معرفی کتاب تکنولوژی آسانسور

 
تاریخ انتشار: پنجشنبه, 1388/11/08 - 03:54 توسط ميرعبدله ياني

کتاب تکنولوژی آسانسور

کتاب تکنولوژی آسانسور (جلد اول ) خواننده را با سیستم ، اجزا و قطعات آسانسور آشنا نموده و مبانی انتخاب و طراحی آسانسور در بخش مکانیکال و الکتریکال را تشریح می نماید.

در این کتاب سعی شده با بهره جویی از آخرین منابع معتبر دنیا در این رشته ، تکنیک های به کار رفته در آسانسور از گذشته تا به امروز تحلیل و بررسی شده ، مزایا و معایب هر روش یا مکانیزم را به صورت خلاصه مورد بررسی قرار دهد.

این کتاب در 34 فصل و حدود 260 صفحه به عنوان منبع درسی مصوب کمیته علمی کاربردی وزرات علوم تحقیقات و فناوری برای درسهای شناخت آسانسور و پله برقی ، شناخت اجزا و قطعات و همچنین مبانی طراحی آسانسور در مقطع کاردانی رشته نصب و تعمیر آسانسور و پله برقی و مقطع کارشناسی مهندسی آسانسور و بالا برها ، تعیین گردیده است.

مطالعه این کتاب را به کلیه دانشجویان این رشته در مقاطع مختلف تحصیلی و سایر علاقه مندان به آشنایی با صنعت آسانسور و پله برقی پیشنهاد می کنیم.

نویسنده این کتاب آقای روزبه میر عبدالله یانی مدرس دانشگاه جامع علمی کاربردی می باشد علاقه مندان به این کتاب به آدرس : تهران خیابان دماوند خیابان اتحاد خیابان نوزدهم غربی پلاک 35 مراجعه نمایند.

افزودن دیدگاه

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
CAPTCHA
این سوال برای تشخیص کاربر واقعی از ربات های اسپمر می باشد.

لطفا عبارت هزار و دویست و بیست را به عدد بنویسید.

شرکت مرتبط