرائت نمود و در ادامه از حاضرین به احترام پخش سرود جمهوری اسلامی ایران همگی ایستادند..

با اتمام سرود جمهوری اسلامی ایران از ریاست هیئت مدیره بنیاد روزبه برای ایراد سخنرانی دعوت شد به جایگاه مراجعه نمایند.

رئیس هیئت مدیره بنیاد روزبه اولین سخنران بود parslift.com

آقای مهندس مهدی میرعبداله یانی با حضور در جایگاه چنین آغاز نمودند:

سلام علیکم، بنام آنکه جان را فکرت آموخت، بیاد شهدا و جانبازان و جوانهایی که در سالهای جنگ یا بعد از جنگ بدنیا آمده اند مرارت های دوران جنگ را فقط در فیلمها می بینند یا از زبان دیگران می شنوند. در ورزشگاه شهید شیرودی شادمانه برای تیمهای ورزشی مورد علاقه شان هورا می کشند و از بزرگراه شهداء همت، خرزای و زین الدین با سرعت می گذرند بی آنکه لحظه ای فکر کنند که آنها چه مردانی بودند و چگونه دلاورانه برای حفظ این آب و حاک و آرمانهایشان جنگیدند و جان دادند.

جنگ زشت ترین پدیده جهان هستی است و جنگ افروزان لایق لعنت ابدی اند.
آنها که برای حفظ مرزهای ما دلیرانه جنگیدند و شهید شدند یادشان و نامشان گرامی باد.

اما آنهایی که هنوز در آسایشگاههای ویژه با زخم های جان گداز زندگی را تحمل می کنند شایسته اند که با دسته گلی مهربانانه جانبازیشان را ارج نهیم.
به شما علی الخصوص جوانان یادآور می شوم این آسایشی که در خاورمیانه پر آشوب بر این سرزمین حکمفرساست نتیجه شهادت و جانبازی آنهاست، شکر گذار باشیم. خیرمقدم می گویم به:

 • پیش کسوتان این صنعت
 • به استادان دانشگاهها
 • متولیان این صنعت در وزارت صنایع و معادن و تجارت
 • نمایندگان محترم وزارت علوم و آموزش و پرورش شاخه کار و دانش
 • سازمان فنی و حرفه ای
 • جامعه مخترعین و مبتکرین
 • شرکتهای بازرسی و موسسه استاندارد
 • نمایندگان مترو تهران و بنیاد شهید
 • نمایندگان نشریات 
 • خیرمقدم می گویم به هیئت مدیره سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران 
 • انجمن تولیدکنندگان این صنعت 
 • رفقای شیندلری و رفقای جلدیانی
 • خیرمقدم می گویم به همه شما که اینجا صاحبخانه اید و ما خدمتگزار شما.

این افتخار نصیب ما شد که "هفتمین جشنواره بنیاد علمی تحقیقاتی روزبه" را برگزار کنیم. هر ساله برای شما تاریخچه ای از بنیاد روزبه بیان می کنم تا آنها که نشنیده اند بشنوند و آنهایی که شنیده اند ملکه ذهنشان شود و برای دیگران بگویند تا آنها هم که در کنار ما نیستند بشنوند، باشد که نام بنیاد روزبه و اهدافش روز به روز بیشتر منتشر شود و بماند.

(توضیح سایت پارس لیفت: همکاران گرامی برای اطلاع از اینکه چرا نام این بنیاد "روزبه" گذاشته شده و چگونگی تاسیس بنیاد روزبه و بیوگرافی روزبه دانشمند ایرانی و اهداف بنیاد علمی تحقیقاتی روزبه و افتخارات این بنیاد در این لینک مراجعه فرمایند)

با اتمام سخنرانی جناب آقای مهندس مهدی میرعبداله یانی که با کف زدن حاضرین همراه بود، از گروه هنری دعوت شد تا اجرای قطعاتی برای حاضرین برنامه ادامه یابد.

پس از حضور و استقرار گروه سه نفره هنری بر روی سن، ابتدا آقای راستین معتبرزاده مدیر گروه هنری و نوازنده تا اظهار داشتند:

با عرض سلام و تشکر از دعوت ما به این برنامه، این برنامه را تقدیم می کنیم به روح بزرگ قمرالملوک وزیری که در 14 امرداد ماه سال 1338 به علت سکته مغزی در شمیران در گذشت.

 

گروه هنری در حال اجرای برنامه و دکلمه شعر حافظ parslift.com

 

دقایقی با ترنم صدای دلنواز تار و دف و تنبک که با صدای حانم معتبرزاده اشعار حافظ را دکلمه نمود حال و هوای سالن عوض شد و سکوتی دلچسب برقرار بود.

با اتمام برنامه گروه هنری، کف ممتد حاضرین بهترین تشکر به ارج نهادن هنر هنرمندبود که تا خروج گروه هنرمندان از روی سن ادامه داشت. گروه مذکور متشکل از 3 هنرمند بود که شرح مختصری از بیوگرافی آنان باختصار  بیان می شود:

گروه هنری ای که خدمتتان معرفی شد،  متشکل از  3 هنرمند می باشند که شرح مختصری از بیوگرافی  هر یک از آنان را خدمتتان معروض میدارم:

خانم فاطمه معتبرزاده: دکلمه اشعاری از حضرت حافظ و ابوالحسن ورزی را بعهده خواهند داشت. ایشان متولد فروردین 1363 اهواز – کارشناس ارشد ارتباطات می باشند. از سال 1383 بطور جدی فعالیتهای هنری خود را در زمینه های گویندگی ، نویسندگی و اجرا آغاز کرد ه اند. در سالهای اخیر افتخار شاگردی و همکاری با استاد ژاله صادقیان را در کارنامه ی هنری خود داشته اند.

آقای راستین معتبر زاده: نوازنده تار ایشان زاده ی فروردین 1362 اهواز  و در نواختن ساز تبحر دارند. در سال 1378 با تشویق دایی خود به فراگیری موسیقی ایرانی پرداختند. در اهواز شاگردی استاد داود عزیززاده را نموده اند و نزد ایشان شیوه ی تار نوازی استاد کیوان ساکت       ( مکتب وزیری ) را آموختند. از سال 1385 بطور مستقیم نزد استاد ساکت به ادامه یادگیری شیوه ی ایشان پرداختند. در این سالها افتخار شاگردی بسیاری از گوهران جاویدان جامعه موسیقی از جمله استادان نادر گلچین، هوشنگ ظریف، شریف لطفی، معصومه مهرعلی ، علیرضا پور امید ، حمید متبسم ، مجتبی زمانی  را داشته  اند.

آقای ناصر شیر محمدی: نوازنده دف، ایشان زاده ی 1365 در شهرستان یاسوکند از توابع بیجار استان کردستان وکارشناس ارشد ادبیات فارسی می باشند و از 12 سالگی مشق تنبک را در محضر استاد شریفی و بهمن رجبی شروع کرده اند.


پس از اتمام هنرنمایی هنرمندان، از پیشکسوت صنعت آسانسور جناب آقای محمود حیدری درخواست شد برای اهداء جوایز به "منتخبین هفتمین جشنواره بنیاد علمی تحقیقاتی روزبه" به روی سن مراجعه نماید.

آقای میرحیدری به عنوان پیشکسوت صنعت آسانسور جوایز را اهداء نمود parslift.com

 

با حضور آقای حیدری در جایگاه از اولین پیشکسوت صنعت آسانسور و پله برقی جناب آقای پزشکی دعوت شد برای دریافت لوح لوح سیمین به روی سن تشریف بیاورند. متاسفانه آقای مهندس پزشکی نیز در ترافیک جاده گرفتار شده و با تاخیر آمدند که پس از حضور در مراسم به جایگاه فراخوانده شدند، با حضور آقای پزشکی و دریافت لوح سیمین از وی خواسته شد خود را معرفی و سوابق کاری و سالهای خدمت به صنعت آسانسور را عنوان بفرمائید.


آقای مهندس پزشکی پیشکسوت صنعت آسانسور و یکی از شیندلری های قدیمی parslift.com

 

ایشان چنین گفتند: سلام عرض میکنم، من فتح اله پزشکی هستم از همکاران و دوستان خیلی قدیمی ایران شیندلر که الان خدمت شما هستم، آقای میرعبداله یانی و دوستانخیلی لطف کردند، من خوشحالم که الان در جمع شما هستم. دوستان قدیمی را اینجا می بینم و با دوستان جدید اشنا می شوم. اما چیزی که اینجا می بینم، دور دست جوانان است. باید هم اینچنین باشد. امیدوارم همه موفق باشید.

(من نیز خاطرات خوب و بسیار زیادی از دوره مدیریت جناب آقای مهندس پزشکی در ایران شیندلر دارم که در لینک زیر یکی از این خاطرات را می توانید مطالعه فرمائید:

 

شیندلری های قدیمی فرصتی برای گردهم آمدن در صنعت آسانسور parslift.com

 

در این زمان آقای مهندس میرعبداله یانی دقایقی پشت تریبون رفتند و اظهار داشتند: آقای مهندس پزشکی یک دوره ای(بین سالهای 1363 الی 1365) مدیر عامل شرکت ایران شیندلر بودند، دوره ای که شرکت ایران شیندلر بسیار دوره ی پر طلاطم و بی برنامه ای را پشت سرگذارده بود. ما که به هرجهت در فن اندکی حرف برای گفتن داشتیم وقتی آقای مهندس پزشکی آمدند و پرچم شرکت ایران شیندلر را در دست گرفتند همگی هم امیدوار شدیم و هم کار ساز، یکی از مشوقین من برای تولید آقای مهندس پزشکی بودند.

آقای مهندس پزشکی یکی از مدیران عامل لایق و دلسوز شرکت ایران شیندلر parslift.com

 

من قطعه ای را ساخته بودم، آوردم ایران شیندلر وقتی این قطعه را دادند برای آزمایش از من پرسید این قطعه را به چه قیمتی به ایران شیندلر می فروشی؟

من گفتم هر عدد 700 تومان، ایشان گفتند برو 500 عدد بساز و بیاور من میگویم 900 تومان به شما بدهند. من بخشی از موفقیت خود را مرهون اندیشه و مساعدت ایشان می دانم.

 • سپس نوبت اهداء لوح سیمین به دومین پیشکسوت صنعت آسانسور و پله برقی ایران جناب آقای مهندس فضل اله فلاحپور بود که درخواست شد به روی سن بروند:  سلام، فضل اله فلاحپور هستم از از دهم مهرماه سال 1346 وارد این صنعت و مشغول بکار شده ام. ابتدا از قسمت نصب، بعد خدمات و سپس واردات انجام داده و بعد از آن فروش آسانسور را شروع کردم. در تولیدهم ...، امروز با گذشت 48 سال از آن روز، ده سال پیش قرار بود بازنشسته شوم، اما با گذشت 13 - 14 سال هنوز نتوانسته ام از چنگ آسانسور خلاص شوم.
 • اهداء لوح سیمین به سومین پیش کسوت صنعت آسانسور و پله برقی ایران جناب آقای مهندس ملیک ملکی بود که از وی دعوت شد به روی سن رفته و مثل پیشکسوتان قبلی نسبت به معرفی و سوابق کاری و سالهای خدمت به صنعت را عنوان نمودند.

 

منتخبین صنعت آسانسور ایران در سال 1394 به انتخاب بنیاد روزبه شقسمهبف.زخئ

 

با اتمام اهداء لوح سیمین به پیشکسوتان نوبت اهداء لوح سیمین به تولید کننده منتخب و موفق صنعت آسانسور و پله برقی فرا رسید و از:

 • جناب آقای مهندس فرید حریری دعوت شد به عنوان تولیدکنندگان موفق صنعت آسانسور و پله برقی ایران در سال 1393 به روی سن رفته و شرحی در مورد ساخت درب اتوماتیک آسانسور و سوابق کاری خود  ارائه نمود.

 

در ادامه برنامه نوبت به برگزیدگان نشریات رسیده است. اهداء لوح سیمین به آقای مهندس حسین رضایی فرشه برگزیده بهترین مقاله در صنعت آسانسور و پله برقی ایران در سال 93 از نشریه دنیای آسانسور . عنوان مقاله :

 

عنوان مقاله: کاربرد شبکه های عصبی مصنوعی در بهینه سازی سیستم کنترل گروهی آسانسور.

 

اهداء لوح سیمین به آقای مهندس محمد رضا اسکافی بر گزیده بهترین مقاله در صنعت آسانسور و پله برقی ایران در سال 93 از نشریه آسانسور،  نشریه سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران.
عنوان مقاله :

روش نوین شاقول اندازی در چاه آسانسور برج های بلند.
 

 اهداء لوح سیمین به آقای مهندس جواد خسروی طیب برگزیده بهترین مقاله در صنعت آسانسور و پله برقی ایران در سال 93 از نشریه دنیای آسانسور.
عنوان مقاله :

مناسب سازی آسانسور برای افراد معلول و ناتوان.

اهداء لوح سیمین به آقایان مهندس آنتونی آندون و مهندس امیر خرمی برگزیده بهترین کتاب منتشر شده در صنعت آسانسور و پله برقی ایران در سال 93.
عنوان کتاب ایشان:

اصول، مبانی و ایمنی در سرویس و نگهداری آسانسورها.

آقایان مهندس آندون و مهندس خرمی منتخبین برتر تدوین کتاب در صنعت آسانسور parslift.com

 

پس از دریافت لوح سیمین توسط آقایان مهندس آندون و مهندس خرمی نوبت به هنرنمایی دختر خانم یاسمین آقا محمدی رسید. پس از نواختن قطعاتی با ساز عود توسط دخترخانم هنرمند سیمین آقامحمدی که مورد تشویق حاضرین قرار گرفت، آقای میرعبداله یانی به پشت تریبون رفت و اینچنین گفت: یاسمین آقامحمدی دختر زیبای هنرمند که برای شما هنرنمایی کرد دختر محسن آقامحمدی است.

محسن آقامحمدی در هنرستان مکانیک خواند و در سال 1377 وارد صنعت آسانسور شد، وی از نظر اخلاقی و کار واقعا" بسیار ارزشمند بود، یک مرد با اخلاق، بسیار بسیار درستکار که من کمتر در نصب آسانسور مثل محسن آقامحمدی دیده ام.

متاسفانه ایشان در سال 1387 در صانحه آسانسور جانش را از دست داد. اما مادر یاسمین غیرت کرد و این بچه را به هنرستان موسیقی فرستاد، محصول کارش را دیدید، برایش آرزوی موفقیت می کنیم. امیدوارم که تمام کمبودهایی را که از پدر داشته در سازش بریزه و عرضه کند.

سرکار خانم استاد مهرعلی که اینجا تشریف دارند و استاد هنرمند و استاد موسیقی ایرانی هستند، از ایشان خواهش می کنیم چند کلمه ای در باره هنر و کاری که این جوان ارائه داد برای ما صحبت کنند.

خانم استادمهرعلی در مورد یاسمین توضیحاتی داد parslift.com


در این لحظه خانم مهر علی به جایگاه رفته و اظهار داشتند: عرض سلام دارم خدمت همه دوستانی که ایجا تشریف دارند، آقای میرعبداله یانی من را غافلگیر کردند، بنا نبود که من صحبت کنم ولی میدانیم که هنر خیلی راهگشاست، کسانی که در کار هنر هستند هر چیز را که می بینند به آن نگاه پیش رونده دارند نه اینکه ایستا. من می دانم که مادر یاسمن جان به هنر اینگونه نگاه کرده اند و خوشبختانه دخترمان به یقین نوازنده ای موفق خواهد بود و در اینده نوازنده ای موفق در ساز عود خواهد شد، برایش آرزوی موفقیت دارم

در بخش بعدی نوبت به سخنرانی آقای دکتر روزبه میرعبداله یانی ریاست دانشگاه آسانسور دماوند رسید که از ایشان برای سخنرانی دعوت شد

سلام عرض میکنم، خیلی خوشحالم که امسال هم در بین شما هستم، البته به عنوان میزبان بنیاد در اینجا در خدمتتان هستیم، سرتان را درد نمی آورم  به هر ترتیب حالا دوستان کم و بیش دانشگاه جامع علمی کاربردی دماوند آشنا هستند.

دانشگاه جامع علمی کاربردی دماوند در سال 1374 تشکیل شد، اگر بخواهیم خلاصه به آن نگاه کنیم، جهت بعضی از مهارت آموزی ها در رشته های مختلف گسترش پیدا کرد. در حال حاضر حدود 1000 واحد دانشگاهی در سرتاسر کشوردر واقع دانشگاه علمی کاربردی دارد که دانشگاه جامع علمی کاربردی دماوند یکی از این واحدهاست که ما بحث صنعت اسانسور و پله برقی را در مقطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد پیگیری می کنیم و تلاشمان بر این است که این اتفاقی که در کشورمان دارد بوجود می آید بر اساس اصول و منطق مهندسی شکل بگیرد و در کشورمان نهادینه شود و به این صورت نباشد که ما قطعاتی را وارد کنیم، نصب کنیم و استفاده کنیم، بدون اینکه بدانیم به چه ترتیبی این اتفاقات افتاده است.

من خیلی خوشحالم که امروز در خدمت اساتید محترم بودم  از جمله جناب آقای فلاحپور، شاید کسی نداند، اما ایشان یکی از اولین افرادی  که بدنبال آموزش اسانسور بوده، همین آقای مهندس فلاحپور بوده، من نام ایشان را جزو هیئت تدوین اولین استاندارد آموزشی فنی حرفه ای رشته آسانسور دیدم، من خیلی خوشحالم که افتخار شاگردی ایشان و دیگر دوستان را دارم.

مطلب دیگری ندارم شما عزیزان می توانید بقیه مراسم را دنبال کنید. خیلی ممنونم.

 

نمایی از آمفی تاتر دانشگاه آسانسور دماوند parslift.com


در این قسمت خانم محمدی از خانم سحر رحیمیان دعوت کرد تا به چایگاه بروند، البته قبل آمدن خانم رحیمیان، آقای مهندس میرعبدالهیانی  به چند نکته اشاره نمودند: ابتدااز خضار خواستندد به افتخار خود کف بزنید و چنین ادامه دادند:


روز 14 امرداد که ما این جشنواره را برگزار می کنیم، مصادف است با انقلاب مشروطه ایران، روز تولد روزبه میرعبداله یانی نیز می باشد.

نمای دیگری از آمفی تاتر دانشگااه آسانسور دماوند parslift.com


خانم دکتر رحیمیان همسر آقای دکتر روزبه هستند، وی دکترای فیریولوژی آموزشی و معاونت دانشگاه جامع علمی کاربردی آسانسور دماوند هستند و طی این سالها دوش بدوش دکتر روزبه این کار را هدایت و رهبری کردند و خیلی در این کار کمک کردند. اما امشب ما در اینجا علاوه بر دوستان و رفقایی که داریم آقای مجیدی مهر را می بینیم که بخشی از تاریخ زنده این مملکت است، اگر پای حرفهای ایشان بنشینیم، می بینیم که جزء به جزء هفتاد سال، هفتاد و پنج سال تاریخ ایران را که از زمان نوجوانی ایشان بیاد می آورند برای ما بیان می کنند، به افتخار ایشان کف هم بزنید. آقای مهندس فخار زاده هم ما را مفتخر کردند، از راهنمایی های ایشان هم بهره برده ایم. به افتخار ایشان هم دست بزنید. حالا تریبون را در اختیار بخش دانشگاه قرار می دهم.

 

شرکت کنندگان در پایان مراسم در محوطه بیرونی دانشگاه آسانسور parslift.com

 

پس از اتمام سخنان آقای دکتر میرعبداله یانی، نوبت به اهداء لوح تقدیر به استادان برگزیده حوزه نظری و عملی و دانشجویان ممتاز دانشگاه آسانسور دماوند رسید:

 • در حوزه نظری و عملی – استاد فرهیخته جناب آقای مهندس میثم فرجی  استاد برگزیده مفتخر به دریافت دریافت لوح تقدیر شد.
 • آقای حمید بیرجندی کسب رتبه اول در رشته مهندسی آسانسور و بالابر ها در سال تحصیلی93 -94 البته پس از دریافت لوح تقدیر توسط آقای حمید بیرجندی، رئیس دانشگاه آسانسور دماوند پشت تریبون رفت و در مورد این دانشجوی ممتاز چنین گفت: آقای بیرجندی، که حالا میشه ایشان را مهندس بیرجندی خطاب کرد، هم رتبه اول را در مقطع کاردانی کسب کردند، و هم  رتبه اول مهندسی آسانسور را با بالاترین نمرات در تمام پذیرشهایی که تا الان انجام شده است بدست آورده، وی فردی فوق العاده هم از لحاظ رفتار و هم از لحاظ درسی بوده است.

 

پذیرایی از شرکت کنندگان در محوطه دانشگاه آسانسور دماوند parslift.com

 

 • آقای محمد علی  محمدی کسب رتبه اول  در رشته مهندسی کنترل – ابزار دقیق در سال تحصیلی 93-94
 • آقای عباس ذوالفقاریان کسب رتبه اول در رشته مهندسی الکترونیک صنعتی  در سال تحصیلی93-94

آقای جواد پرخید کسب رتبه اول در رشته مهندسی بازرسی جوش در سال تحصیلی 93- 94

برگزیدگان مسابقات ورزشی:

 • آقای احمد بهروز کسب مقام اول در مسابقات داخلی تنیس روی میز پسران در سال تحصیلی 93-94
 • آقای امین محبوب کسب مقام دوم در مسابقات داخلی تنیس روی میز پسران در سال تحصیلی93-94
 • آقای سالار عزیزی کسب مقام سوم در مسابقات داخلی تنیس روی میز پسران در سال تحصیلی 93-94

 

در پایان مراسم بامید اینکه در سال آینده در همه زمینه ها رشد و شکوفایی داشته باشیم برنامه را بپایان می رسانیم.

خواهش می کنم برای صرف شام تشریف فرما شوید.

 

منتخبین بنیاد روزبه از دانشگاه آسانسور کوشا parslift.com

 

همکارانی که به جمع آوری اطلاعات و شناخت برگزیدگان دوره های پیشین علاقمند هستند، پارس لیفت لینک جشنواره های پیشین را در این بخش تقدیم می نماید:

تصاویر مرتبط

جناب آقای طبسی

اگر امکان دارد در قالب انجام  مصاحبه و یا اطلاعاتی خود از برندگان ادوار گذشته جشنواره بنیاد روزبه دارید در این تار نما قرار دهید تا بدانیم نخبگان صنعت آسانسور در حال حاضر چه کاری می کنند

افزودن دیدگاه

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
CAPTCHA
این سوال برای تشخیص کاربر واقعی از ربات های اسپمر می باشد.

لطفا حاصل جمع دو عدد بیست و پانزده را به عدد بنویسید.