اهمیت آموزش نصاب آسانسور، تکنسین و سرویسکار آسانسور

 
تاریخ انتشار: یکشنبه, 1390/10/11 - 02:33 توسط طبسی

زمانیکه عملیات نصب و راه اندازی آسانسور توسط نصاب و بر اساس آخرین متد و دستورالعمل های استاندارد به پایان می رسد، وظیفه بخش نگهداری و خدمات پس از نصب آسانسور شروع می شود. نقش تکنسین نصاب آسانسور، و همچنین سرویسکار و تعمیرکار در زمان نصب و بهره برداری از آسانسور، بسیار پررنگ و تاثیر گذار می باشد. در ادامه نقش موثر تکنسین و نصاب و گروههای سرویس، تعمیر و نگهداری آسانسور و همچنین آموزش مستمر و رتبه بندی آنان را در بهبود بهره وری آسانسور بررسی می کنیم.

کلاسهای آموزشی مستمر برای نصاب آسانسور ضرورت دارد parslift.com

 

چگونگی انتخاب و استخدام این افراد توسط شرکت های فروشنده و نصاب و خدمات آسانسور، از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

 • شرکتهای آسانسوری معمولا به دنبال نصاب و سرویسکار و تعمیرکاری هستند که از توان و تجربه بالایی در کار نصب و تعمیرات آسانسور برخوردار باشند. (در سالهای گذشته شرکت های مطرحی مانند شرکت ایران شیندلر و............. نقش اساسی در پرورش و آموزش نصاب آسانسور داشتند و طبق برنامه های آموزشی مداوم و برگزاری دوره های تخصصی داخل و خارج از کشور در بخش طراحی و محاسبات، نصب و کنترل پروژه و..... پرسنل خود را همیشه در فراگیری و آموزش به روز می کردند. و مسئله درجه بندی نصاب ها در این شرکت از اولویت خاصی برخوردار بود)
 • امروز مسئولیت آموزش و به روز رسانی دانش این گروه کلیدی صنعت آسانسور به عهده مجریان و متولیان این صنعت و بخش آموزش آکادمیک که تازه تاسیس شده، می باشد. مسئله آموزش تخصصی در هر کشور و منطقه شرایط خاص خود را دارد و نمی توان همه را در یک قالب قرار داد و به طور کلی شیوه های آموزشی با هم متفاوت می باشد. در برخی از کشورها مسئله آموزش از رشد و تکامل خوبی برخوردار بوده و برنامه های آموزشی مرتبی در کلیه مقاطع دارند. کلاسهای آموزشی کلاسهای آموزشی دوره ای،باید در برنامه آموزش نصاب آسانسور قرار داشته باشد. دوره های آموزشی بسته به نوع دوره، از چهار الی شش سال طی می شود، ضمن اینکه پس از گذراندن دوره های اصلی، دوره های تکمیلی و تخصصی نیز وجود دارد که در همان کشور انجام می شود، یا به کشورهای دیگر اعزام می کنند. همچنین آموزش عملی و کارگاهی نصب آسانسور همراه این دوره ها طی می شود و تداوم آموزش نصاب آسانسور و به روز رسانی اطلاعات فنی و تخصصی، بسیار مهم است. به همین منظور از طریق جذب جوانان مستعد و علاقمند به یاد گیری در بخش های
 • ایمنی کار، ( مسئله ایمنی کارگاه، در دوره آموزش در اولویت نخست قرار دارد، زیرا محیط کار آسانسور با توجه به تجهیزات سنگین آسانسور، فضاهای تنگ، و مخصوصا وجود ارتفاع، خطرات بالقوه ای داشته و خطر سقوط، برق گرفتگی، شوک الکتریکی و آسیب در اثر برخورد تجهیزات سنگین به دست و پا و سایر اندام، ایجاب می کند، این گروه ضمن آشنایی با این خطرات قبل از ورود به محیط کار، به تجهیزات کامل ایمنی، کفش کار، لباس کار مناسب با نوع عملیات، عینک کار، توپی های گوش بند و...... مجهز شوند)
 • مکانیکال
 • الکتریکال و الکترونیک
 • هیدرولیک
 • راه اندازی

آنها را برای آینده صنعت آسانسور کشورشان آموزش داده و پس از طی دوره های مذکور و دریافت مدرک مربوطه این جوانان جذب بازار کار می شوند.

 

در کارگاه آسانسور خطر همیشه در کمین نصاب آسانسور است parslift.com

 

 نصب آسانسور گرچه از شغل های پر درآمد می باشد اما در این شغل خطر همیشه در کمین است.

 • تجهیزات سنگین و بزرگ باید توسط نصاب ها یا بوسیله نیروی انسانی یا با کمک تجهیزات از محوطه به محل نصب آسانسور در چاه آسانسور، طبقات و موتورخانه منتقل گردد.

استخدام نصاب آسانسور کمتر تحت تاثیر رکود اقتصادی و رکودهای فصلی است و نسبت به سایر شعل ها از ویژگی خاصی برخوردار می باشد.

شغل نصب آسانسور بر اساس داده های اداره آمار نیروی کار وزارت کار آمریکا جزو مشاغل پر درآمد قرار دارد.

گروه های نصاب در لیست (blue- collarjobson) و جزو حقوق بالاها و در 20 رتبه نخست لیست دستمزدها قرار دارند.

ضمن اینکه اخذ گواهینامه (journey worker) که توسط وزارت کار آمریکا صادر می شود، برای نصاب آسانسور الزامی می باشد.

نصاب آسانسور باید به طور دائم از طریق دوره های مختلف، کلاسهای رسمی شرکت در سمینارها و دوره های آموزشی ..... سطح علمی خود را ارتقاء دهد.

نصاب آسانسور باید 40 ساعت در هفته کارکند، دستمزد نصاب ماهر،( درآمد این گروه بالاترین دستمزد در صنعت ساختمان می باشد، حداقل 5500 دلار در ماه است، بر اساس آمار OES ماه مه 2008)

صنعت ساختمان وابستگی تنگاتنگی با صنعت آسانسور دارد و آسانسور یکی از اجزای اصلی و تکمیل کننده ساختمان، مخصوصا برج ها و آسمانخراش های بلند می باشد. صنعت آسانسور و صنعت ساختمان مکمل یکدیگر می باشند به طوری که حتی ساختمانهای قدیمی نیز در بخش مرمت و باز سازی و نوسازی به آسانسور وابستگی شدیدی دارند، این وابستگی های صنعت ساختمان نقش صنعت آسانسور و نصاب آسانسور و تعمیر کار و سرویسکار آسانسور را بسیار مهم و پر رنگ نشان می دهد.

گروه نصاب آسانسور تکمیل کننده زنجیره ارتباطی بین صنعت ساختمان و صنعت آسانسور می باشند.

هرچه نصاب و تعمیر کار آسانسور باتجربه تر و از دانش و معلومات بیشتری برخوردار باشد، کار نصب آسانسور مطمئن تر و بی نقص تر خواهد بود و در واقع ساکنین ساختمان ها و برج ها کمتر شاهد خرابی و توقف آسانسور خواهند بود.

به عبارتی آسانسورهای سریع السیر قلب و شریان حیاتی برج ها و آسمانخراش ها می باشد. نکته مهم و قابل تامل، که نشان دهنده اهمیت آموزش دائم در صنعت آسانسور می باشد، سرعت نوآوری و ابداعات در صنعت آسانسور جهان است که بدون وقفه و مداوم در حال ظهور است.

 

صنعت ساختمان با صنعت آسانسور ارتباط تنگاتنگی دارد parslift.com

 

با وجود این همه: تنوع و نو آوری در آسانسورهای نسل جدید با تکنولوژی های نوین باید

 • آموزش و تربیت تکنسین های نصاب آسانسور
 • تعمیرکار و سرویسکار آسانسور با پیشرفت این صنعت و محصولات جدید هماهنگ باشد
 • به طور همزمان با محصولات جدید آشنا و به دانش تخصصی و فنی و کد های ایمنی آن واقف شوند 
 • با کسب تجربه و مهارت، با سرعت و رشد تکنولوژی هماهنگ باشند.

و لذا هرچه دانش نصاب اسانسور با پیشرفت های تکنولوژی آسانسور نزدیکتر باشد، این صنعت از نیروی ماهر بیشتری بهره مند خواهد شد.

 

آشنایی با تکنولوژی های نوین آسانسور از اولویت های نصاب آسانسور است parslift.com

 

 آشنایی با محصولات و تکنولوژی های جدید باید در برنامه دائم نصاب ها باشد.

 • با ورود آسانسورهای جدید و آسانسورهای سرعت بالا با تکنولوژی های مدرن، مسئله آموزش این گروه به صورت جدی و پر رنگتری مطرح است و شرکت های فروشنده و نصاب آسانسور و واحد های سرویس و نگهداری و تعمیرات این شرکت ها و شرکتهایی که صرفا در بخش سرویس و خدمات آسانسور فعال هستند، مسئولیت خطیری در رابطه با آموزش نصاب و تعمیرکار آسانسور بر دوش دارند.

زیرا به تناسب ورود محصولات جدیدک

 • آموزش و آشنایی با تجهیزات جدید
 •  روش نصب ریلهای راهنما
 • مونتاژ کابین
 • سیستم های ایمنی و کنترلی
 • سیم کشی تست و راه اندازی
 • چگونگی سرویس و خدمات بعد از تحویل آسانسورها باید در اولویت اصلی و اساسی آموزش پرسنل قرار گیرد.

گرچه به جهت پر هزینه بودن برگزاری کلاسها و دوره های آموزشی، تعدادی از مدیران شرکتها، به دلیل صرفه جویی در هزینه ها، کمتر به این امر مهم بهاء داده و یکی از دلایل نزول کیفی آسانسورها نیز از همین تفکر سرچشمه می گیرد.

 • نصاب خوب و با تجربه، یا تعمیرکار خبره دارای شان و منزلتی است که همه خواهان بکارگیری این افراد در تشکیلات خود هستند.
 • نصاب آسانسور با تجربه و مسلط یا تعمیر کار آسانسور خبره، به خاطر دانش و تجربه و تخصص، از نرخ دستمزد بالایی برخوردار می باشند، و اکثر شرکتهای فعال در این صنعت توانایی جذب اینگونه افراد را ندارند.
 • شرکتهایی موفق به جذب آنها می شوند که از تشکیلات کارآمد و قوی و بنیه مالی خوبی برخوردار باشند، و به امر آموزش، مناسب با پیشرفت این صنعت، توجه داشته باشند، گرچه اینگونه شرکتها انگشت شمار بوده و متاسفانه تعدادی از شرکتهای مطرح و تاثیر گذار، هم به دلایل گوناگون طی سالهای اخیر از عرصه این صنعت محو شده اند.

صنعت آسانسور جهان، هر روزه با رشد و سرعت غیر قابل باوری به سوی نوآوری و تکنولوژی های جدید گام برداشته و هر روز خبر از ورود پدیده ای جدید به دنیای آسانسور شنیده می شود.

لذا درصد کمی نیروی تخصصی در این صنعت این توانایی را دارند که خود را پا به پا، با این همه تنوع و نوآوری همراه کرده و با شرکت در دوره های آموزشی و همچنین دیدن این محصولات جدید از نزدیک و نصب آنها، خود را در مسیر تغییرات فن آوری های جدید این صنعت قرار دهند.

 

نصاب آسانسور باید با تکنولوژی های نوین صنعت آسانسور همگام باشد parslift.com

 

به همین دلیل فاصله ی توان تخصصی بخش مهمی از پیکره فنی و تخصصی صنعت آسانسور با تکنولوژی های جدید دنیای آسانسور، روز بروز بیشتر می شود.

 • این نقیصه زنگ خطری است جدی برای این صنعت. مسئولان و متولیان این صنعت برای جبران ضعفT باید چاره اندیشی کنند. چون تعداد آسانسورهای سریع السیر و جدید به حدی نیست تا همه متخصصین از ویژگی های آن مطلع و یا با حضور فیزیکی از نزدیک، و مشارکت در نصب این آسانسورها، شرایطی برایشان فراهم شودتا دانش و تجربیات خود را بیافزایند.
 •   به همین جهت بخش وسیعی از این گروه در همان چارچوب آموزش های سنتی باقی ماننده و فاصله تخصصی آنها روز به روز با آسانسورهای جدید بیشتر می شود. این وافعیت زنگ خطری است برای آینده صنعت آسانسور ایران. متاسفانه در این صنعت کمتر به آموزش های نوین توجه شده و قالب افرادی که مشغول بکار در این صنعت هستند، بیشتر به همان شیوه های قدیم( استاد و شاگردی) بسنده کرده و بقول معروف کار هیئتی می کنند و مهم ترین مسئله برای آنان کسب در آمد است!

 

استفاده از فرمهای کنترلی و بایگانی آن در پرونده نصاب آسانسور parslift.com

 

کار کردن و استفاده از فرم های ویژه مراحل نصب که اطلاعات لازم از قبیل:

 • تست های مرحله ای و کنترل های مقطعی عملیات اجرایی نصب آسانسور 
 • همچنین عدم وجود مسئولی برای کنترل و تست مراحل نصب نصاب، کمتر دیده می شود. زیرا شرکتها سعی دارند با حداقل هزینه کار نصب آسانسور را به پایان برسانند، به همین جهت سعی می کنند کار نصب آسانسور را با حد اقل هزینه و نفرات به اتمام برسانند.
 •  در صورتیکه با استفاده از سیستم های مدرن و اصولی و بکارگیری کاربرگها و جداول مناسب در هر بخش از کار نصب آسانسور، کلیه اطلاعات:
 • مراحل نصب آسانسور
 • کنترل و نتیجه تست ها، به عنوان سابقه در پرونده آسانسور و نسخه ای در پرونده نصاب آسانسور بایگانی می شود و هر زمان که به این اطلاعات و چگونگی نصب و مسئولین کنترل کننده و دیگر اطلاعات نیاز بود، این اطلاعات در دسترس می باشد.
 • حتی از نتایح آماری این اطلاعات برای تعین سطح تخصصی و درجه بندی نصاب آسانسور می شود استفاده نمود.
 • این اوراق به نوعی کارنامه نصاب می باشد، و میزان اشتباهات و خطاهای او را در کلیه مراحل نصب نشان می دهد و هر آسانسوری که نصاب آن با کمترین نقص آسانسور را به پایان برساند، آسانسوری مطمئن خواهد بود و در دوره بهره بردای آسانسور، مصرف کننده نهایی، که مسافرین و ساکنین ساختمانها و برج ها و ادارات و دیگر اماکن بلند مرتبه، می باشند، از مزایای آن بهره مند می شوند.

 

نصاب آسانسور باید دارای کارنامه تخصصی و عملیاتی باشد parslift.com

 

زمان شروع کار در هر مرحله از عملیات نصب آسانسور مثل:

 • آهن کشی چاه آسانسور (گرچه آهنکشی باید طبق نقشه شرکت نصاب آسانسور توسط کارفرما انجام گردد، اما مدتی است به جهت مسائل مالی اکثر شرکتها انجام آهنکشی را به عهده می گیرند)
 • نصب ریل و درب آسانسور
 • مکانیکال آسانسور
 • الکتریکال آسانسور
 • راه اندازی آسانسور
 • تست آسانسور
 • راه اندازی تحویل به استاندارد
 • ونهایتا" تحویل آسانسور به کارفرما به طور کامل ثبت می شود.
 • این اطلاعات و سوابق برای تدوین آمار و اطلاعات مختلف مراحل نصب آسانسور در دسترس و کاربری های فراوانی دارد.
 • تهیه و تنظیم این فرم ها و جداول به عهده چه سازمانی یا چه گروهی است؟
 • چه نظارتی در زمان تکمیل این فرمها وجود دارد؟
 • این سوابق را چه سازمان یا ....... باید داشته باشد؟
 • آیا نتایج اطلاعاتی این سوابق را می توان به عنوان کارنامه نصاب و درجه بندی و رتبه بندی و توان تخصصی نصاب آسانسور ملاک قرار داد؟
 • به این سئوالات و دیگر سئوالات بی جواب، زمانی پاسخ داده خواهد شد، که کارشناسان و مسئولین و دست اندرکاران این صنعت، با تحقیقات و کارشناسی جامع به جمع بندی مناسبی برسند و بر اساس نتایج بدست آمده، اقدامات مقتضی را انجام دهند.
 • به امید آنروز
 • سید محمد امین طبسی

با سلام و احترام.

شما با اطلاع رسانی خوب و انگیزه قوی که دارید به نظر می رسد روز به روز بر مخاطبان علاقه مند و متخصص خود خواهید افزود  و بدین تر تیب بستر مناسبی جهت تبادل اطلاعات که از مهم ترین مواردیست که در امور تجربی  وجود دارد و کم تر به آن توجه می شود فراهم نموده اید.

                                                                                    با تشکر

با سلام

ممنون از این همه انرژی مثبت.

ما  بهر  هلاک  خود،   هلاکیم                        از آلایش  آب و خاک،   پاکیم

تا دست به هم دهیم، خشتیم                      تا چشم به هم نهیم، خاکیم

20/10/1390

                                 

مرکز آموزش فنی حرفه ای شهر کرد در چهار محال و بختیاری از امروز ثبت نام می کند.

دوره جدید ثبت نام پودمانی مرکز فنی حرفه ای شهر کرد با بهره گیری از مجهز ترین امکانات آموزشی و وکارگاهی و ابزاری جهت ترم جدید در در مقطع کاردانی به شیوه پودمانی در رشته های:

*- نصب و نگهداری و سرویس و تعمیرات آسانسور و پله برقی

*- برق و الکترونیک و ابزار دقیق

*- تعمیر و نگهداری خودرو

*- تعمیرات مکانیکی

*- ماشین افزار

دانشجو می پذیرد.

نوراله سعیدی مدیر کل فنی و حرفه‌ای چهارمحال و بختیاری ظهر دیروز در جمع خبرنگاران با اعلام مطالب فوق ادامه داد:

پذیرش دانشجو در این مرکز بدون برگزاری آزمون ورودی برگزار می شود.

متقاضیان دارای گواهینامه پایان دوره متوسطه اعم از نظام قدیم، نظام جدید، فنی و حرفه‎ای،کار و دانش با داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم می توانند حداکثر تا 27 دی‌ماه دفترچه و کارت اعتباری ثبت‌نام را از دفاتر پستی و یا به‌صورت اینترنتی تهیه و نسبت به ثبت‌نام خود از طریق پایگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور اقدام کنند.

مدیرکل فنی و حرفه‌ای چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه این مرکز در رشته‌های کاربردی و مورد نیاز بازار کار به صورت پودمانی و بدون کنکور دانشجو می‌پذیرد، گفت: افزایش مهارت و توانمندی علمی جوانان، وجود پتانسیل لازم در زمینه کارگاه‌های آموزشی مجهز و نیروی انسانی متخصص و پاسخگویی به نیازسنجی بازار کار از مهم‌ترین اهداف ایجاد این مرکز آموزشی در سال جاری است.

وی با بیان اینکه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در افزایش مهارت نیروی انسانی نقش اساسی دارند، گفت:

این آموزش‌ها بازوی توانمند اشتغال افراد محسوب می‌شوند.

سعیدی خاطرنشان کرد: امروزه سرمایه‎گذاری در آموزش که عاملی کلیدی و راهبردی در فرآیند توسعه اقتصادی اجتماعی کشورهاست، و نقش مهمی دارد.

وی با بیان اینکه مهارت، فرد بیکار را تبدیل به صاحب نیروی کار می‏کند، گفت: اگر از مشاغلی مانند کارگری ساده بگذریم، سایر مشاغل نیازمند مهارت است و اگر فرد بیکار فاقد مهارت کافی باشد، نمی‌توان گفت صاحب نیروی کار است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: امروز بسیاری از مشاغل پیچیده و تخصصی شده‌ که برهمین اساس نیازمند مهارت است و بدون کسب مهارت نمی‎توان شاغل شد. سعیدی افزود: اعلام سیاست‌های اشتغال کشور از سوی مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر ضرورت ترویج آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و به کارگیری این آموزش‌ها در حوزه اشتغال زایی کشور، گویای نقش ارزنده این آموزش‌ها در توسعه کشور است.

منبع :خبرگزاری پارس

 22/10/1390

آغاز ثبت‌نام مراکز آموزش علمی کاربردی مهارت کرمان 

مراکز آموزش علمی کاربردی مهارت کرمان و بردسیر در رشته‌های تخصصی و فنی از 20 تا 27 دی ماه دانشجو می‌پذیرند.

                                    

 به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمان، مهدی ابراهیمی‌نژاد اظهار داشت: ثبت‌نام مرکز علمی کاربردی بردسیر با سه رشته

جوشکاری،

تعمیر و نگهداری خودرو و تکنولوژی کاربرد

نگهداری ماشین‌های زراعی و باغی در ترم بهمن از 20 دی ماه جاری آغاز شده و تا 27 دی ادامه دارد.

وی افزود: مرکز علمی کاربردی مهارت کرمان نیز در سه رشته کاردانی ناپیوسته شامل :

مکانیکی،

ماشین‌افزار

تعمیر و نصب آسانسور و پله‌برقی

در مقطع کارشناسی ناپیوسته رشته ساخت و تولید ماشین ابزار به صورت پودمانی دانشجو می‌پذیرد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمان با اشاره به امکانات کارگاهی پیشرفته و متناسب و نیز بهره‌گیری از اساتید مجرب در مراکز علمی کاربردی مهارت استان، گفت: علاقمندان می‌توانند برای دریافت مدارک ثبت‌نام به دفاتر پستی سطح شهر مراجعه و از طریق سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org ثبت نام کنند.

منبع خبر: خبرگزاری پارس

آخرين روز ثبت نام رشته نصب آسانسور و پله برقي در زنجان

سيف اله محمدي، رئیس اداره سنجش و ارزشیابی مهارت فنی و حرفه‌ای استان زنجان ديروز از حضور 9 هزار و 342 نفر در آزمون حرفه‌های مختلف صنعت ساختمان‌ در زنجان خبر داد.

 نام‌نویسی دوره‌های کاردانی پود مانی مراکز علمی - کاربردی فنی و حرفه‌ای تا 27 دی ماه سال جاری ادامه دارد.

وي افزود: با توجه به امکانات‌، تجهیزات و تکنولوژی مهارت‌آموزی و نیروی انسانی توانمند و کار آمد در مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای‌ دانشجو در این مراکز به صورت پودمانی پذیرش می‌شود.

رئیس اداره سنجش و ارزشیابی مهارت فنی و حرفه‌ای استان زنجان اظهار داشت: واحدهای دانشگاهی علمی ـ کاربردی زنجان‌، طارم و خدابنده در مقطع کاردانی ناپیوسته در رشته‌های فنی و مهارتی دانشجو می‌پذیرد.

وی بیان داشت: این مراکز از بین دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم به صورت پودمانی برای نیمه دوم بهمن ماه سال جاری دانشجو می‌پذیرند. محمدی یادآور شد: مرکز علمی ـ کاربردی فنی و حرفه‌ای زنجان در رشته‌های

*- نصب و تعمیر آسانسور و پله برقی، 

*- برق الکترونیک‌

*- تعمیرات مکانیکی‌

*- گل و گیاهان زینتی

*- ماشین ابزار‌

*- مکانیزاسیون کشاورزی‌ دانشجو می‌پذیرد.

وی تصریح کرد: مرکز علمی ـ کاربردی فنی و حرفه‌ای خدابنده و طارم نیز در رشته‌های تعمیر و نگهداری خودرو و جوشکاری به صورت کاردانی پودمانی اقدام به پذیرش دانشجو می‌کند.

محمدی با بیان اینکه علاقه‌مندان می‌توانند از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور برای نام‌نویسی در این دوره‌ها شرکت کنند.

وي افزود: برنامه‌ریزی‌های لازم برای نام‌نویسی علاقه‌مندان انجام شده است.  نتایج آزمون در نیمه دوم بهمن ماه از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می‌شود.

وی با بیان اینکه آغاز کلاس‌ها از اواخر بهمن ماه سال جاری است، افزود: علاقمندان می‌توانند در این مراکز در رشته‌های مورد علاقه خود نام‌نویسی کنند.

منبع: خبرگزاري پارس

سلام همسرم حدود 7 سال است که در شیراز نصاب آسانسور می باشد، ضمنا" به کار آهنکشی چاه آسانسور و سرویس نگهداری هم وارد می باشد.

من هم در کنار شوهرم، در سمت مدیر فروش آسانسور و مسئول خرید قطعات آسانسور مشغول بفعالیت می باشم، ما علاقمندیم در شرکتی یا جایی کار کنیم که بیمه داشته باشه، حقوقشم خوب باشه، شهرش هم  مهم هم نیست کجای ایران باشه، فقط این ویژگی ها را داشته باشه، در ضمن زیان انگلیسیم نیز خیلی خوبه، زبان چینی هم دارم یاد میگیرم.

از همکاران محترم تقاضا داریم،اگه کار خوبی برای شوهرم یا هر دومون سراغ دارید لطفا اعلام نمائید. با تشکر

همكار عزيز سلام

امروزه نيروي كار و متخصص بودن بسيار عالي است زيرا جوانان پشت ميز نشيني را كار مي دانند و از اينكه شما در شيراز هستيد و ما در تهران اگر براي شما مشكلي نيست مي توانيد وارد صفحه آسانسور كائن شويد  و در رابطه با آن صحبت كنيم

با سلام و ادب
خواهشا اگر که نوشته ای یا فیلمی در مورد برطرف کننده ی عیب های رایج در سرویس کاری آسانسور مثل چگونگی روانکاری درب های سانترال و درب های تلسکوپی دارید بفرستید یا به اشتراک بگذارید.پیشاپیش از بذل و مساعده ی شما کمال تشکر را دارد.

سلام میخواستم بپرسم کسی که تو شرکت فنی مهندسی هستش شغلشم کارشناس نصب و راه اندازی اسانسوره و اسار رو تعمیر و نگهداری میکنه شغلی هستش که دارای وجهه اجتماعی و دهن پر کن هست به عبارتی یک شغ با کلاس و سطح بالا محسوب میشه تروخدا از متخصین میخوام جواب سوالمو بدن خیلی برام مهمه خواهش میکنم جوابموبدید هر چه زودتر ممنونم

افزودن دیدگاه

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
CAPTCHA
این سوال برای تشخیص کاربر واقعی از ربات های اسپمر می باشد.

لطفا حاصل جمع عدد بیست با عدد چهل را به عدد بنویسید.