دوم مهرماه 1397 انتخابات "تحادیه کشوری صنعت آسانسور و پله برقی ایران"

 
تاریخ انتشار: ی., 2018/09/23 - 22:35 توسط طبسی

از سال 1384 که صنعت و صنف آسانسور به اتحادیه همگن اختصاص داده شد و پیگیری های سال 1388 و فراخوان 1389 جهت :

و عدم نتیجه گیری و فراخوان مجدد و موارد و مسائل محتلف طی سالهای 1391 الی 1396 موضوع با جدیدت پیگیری شد.

طی این سالها همکاران محترم موافق تاسیس اتحادیه کشوری صنعت آسانسور و پله برقی که در اکثریت می باشند به همراه مخالفین نظرات و دلایل خود را به صورت جامع مطرح کرده و این مباحث در شبکه های اجتماعی بصورت گسترده بازتاب داشته که در گذشته پورتال پارس لیفت مبادرت به انعکاس گسترده این نظرات نموده است.

 اوایل سال 1394 طی نامه ای توسط معاونت توسعه بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت با عنوان

"ثبت نام هیات مدیره و بازرسان اتحادیه کشوری تعمیر و فروش آسانسور، بالابر و پله برقی"

با متن زیر صادر گردید:

سلام علیکم

احتراما در اجرای تبصره 7 ماده 21 قانون نظام صنفی بمنظور انتخاب پنج نفر اعضای هیات مدیره و دو نفر بازرس(اصلی و علی البدل) اتحادیه کشوری تعمیر و فروش آسانسور، بالابر و پله برقی مقرر است از تاریخ 1394/2/8 به مدت 15 روز نسبت به ثبت نام داوطلبین واجد شرایط اقدام نمایند.

لذا خواهشمند است دستور فرمایید ضمن اعلام مراتب به کلیه ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان های تابعه آن استان تمهیدات لازم جهت اطلاع رسانی به اتاق های اصناف و واحدهای صنفی فعال در زمینه موصوف معمول نموده و از آندسته داوطلبین که دارای شرایط ذیل می باشند ثبت نام بعمل آورند.

شرایط داوطلبان:

1- تابعیت جمهوری اسلامی ایران

2- اعتقاد و التزام عملی به نطام جمهوری اسلامی ایران

3- نداشتن سؤپیشینه کیفری موثر

4- عدم ..... تصرف در اموال مانند حجر، ورشکستگی و اختلاس

5- عدم اعتیاد به مواد مخدر

6- عدم اشتهارد به فساد

7- داشتن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم برای افراد فاقد سابقه عضویت در هیات مدیره

8- حداکثر سن در زمان ثبت نام 75 سال

9- داشتن پروانه کسب معتبر

10- ....و امانت

مدارک لازم:

تصویر پروانه کسب

شناسنامه

کارت ملی

مدرک تحصیلی

بانضمام 6 قطعه عکس 4*3

 

یداله صادقی

رءیس مرکز و دبیر هیات عالی نظارت

  نهایتا"در مرداد 1396 دستور مقام گذشته وزارت صمت (مهندس نعمت زاده) و در دی ماه 1396 مقام فعلی وزارت صمت (دکتر شریعتمداری) موافقت خود را با تاسیس اتحادیه کشوری آسانسور موافقت نمودند البته همکاران زیادی از صنعت آسانسور و پله برقی پیگیر تاسیس اتحادیه کشوری آسانسور بودند.

با توجه به مطالب فوق و کلیه نظرات و مباحث انجام شده طی این سالها در رابطه با تاسیس و تشکیل "اتحادیه کشوری صنعت آسانسور و پله برقی ایران" پس از فراز و نشیبهای فراوان نهایتا مقرر گردید انتخابات کشوری "اتحادیه کشوری صنف خدمات آسانسور و پله برقی" روز دوشنبه دوم مهرماه 1397 از ساعت 10 صبح لغایت 12 در شعب منتخب در سی استان کشور برگزار کردد.

 

مراکز برگزاری انتخابات:


تهران: بزرگراه شهید چمران شمال به جنوب خروجی یادگار امام مجموعه هتل پارسیان سالن زمرد

سیستان و بلوچستان: زاهدان خیابان دانشگاه  جنب پمپ بنزین ساختمان صنعت معدن و تجارت

فارس: شیراز چهارراه ادبیات بلوار چهل مقام سازمان صنعت معدن و تجارت استان فارس

اصفهان: اصفهان خیابان شیخ صدوق چهارراه نیکبخت ابتدای خیابان نیکبخت شرقی مرکز آموزش اتاق اصناف

اردبیل: اردبیل بزرگراه شهدا روبروی مسجد اءمه  جنب بانک تجارت ساختمان شماره 2 سازمان صنعت معدن و تجارت

بوشهر:  بوشهر خیابان شهید مطهری سه راه بهشت صادق ساختمان شماره 1  سازمان صنعت معدن و تجارت

البرز: کرج خیابان شهید بهشتی بعد از 45 متری گلشهر خیابان ولیعصر جنب شهرداری منطقه 6 سازمان صنعت معدن و تجارت

ایلام: ایلام بلوار شهید نوریان سازمان صنعت معدن و تجارت

چهار محال بختیاری: شهرکرد دروازه سامن خیابان اردیبهشت سازمان صنعت معدن و تجارت

کردستان: سنندج خیابان نمکی میدان مادر سازمان صنعت معدن و تجارت (البته طبق آخرین اطلاعات آدرس تغییر کرده سنندج خیابان امام خمینی شاپور قدیم اتاق اصناف)

کرمانشاه: کرمانشاه خیابان عشایر نرسیده به میدان ایثار جنب شهرداری منطقه 2 ساختمان باهنر( آدرس جدید کرمانشاه خیابان برق سالن شهدای اصناف)

مرکزی: اراک انتهای خیابان قیام بعد از بانک ملی سازمان صنعت معدن و تجارت

خراسان رضوی: مشهد خیابان بلوار خیام  بلوار ارشاد ارشاد9 سازمان صنعت معدن و تجارت

خراسان شمالی: بجنورد میدان قاءم (میدان بازرگانی) روبروی آتش نشانی سازمان صنعت معدن و تجارت

خراسان جنوبی: بیرجند خیابان شهید مطهری سازمان صنعت معدن و تجارت استان

سمنان: سمنان میدان معلم مجتمع اداری سازمان صنعت معدن و تجارت

لرستان: خرم آباد میدان کیو انتهای بلوار ولیعصر ساختمان شماره 1 سازمان صنعت معدن و تجارت

همدان: همدان میدان آرامگاه بوعلی سینا بلوار شهید مدنی بلوار 15 فروردین سازمان صنعت معدن و تجارت

مازندران: ساری میدان امام ساختمان صنعت معدن و تجارت

قزوین: قزوین خیابان نواب شمالی مجتمع ادارات سازمان صنعت معدن و تجارت

زنجان: زنجان اتوبان 22 بهمن مجتمع ادارات سازمان صنعت معدن و تجارت

خوزستان: اهواز کیان پارس بلوار پاسداران روبروی زیتون سازمان صنعت معدن و تجارت

کرمان: کرمان بزرگراه امام خمینی بعد از چهار راه نیکزاد ساختمان صنعت معدن و تجارت

هرمزگان: بندر عباس گلشهر شمالی انتهای خیابان طلوع سازمان صنعت معدن و تجارت

قم: قم میدان جهاد بلوار 15 خرداد جنب کوی 4 حج و زیارت مجتمع اداری اصناف

یزد: یزد بلوار دانشجو سازمان صنعت معدن و تجارت

 گلستان: گرگان خیابان شهید شکاری نبش کوچه هفتم سازمان صنعت معدن و تجارت

گیلان: رشت کمربندی شهید بهشتی سازمان صنعت معدن و تجارت ساختمان شهید انصاری

کهکیلویه و بویر احمد: یاسوج بلوار شهید مطهری خیابان مدیریت مجتمع ادارات سازمان صنعت معدن و تجارت

آذربایجان غربی: ارومیه فلکه توحید جنب آتش نشانی سازمان صنعت معدن و تجارت ساختمان باکری

آذربایجان شرقی: تبریز خیابان شش کلان جنب استخر کارگران سازمان صنعت و معدن و تجارت

 

تصاویر مرتبط

با سلام

متن زیر حمایت سندیکای آسانسور استان اصفهان از "اتحادیه کشوری آسانسور"

اتحادیه کشوری آسانسور

اطلاعيه

  با سلام و عرض تسلیت به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی به همکاران محترم

سنديكاي آسانسور و پله برقی و صنایع وابسته استان اصفهان جهت انتخابات اتحادیه کشوری اسانسور و پله برقی موضع  خود را جهت حمایت همه جانبه از این حرکت کشوری  اعلام و ضمن احترام به مخالفین و منتقدین حمایت قاطع خود را را از انتخابات آتی اتحادیه کشوری اعلام میکند.

باز هم نوبتی دیگر و فرصتی تازه فرا رسیده است تا اعضاء در سرنوشت صنعت آسانسور و پله برقی و خدمات وابسته که در این چند سال مورد بی مهری و تنگ نظری تعدادی افراد غیر متخصص قرار گرفته بود. اثری تعیین کننده داشته باشد و نقش ممتاز اعضاء در کل کشور و مدیریت آنها در این شرایط حساس که به همت تعداد زیادی از دلسوزان و پیشکسوتان این صنعت و یاری خدا ایجاد شده و باعث شده که ما بتوانیم بر سرنوشت خود حاکم شویم و دست منتصبين اتحاديهاي همگن را كه معلوم نيست چه منافعي  دارند كه با اين خرد جمعي مخالفت مي كنند را كوتاه كنيم و نيز دفاع از انتخابات آزاد و سالم و پرشور, دفاع از یکی از اصلی ترین مبانی دموکراسی و حقوق شهروندی است.

روزنه‌ای بسوي اينده روشن  پديدار گشته است که درآن شاهد اصلاح و بهبود روندها و رویه‌ها و سیاستهای نادرستی که در صورت تداوم می‌تواند خدای ناکرده برای صنعت آسانسور و همچنین تامین حقوق مردم زیانهای غیر قابل جبرانی داشته باشد.

سنديكاي آسانسور و پله برقی و خدمات وابسته استان اصفهان  در آستانه انتخابات اتحادیه کشوری در دوم مهرماه 97 بحکم احساس وظیفه و خرد جمعي و در انجام عهدی که با اعضاء داشته است و دارد همچون همیشه به یاری حضرت حق در عرصه حضور فعال خواهد داشت و لازم می‌داند در این باب نظر خود را به استحضار شما همکاران محترم و مدیران فهیم برساند.

حضور در انتخابات دوم مهرماه قطعا باید با انگیزه پیروزی و برای دستیابی به نتیجه‌ای باشد که آن را به مصلحت صنعت آسانسور و پله برقی و شرکت های دارای پروانه طراحی و مونتاژ و همه فعالان اين صنعت ومردم می‌دانيم

در این برهه حساس به رغم تلاش و خدمت مسئولان محترم بر این باوریم که سیاستها، رویه‌ها و اقدام ها، طی سالهای گذشته که فرصت‌ها و امکانات فراوانی نیز در اختیار اتحادیه های مختلف تحت عناوین مختلف  داده است، متاسفانه نتایج مطلوبی را به بار نیاورده است و اصلاح امور و تغییر روندها به نفع آرمانهای فعالان اين صنعت و مردم امری ضروری به نظر می‌رسد که بسیار کمرنگ شده است در طول این مدت و آنچه از اولویت و فوریت برخوردار است عبارتست از انتخاب و طی طریقی که توفیق همه ما را در این تحول بیشتر کند.

ضمن احترام به شخصیت افراد مخالف، استدعا داریم همراه و همگام اعضاء این صنعت در جهت  کمک به قطار حرکت کرده اتحادیه کشوری باشید تا شاید بدین شکل کمی از بار کم کاریها کاسته شود.

بنابر این سنديكاي آسانسور و پله برقی و صنایع  وابسته اصفهان از همه همكاران مي خواهد در انتخابات آتی حضور چشمگیر داشته باشد تا در اينده همه تحت  يك عنوان پروانه كسب تخصصي و وزين داشته باشيم  .

 

 سنديكاي آسانسور و پله برقی و خدمات وابسته اصفهان

 

حمایت سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران شعبه خراسان رضوی از:

"اتحادیه کشوری آسانسور"

یانیه.           بیانیه.           بیانیه.

با عرض سلام و احترام ؛

 سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران شعبه خراسان رضوی جهت انتخابات اتحادیه کشوری آسانسور و پله برقی موضع خود را جهت حمایت همه جانبه از این حرکت کشوری اعلام و ضمن احترام به مخالفین و منتقدین حمایت قاطع اعضای این سندیکا را از انتخابات آتی اتحادیه کشوری اعلام می دارد .

باز هم نوبتی دیگر و فرصتی تازه فرا رسیده است تا اعضاء در سرنوشت صنعت آسانسور و پله برقی و خدمات وابسته که در این چند سال مورد بی مهری و تنگ نظری تعدادی افراد غیر متخصص قرار گرفته بود اثری تعیین کننده داشته باشند. نقش ممتاز اعضاء در کل کشور و مدیریت آنها در این شرایط حساس که به همت تعداد زیادی از دلسوزان و پیشکسوتان این صنعت و یاری خدا ایجاد شده و باعث شده که ما بتوانیم بر سرنوشت خود حاکم شویم بر کسی پوشیده نیست و دفاع از انتخابات آزاد و سالم و پرشور ، دفاع از یکی از اصلی ترین مبانی دموکراسی و حقوق شهروندی است.

روزنه‌ای روشن به سوی آینده‌ای پدیدار گشته است که در آن شاهد اصلاح و بهبود رویه‌ها و سیاستهای نادرستی باشیم که در صورت تداوم می‌تواند خدای ناکرده برای صنعت آسانسور و پله برقی و شرکت های دارای پروانه واحد طراحی و مونتاژ و همچنین تامین حقوق مردم زیانهای غیر قابل جبرانی داشته باشد.

سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران شعبه خراسان رضوی در آستانه انتخابات اتحادیه کشوری در دوم مهرماه 97 به حکم احساس وظیفه دینی، انقلابی و استانی خود و در انجام عهدی که با اعضاء داشته است و دارد همچون همیشه به یاری حضرت حق در این عرصه حضور فعال خواهد داشت و لازم می‌داند در این باب نظر خود را به استحضار شما همکاران محترم و مدیران فهیم برساند.

حضور در انتخابات دوم مهرماه قطعا باید با انگیزه پیروزی و برای دستیابی به نتیجه‌ای باشد که آن را به مصلحت صنعت آسانسور و پله برقی و شرکت های دارای پروانه واحد طراحی و مونتاژ و مردم می‌دانیم و تلاش برای پیروزی دارای موضوعیت است.

در این برهه حساس به رغم تلاش و خدمت مسئولان محترم بر این باوریم که سیاستها، رویه‌ها و اقدام ها طی سالهای گذشته که فرصت‌ها و امکانات فراوانی نیز در اختیار اتحادیه های مختلف تحت عناوین مختلف  داده است، متاسفانه نتایج مطلوبی را به بار نیاورده است و اصلاح امور و تغییر روندها به نفع آرمانهای مطلوب این صنعت نبوده و مصالح شرکت های دارای پروانه واحد طراحی و مونتاژ  و مردم امری ضروری به نظر می‌رسد که بسیار کمرنگ شده است در طول این مدت و آنچه از اولویت و فوریت برخوردار است عبارتست از انتخاب و طی طریقی که توفیق همه ما را در این تحول بیشتر کند.

ضمن احترام به شخصیت افراد مخالف، استدعا داریم در جهت کمک به این حرکت ملی همراه و همگام سایر اعضاء این صنعت باشید تا شاید بدین شکل کمی از بار کم کاریها کاسته شود.

بنابراین سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران شعبه خراسان رضوی در جمع بندی نهائی خود با اکثریت قاطع به این نتیجه رسید که در انتخابات آتی حضور چشمگیر داشته باشد تا به یاری خدا آینده‌ای مطمئن تر و بهتر برای صنعت آسانسور و پله برقی در کشور داشته باشیم ان شاء ا...

با آرزوی قبولی عزاداری همکاران عزیز

 

سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران شعبه خراسان رضوی

 سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی استان خوزستان طی اطلاعیه ای به شرح زیر حمایت خود را از: "اتحادیه کشوری آسانسور" اعلام کرده است:
بسمه تعالی

اطلاعیه

بدینوسیله کلیه شرکتهای دارای پروانه کسب و پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور استان خوزستان موافقت و حمایت خود را از تشکیل اتحادیه کشوری صنعت بزرگ آسانسور اعلام می دارد و با تمام قوا برای سرنوشت این صنعت شرکت خواهند کرد و لذا مشارکت همگانی شرکتهای آسانسور می تواند نویدبخش آینده ای درخشان برای این صنعت بزرگ باشد.

باکمال تشکر سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی استان خوزستان

 

متن حمایت انجمن فروشندگان تجهیزات آسانسور از "اتحادیه کشوری آسانسور" به شرح زیر منتشر گردید:

با درود و سلام خدمت همه همکاران محترم

ضمن عرض تسلیت بمناسبت شهادت سید الشهدا و یاران با وفایش و سپاس و قدردانی از زحمات جناب ابریشمی، قیصری و دیگر همکارانی که در جهت بثمر رسیدن تشکیل اتحادیه کشوری قدم برداشته اند ، بدین وسیله ضمن حمایت از اتحادیه کشوری به کلیه همکاران محترم و اعضاء انجمن فروشندگان تجهیزات آسانسور اعلام می نماییم در روز دوم مهر ماه جهت تعیین آینده صنف خود پای صندوق های رای حضور بهم رسانید تا گامی مثبت جهت پیشرفت و اعتلای صنعت و صنف خود برداشته باشیم.

 با حضور پر شور، آینده صنف و صنعتمان را با دستان خود بسازیم.

با تشکر

دبیر انجمن فروشندگان تجهیزات آسانسور

حمید قناعت جو

با سلام

 

اسامی نامزدهای هیات مدیره و بازرس های "اتحادیه کشوری آسانسور" که قرار است از بین این عزیزان، افراد منتخب صنعت آسانسور ایران در سراسر مراکز استان روز دوشنبه دوم مهرماه 1397 برگزیده شوند:

اسامی نامزدهای هیات مدیره اتحادیه کشوری آسانسور:

1- آقای عباس ابریشمی فرزند مصطفی

2-آقای یحیی محمد اکبرزاده فرزند حیدرعلی

3- آقای اکبر بستانی طرقی فرزند اسمعیل

4- آقای علیرضا بیاتی جم فرزند محمدحسن

5- آقای مهدی خسروآبادی فرزند محمد

6-آقای رحمت اله قیصری فرزند علی اکبر

7- آقای یاسر کاسبی فرزند ابراهیم خلیل

8-آقای مجید ماجدی فرزند سیداحمد

9- آقای کیکاوس محسنی فرزند فرهاد

10-آقای شهرام مردمی متعلق فرزند ذوالفقار

11-آقای سیاوش سایبانی فرزند عبدالرضا

12- آقای علیرضا سخاوت فرزند محمدرضا

13- آقای سیدحسین شجری فزند سیدحجت

14- آقای سیدمهدی طباطبایی فرزند سیدجلال

15- آقای حسن عدالت فرزند نعمت اله

16- آقای قاسم رحمانی فرزند ماشااله

17- آقای مسعود رحیمی فرزند علی فتح

18- آقای رضا زادمهدی فرزند بهنام

19- آقای محمدرضا زهره وندی فرزند حسنعلی

20-آقای محمدرضا زیبایی فرزند محمدعلی

21- آقای مجید عبدالهی فرزنداسمعیل

22- آقای محمدرضا عظیمی فرزند حسن

23- آقای رامین فتحی فرزند محمود

24- آقای مجید فخری نیا فرزند مهدی

25- آقای حسین قره خانی فرزند محسن

26- آقای علی محمد منصوری فرزند رحیم

 27- آقای نعمت اله نوری زاده گلنگشی فرزند عطاءاله

28- آقای محمدعلی یوسفی فرزند حسین

اسامی نامزدهای بازرس اتحادیه کشوری آسانسور

1- آقای هادی رادید فرزند محمدعلی

2- آقای علیرضا زرگری فرزند امبر

3- آقای سعید نقوی علیا فرزند علی

4- آقای سیدسعید هیبتی فرزند سیدحسن

 

 

سلام دوستان آسانسوری
به دو دلیل توصیه میکنم در انتخابات شرکت کنید
1-بودن تشکل از نبودنش بهتره
2- لیست نامزدها آنچنان متنوع هست که نظر هر سلیقه ای رو تامین میکنه
من فقط در این رشته تحقیق و تدریس میکنم و هیچ دخالت و منفعتی ندارم
موفق باشید

 

بنام خدا

انجمن تولید کنندگان قطعات آسانسور وپله برقی استان تهران ضمن ابراز خرسندی از رویداد تاریخی صنعت آسانسور وپله برقی کشور که قطعا نقطه عطفی در جهت شکوفائی ، همدلی و سازندگی خواهد بود ، همانند گذشته که بصورت در خواست کتبی از ارگانهای ذیربط مطالبه گر تشکیل اتحادیه کشوری مستقل آسانسور وپله برقی بوده هم اکنون نیز با تمام توان از برگزاری انتخابات در روز دوم مهر ماه حمایت مینماید و اعضاء محترم دارای پروانه کسب عضو انجمن در  انتخابات شرکت خواهند نمود تا در این وفاق ملی افتخار  داشته باشددر کنار همکاران گرمی باشد.

رئیس هیات مدیره انجمن تولید کنندگان قطعات آسانسور وپله برقی استان تهران

                                                                                     علی محمد منصوری

بیانیه.           بیانیه.           بیانیه.

 انجمن آسانسور و پله برقی و صنایع وابسته استان آذربايجان شرقى

 جهت انتخابات اتحادیه کشوری اسانسور و پله برقی موضع  خود را جهت حمایت همه جانبه از این حرکت کشوری  اعلام و ضمن احترام به مخالفین و منتقدین حمایت قاطع اعضای این انجمن  را از انتخابات آتی اتحادیه کشوری اعلام میکند.

باز هم نوبتی دیگر و فرصتی تازه فرا رسیده است تا اعضاء در سرنوشت صنعت آسانسور و پله برقی و خدمات وابسته که در این چند سال مورد بی مهری و تنگ نظری تعدادی افراد غیر متخصص قرار گرفته بود.  اثری تعیین کننده داشته باشد. نقش ممتاز اعضاء در کل کشور و مدیریت آنها در این شرایط حساس که به همت تعداد زیادی از دلسوزان و پیشکسوتان این صنعت و یاری خدا ایجاد شده و باعث شده که ما بتوانیم بر سرنوشت خود حاکم شویم بر کسی پوشیده نیست و دفاع از انتخابات آزاد و سالم و پرشور, دفاع از یکی از اصلی ترین مبانی دموکراسی و حقوق شهروندی است.

روزنه‌ای روشن به سوی آینده‌ای پدیدار گشته است که درآن شاهد اصلاح و بهبود روندها و رویه‌ها و سیاستهای نادرستی باشیم که در صورت تداوم می‌تواند خدای ناکرده برای صنعت آسانسور و پله برقی و شرکت های  دارای پروانه طراحی مونتاژ و همچنین تامین حقوق مردم زیانهای غیر قابل جبرانی داشته باشد.

انجمن آسانسور و پله برقی وخدمات وابسته استان آذربايجان شرقى

 در آستانه انتخابات اتحاديه کشوری در دوم مهرماه 97 بحکم احساس وظیفه دینی، انقلابی و استانی خود و در انجام عهدی که با اعضاء داشته است و دارد همچون همیشه به یاری حضرت حق در عرصه حضور فعال خواهد داشت و لازم می‌داند در این باب نظر خود را به استحضار شما همکاران محترم و مدیران فهیم برساند.

حضور در انتخابات دوم مهرماه قطعا باید با انگیزه پیروزی و برای دستیابی به نتیجه‌ای باشد که آن را به مصلحت صنعت آسانسور و پله برقی و شرکت های دارای پروانه طراحی و مونتاژ و مردم می‌دانیم و تلاش برای پیروزی دارای موضوعیت است.

در این برهه حساس به رغم تلاش و خدمت مسئولان محترم بر این باوریم که سیاستها، رویه‌ها و اقدام ها، طی سالهای گذشته که فرصت‌ها و امکانات فراوانی نیز در اختیار اتحادیه های مختلف تحت عناوین مختلف  داده است، متاسفانه نتایج مطلوبی را به بار نیاورده است و اصلاح امور و تغییر روندها به نفع آرمانهای مطلوب این صنعت نبوده و مصالح شرکت های دارای پروانه طراحی و مونتاژ  و مردم امری ضروری به نظر می‌رسد که بسیار کمرنگ شده است در طول این مدت و آنچه از اولویت و فوریت برخوردار است عبارتست از انتخاب و طی طریقی که توفیق همه ما را در این تحول بیشتر کند.

ضمن احترام به شخصیت افراد مخالف، استدعا داریم همراه و همگام اعضاء این صنعت در جهت  کمک به قطار حرکت کرده اتحادیه کشوری باشید تا شاید بدین شکل کمی از بار کم کاریها کاسته شود.

بنابراین انجمن آسانسور و پله برقی و صنایع وابسته در جمع بندی نهائی خود با اکثریت قاطع به این نتیجه رسید که در انتخابات آتی حضور چشمگیر داشته باشد تا به یاری خدا انتخابات بآینده‌ای مطمئن تر و بهتر برای صنعت آسانسور و پله برقی در کشور باشیم انشاءالله.

دبیر انجمن آسانسور و پله برقی و خدمات وابسته استان آذربايجان شرقى

                                                                                      مهندس شهباززاده

بیانیه    بیانیه      بیانیه

انجمن آسانسور و پله برقی و صنایع وابسته استان کرمان جهت انتخابات اتحادیه کشوری اسانسور و پله برقی موضع  خود را جهت حمایت همه جانبه از این حرکت کشوری  اعلام و ضمن احترام به مخالفین و منتقدین حمایت قاطع اعضای این انجمن  را از انتخاباتن آتی اتحادیه کشوری اعلام میکند.

باز هم نوبتی دیگر و فرصتی تازه فرا رسیده است تا اعضاء در سرنوشت صنعت آسانسور و پله برقی و خدمات وابسته که در این چند سال مورد بی مهری و تنگ نظری تعدادی افراد غیر متخصص قرار گرفته بود.  اثری تعیین کننده داشته باشد. نقش ممتاز اعضاء در کل کشور و مدیریت آنها در این شرایط حساس که به همت تعداد زیادی از دلسوزان و پیشکسوتان این صنعت و یاری خدا ایجاد شده و باعث شده که ما بتوانیم بر سرنوشت خود حاکم شویم بر کسی پوشیده نیست و دفاع از انتخابات آزاد و سالم و پرشور, دفاع از یکی از اصلی ترین مبانی دموکراسی و حقوق شهروندی است.

روزنه‌ای روشن به سوی آینده‌ای پدیدار گشته است که درآن شاهد اصلاح و بهبود روندها و رویه‌ها و سیاستهای نادرستی باشیم که در صورت تداوم می‌تواند خدای ناکرده برای صنعت آسانسور و پله برقی و شرکت های  دارای پروانه طراحی مونتاژ و همچنین تامین حقوق مردم زیانهای غیر قابل جبرانی داشته باشد.

انجمن آسانسور و پله برقی و خدمات وابسته استان کرمان در آستانه انتخابات اتحادیه کشوری در دوم مهرماه 97 بحکم احساس وظیفه دینی، انقلابی و استانی خود و در انجام عهدی که با اعضاء داشته است و دارد همچون همیشه به یاری حضرت حق در عرصه حضور فعال خواهد داشت و لازم می‌داند در این باب نظر خود را به استحضار شما همکاران محترم و مدیران فهیم برساند.

حضور در انتخابات دوم مهرماه قطعا باید با انگیزه پیروزی و برای دستیابی به نتیجه‌ای باشد که آن را به مصلحت صنعت آسانسور و پله برقی و شرکت های دارای پروانه طراحی و مونتاژ و مردم می‌دانیم و تلاش برای پیروزی دارای موضوعیت است.

در این برهه حساس به رغم تلاش و خدمت مسئولان محترم بر این باوریم که سیاستها، رویه‌ها و اقدام ها، طی سالهای گذشته که فرصت‌ها و امکانات فراوانی نیز در اختیار اتحادیه های مختلف تحت عناوین مختلف  داده است، متاسفانه نتایج مطلوبی را به بار نیاورده است و اصلاح امور و تغییر روندها به نفع آرمانهای مطلوب این صنعت نبوده و مصالح شرکت های دارای پروانه طراحی و مونتاژ  و مردم امری ضروری به نظر می‌رسد که بسیار کمرنگ شده است در طول این مدت و آنچه از اولویت و فوریت برخوردار است عبارتست از انتخاب و طی طریقی که توفیق همه ما را در این تحول بیشتر کند.

ضمن احترام به شخصیت افراد مخالف، استدعا داریم همراه و همگام اعضاء این صنعت در جهت  کمک به قطار حرکت کرده اتحادیه کشوری باشید تا شاید بدین شکل کمی از بار کم کاریها کاسته شود.

بنابراین انجمن آسانسور و پله برقی و صنایع وابسته در جمع بندی نهائی خود با اکثریت قاطع به این نتیجه رسید که در انتخابات آتی حضور چشمگیر داشته باشد تا به یاری خدا انتخابات بآینده‌ای مطمئن تر و بهتر برای صنعت آسانسور و پله برقی در کشور باشیم انشاءالله.

 

دبیر انجمن آسانسور و پله برقی و خدمات وابسته استان کرمان

                                                               (حمید عباسی)

اطلاعيه

خليج هميشه فارس

با سلام و عرض تسلیت به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی به همکاران محترم

انجمن آسانسور و پله برقی استان هرمزگان جهت انتخابات اتحادیه کشوری اسانسور و پله برقی موضع  خود را جهت حمایت همه جانبه از این حرکت کشوری  اعلام و ضمن احترام به مخالفین و منتقدین حمایت قاطع خود را را از انتخابات آتی اتحادیه کشوری اعلام میکند.

باز هم نوبتی دیگر و فرصتی تازه فرا رسیده است تا اعضاء در سرنوشت صنعت آسانسور و پله برقی و خدمات وابسته که در این چند سال مورد بی مهری و تنگ نظری تعدادی افراد غیر متخصص قرار گرفته بود. اثری تعیین کننده داشته باشد و نقش ممتاز اعضاء در کل کشور و مدیریت آنها در این شرایط حساس که به همت تعداد زیادی از دلسوزان و پیشکسوتان این صنعت و یاری خدا ایجاد شده و باعث شده که ما بتوانیم بر سرنوشت خود حاکم شویم و دست منتصبين اتحاديهاي همگن را كه معلوم نيست چه منافعي  دارند كه با اين خرد جمعي مخالفت مي كنند را كوتاه كنيم و نيز دفاع از انتخابات آزاد و سالم و پرشور, دفاع از یکی از اصلی ترین مبانی دموکراسی و حقوق شهروندی است.

روزنه‌ای بسوي اينده روشن  پديدار گشته است که درآن شاهد اصلاح و بهبود روندها و رویه‌ها و سیاستهای نادرستی که در صورت تداوم می‌تواند خدای ناکرده برای صنعت آسانسور و همچنین تامین حقوق مردم زیانهای غیر قابل جبرانی داشته باشد.

انجمن آسانسور و پله برقی استان هرمزگان در آستانه انتخابات اتحادیه کشوری در دوم مهرماه 97 بحکم احساس وظیفه و خرد جمعي و در انجام عهدی که با اعضاء داشته است و دارد همچون همیشه به یاری حضرت حق در عرصه حضور فعال خواهد داشت و لازم می‌داند در این باب نظر خود را به استحضار شما همکاران محترم و مدیران فهیم برساند.

حضور در انتخابات دوم مهرماه قطعا باید با انگیزه پیروزی و برای دستیابی به نتیجه‌ای باشد که آن را به مصلحت صنعت آسانسور و پله برقی و شرکت های دارای پروانه طراحی و مونتاژ و همه فعالان اين صنعت ومردم می‌دانيم

در این برهه حساس به رغم تلاش و خدمت مسئولان محترم بر این باوریم که سیاستها، رویه‌ها و اقدام ها، طی سالهای گذشته که فرصت‌ها و امکانات فراوانی نیز در اختیار اتحادیه های مختلف تحت عناوین مختلف  داده است، متاسفانه نتایج مطلوبی را به بار نیاورده است و اصلاح امور و تغییر روندها به نفع آرمانهای فعالان اين صنعت و مردم امری ضروری به نظر می‌رسد که بسیار کمرنگ شده است در طول این مدت و آنچه از اولویت و فوریت برخوردار است عبارتست از انتخاب و طی طریقی که توفیق همه ما را در این تحول بیشتر کند.

ضمن احترام به شخصیت افراد مخالف، استدعا داریم همراه و همگام اعضاء این صنعت در جهت  کمک به قطار حرکت کرده اتحادیه کشوری باشید تا شاید بدین شکل کمی از بار کم کاریها کاسته شود.

بنابر این انجمن آسانسور و پله برقی استان هرمزگان  از همه همكاران مي خواهد در انتخابات آتی حضور چشمگیر داشته باشد تا در اينده همه تحت  يك عنوان پروانه كسب تخصصي و وزين داشته باشيم  .

 انجمن آسانسور و پله برقی استان هرمزگان از خطه نيلگون خليج هميشه فارس

                  ******************************************

 ضمنا" طبق لیست ارائه شده توسط همکار گرامی آقای حمید علیزاده تا کنون ليست زير از حضور پرشور در انتخابات اتحاديه كشوري آسانسور حمايت كرده اند:

 

١- سنديكاي صنايع آسانسور و پله برقي ايران

٢- سنديكاي صايع آسانسور و پله برقي اصفهان

٣- انجمن آسانسور و پله برقي هرمزگان

٤- انجمن توليد كنندگان قطعات آسانسور و پله برقي تهران

٥- انجمن آسانسور و پله برقي آذربايجان شرقي

٦- انجمن فروشندگان تجهيزات آسانسور و پله برقي تهران

٧- سنديكاي صنايع آسانسور و پله برقي خراسان رضوي

٨- سنديكاي صنايع آسانسور و پله برقي خوزستان

٩- انجمن آسانسور و پله برقي كرمان

١٠- شركتهاي آسانسور و پله برقي زاهدان

١١- شركتهاي آسانسور و پله برقي سيستان و بلوچستان

۱۲- انجمن آسانسور و پله برقی کرمانشاه

۱۳- انجمن آسانسور و پله برقی استان مرکزی

۱۴- انجمن آسانسور و پله برقی استان لرستان

۱۵- شرکتهای آسانسور و پله برقی کردستان

با سلام خدمت همکاران محترم.

 

انجمن آسانسور استان کرمانشاه از روز اول حمایت خودشو ابلاغ کرده .

مجددا" آرزوی موفقیت برای کاندیداهای محترم لایق اتحادیه کشوری صنف آسانسور را داریم.

امیدوارم که شاهد پیشرفت و ساماندهی این صنف کم درآمد و فراموش شده پر مسئولیت باشیم. از همه دوستانی که در انتخابات شرکت میکنند برای انتخاب کاندیدای خود حتما" با درایت کامل به پای صندوقهای رای بروند و اصلحتر را انتخاب کنند جدای از باند و باند بازی ولابی گری .

 

فرهاد سنبلی

رییس انجمن آسانسور استان کرمانشاه

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.