تعمیرات آسانسور به کمک آخرین فناوری هولولنز مایکروسافت

 
تاریخ انتشار: یکشنبه, 1395/07/25 - 10:20 توسط طبسی

رونمایی از آخرین فناوری تعمیرات آسانسور به کمک "هولولنز مایکروسافت" در شرکت تی سن کروپ  THYSSENKRUP،  اخیرا این تولید کننده معتبر آسانسور " استفاده از "تکنولوژی هولولنز مایکروسافت" را برای عملیات رفع نقص آسانسورها از راه دور در سراسر جهان را آغاز کرده است.

معرفی هولولنز اواسط سپتامبر 2016 با حضور رسانه های جهانی و Kaija Wilkinson از ماهنامه دنیای آسانسور آمریکا و  Carmen Maldacena خبرنگار این مجله و همسرش انجام گردید.

 شرکت تی سن کروپ برای توانمندسازی بیش از 24000 پرسنل تعمیرکار و متخصص خود، در راستای سرویس دهی و خدمات بهتر به مشتریان با همکاری مایکروسافت، رونمایی از این سرویس نوین را در بخش خدمات تعمیر و نگهدای آسانسورها در یک  نشست ویژه اعلام نمود.

در این سیستم تکنسین های آسانسور قادر به دریافت لحظه ای نقص فنی آسانسور بوده و با استفاده از این تکنولوژی بسیاری از خرابی های نرم افزاری را می توانند با سرعت برطرف نمایند.

بررسی های انجام شده از این روش، نشان داده که مداخله متخصصین برای رفع نقص نسبت به گذشته تا چهار برابر سریعتر انجام می شود.

Andreas Schierenbeck مدیریت شرکت تی سن کروپ اعلام داشته:

"با توجه به جابجایی بیش از یک میلیارد نفر توسط آسانسور در هر روز، صنعت خدمات و نگهداری آسانسور نقش مهمی در حفظ امنیت شهروندان داشته و ما همچنان با استفاده از آخرین فن آوریهای متمرکز در این صنعت با آموزش پرسنل فنی و متخصص برای بازدهی بهتر تلاش میکنیم.

هدف ما:

  • افزایش بهره وری
  • افزایش زمان کارکرد صحیح آسانسور
  • سرعت بخشیدن به عملیلت رفع نقص تکنسین ها
  • و اطمینان از عملکرد تجهیزات می باشد، بگونه ای که مسافرین آسانسورها سفری ایمن، راحت و مطمئن را با آسانسور تجربه کنند.

وی در اظهار نظری در جمع کارکنان شرکت مایکروسافت گفت: نرم افزار عیب یاب برای هولولنز در عملیات سرویس و تعمیرات آسانسور از طریق همکاری ما با مایکروسافت ساخته شده و حضور نزدیک متخصصین این شرکت با کارشناسان نرم افزار و تعمیرکاران آسانسور به ما اجازه داده در این نرم افزار، برنامه های مورد نیاز و اختصاصی شرکت تی سن کروپ به صورت خاص گنجانده شود.

راه اندازی سرویس HoloLens and MAX درآمد جهانی این شرکت را تا سال 2019 بیش از 4.9% افزایش خواهد داد که قریب 56.3 میلیارد دلار می شود، شهرنشینی سریع در سراسر جهان به این معنی است که شهرها در حال وسیعتر شدن و بزرگتر شدن و بلندتر شدن هستند و ضرورت بکارگیری از قدرت تکنولوژی برای کاهش ازدحام و ترافیک مسافر آسانسور بهترین شیوه می باشد.

به همین خاطر راه حل هایی چون MAX و هولولنز، شرکت تی سن کروپ را قادر می سازد قدم بقدم در عصر دیجیتال بهترین سرویس دهی و خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور را ارائه دهد."

شرکت تی سن کروپ در راستای خدمات سرویس و تعمیرات خود اولین بار در سال 2015 با استفاده از MAX به عنوان اولین راه حل طراحی شده از راه دور برای نگهداری و تعمیرات آسانسور را راه اندازی کرد و به صورت آزمایشی آمریکا، آلمان، اسپانیا به این سیستم متصل شدند و بر اساس برنامه ریزی قرار بود تا پایان سال 2016 در این مسیر بیش از 180.000 واحد به آن متصل شوند.

  • یکی از ساختمانهای مطرحی که در حال حاضر به سیستم هولولنز متصل شده مرکز تجارت جهانی است.
  • این ساختمان دارای آسانسورهایی است که با سرعتی بیشتر از سرعت دونده مطرح المپیک "اوسین بولت" قادر است از طبقه همکف تا طبقه 102 را فقط در یک دقیقه طی کند.

سام جورج یکی از سهامداران مایکروسافت نیز گفته:

استفاده موفقیت آمیز شرکت تی سن کروپ از نرم افزار عیب یاب آسانسور در هولولنز مایکروسافت نه تنها در استفاده بهتر و کسب درآمد بیشتر موثر بوده، بلکه تحولی در صنعت 100 ساله تعمیر و نگهداری آسانسور می باشد و ما مفتخریم به همراه شرکت تی سن کروپ یکی دیگر از راه حل های گره گشای این صنعت را به بازار ارائه نموده ایم.

اسکات اریکسون یکی از مدیران ارشد مایکروسافت نیز اعلام کرد:

اولین بار این خدمات با استفاده از ویندوز 10 با کمک شرکتها و صنایع نوآور با استفاده از تجربه ارتباطی اسکایپ بکار گرفته شد.

شرکت تی سن کروپ نوآوریهای بسیاری داشته که هولولنز و MAX جدیدترین آن است،نوآوری هایی چون سیستم های زیر از جمله نوآوری های جدید این کمپانی می باشند:

تصاویر مرتبط

باسلام
در پاراگراف آخر درج شده سرعت آسانسور به 12کیلومتر در ساعت افزایش میابد .
با توجه به این مطلب که دور گاورنر 30 سانتی 100 سانتیمتر میباشد و در سیستمهای 1 متر برثانیه گاورنرباید  یک دور کامل میزند تا کابین یک متر جابجا شود .
پس در یک دقیقه همین آسانسور 60 متر جابجا خواهد شد
ودر ساعت حدود 3600 متر  یعنی 3.6کیلومتر جابجا خواهد شد .
اگر این عدد 3.6 کیلومتر در ساعت برای سیستم 1 متر بر ثانیه  را درعدد  3.33 ضرب کنیم یعنی سرعت 1 متر را 3.33 برابر افزایش دهیم به سرعت 12 کیلومتر در ساعت توسط سیستمی با سرعت 3.3 متر بر ثانیه  میرسیم که سرعت کمی به حساب میآید.

باتشکر R.K  

افزودن دیدگاه

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
CAPTCHA
این سوال برای تشخیص کاربر واقعی از ربات های اسپمر می باشد.

لطفا عبارت هزار و دویست و بیست را به عدد بنویسید.