طریقه ثبت شرکت در سایت پارس لیفت

ثبت شرکت به صورت آنلاین در اولین سایت اطلاع اطلاع رسانی صنعت آسانسور ایران
سایت پارس لیفت اولین و قدرتمندترین سایت اطلاع رسانی صنعت آسانسور و پله برقی در ایران می باشد. شما می توانید اطلاعات شرکت ، کالا و محصولات مرتبط با صنعت آسانسور  و پله برقی را با استفاده از بالاترین استانداردهای وب، در سایت پارس لیفت به نمایش بگذارید. بدین منظور کلیه شرکتهای این صنعت می توانند اطلاعات شرکت و محصولات خود را در بزرگترین پورتال آنلاین شرکتهای صنعت اسانسور و پله برقی ثبت و تبلیغ نمایند. پارس لیفت با بکارگیری تکنولوژی برتر باعث ورود سریع شما به عرصه رقابت آنلاین می گردد.
 
مرحله اول - عضویت: برای ثبت اطلاعات شرکت یا محصولاتتان، ابتدا می بایست یکی از اعضاء سایت ما گردید پس با پر کردن فرم عضویت در این لینک می توانید از امکانات سایت پارس لیفت استفاده نمائید.
 
مرحله دوم - ارسال اطلاعات: پس از ورود به سایت، بر روی لینک ارسال مطلب کلیک نمائید (توجه نمائید که این منو پس از ورود به سایت دیده می شود)، سپس برای ارسال اطلاعات شرکتتان روی شرکت کلیک نمائید، برای ارسال اطلاعات محصولات، بر روی درج مطلب جدید از نوع کالا، کلیک نمائید. و با پر کردن فرم اقدام به ارسال اطلاعات شرکت و یا کالای خود نمائید.
 
نکاتی چند برای ثبت شرکت در سایت پارس لیفت:
 
  • بدیهی است که ثبت شرکت در سایت پارس لیفت، فقط برای شرکت های فعال یا مرتبط با صنعت آسانسور و پله برقی امکانپذیر می باشد.
  • توجه نمائید که پس از پر کردن فرم عضویت در سایت، ایمیلی برای تائید عضویت برای شما ارسال خواهد گردید .شما می بایست بر روی لینک فعال سازی که در این ایمیل می باشد کلیک نمائید تا به صورت کامل به کلیه امکانات مخصوص اعضاء سایت دسترسی پیدا نمائید، پس لطفا هنگام عضویت از یک آدرس ایمیل معتبر استفاده نمائید.
  • با ثبت شرکت در سایت، شرکت شما دارای یک صفحه اختصاصی خواهد شد که کلیه اطلاعات شما در آن به نمایش عمومی در خواهد آمد. ضمن اینکه شماره های تماس شما در کلیه زیر گروه های مرتبط به نمایش در خواهد آمد.
  • برای ارسال اطلاعات کالا یا محصولات شما می بایست ابتدا شرکت خود را به ثبت رسانیده باشید. با ثبت و معرفی شرکت، اطمینان بیشتری را در خریدار ایجاد خواهید نمود و شانس بیشتری برای فروش آن خواهید داشت.
  • هنگام ثبت شرکت و یا ارسال مشخصات کالا و یا محصولات ، شما می بایست مدت و نوع نمایش آگهی را انتخاب نمائید که بر اساس نوع انتخابیتان، اطلاعات شرکت شما به صورت زیر به نمایش در خواهد آمد:
نوع نمایش توضیحات هزینه  

ویژه یکماهه

در آگهی ویژه، لوگوی شرکت در بلاک پشتیبانان سایت در تمامی صفحات سایت نمایش داده خواهد شد؛ و بازدیدکنندگان با لینک بر روی آن به صفحه اختصاصی شرکت وارد می شوند.

194000 تومان

ویژه سه ماهه نمایش ویژه به مدت 3 ماه. 334000 تومان
ویژه شش ماهه نمایش ویژه به مدت 6 ماه. 544000 تومان
 ویژه یکساله نمایش ویژه به مدت یکسال. 904000 تومان

شماره حساب های بانکی برای واریز هزینه های تبلیغات را در این لینک مشاهده نمائید
  • توجه نمائید که فقط وارد کردن فیلدهائی که با ستاره قرمز مشخص گردیده الزامی می باشد . ولی شما می توانید به دلخواه خودتان بقیه فیلدهای مورد نظرتان را نیز پر نمائید، در هر صورت در نمایش نهائی اطلاعات ، فقط کادرهای پر شده نمایش داده خواهند شد.
  • پس از اتمام زمان نمایش آگهی ویژه شرکت، اطلاعات شرکت یا کالای شما از نمایش در سایت حذف خواهد شد، شما این امکان را داردید که مجددا آگهی خود را ویرایش نموده و مدت زمان نمایش جدید آنرا با پرداخت هزینه مرتبط تمدید نمائید.
  • شما می توانید عکس خود را در قسمت ویرایش مشخصات، آپلود نمائید تا دیگران تصویر شما را در کنار کلیه ارسالیهایتان از جمله شرکتتان مشاهده نمایند.
     

ویرایش اطلاعات شرکت یا کالا پس از ارسال: اگر پس از ثبت شرکت یا کالا در سایت تمایل به تغییرات اطلاعات و یا تمدید دوره نمایش ویژه آن را دارید، پس از ورود به سایت، لینک ویرایش، در بالای مطالب ارسالیهایتان را خواهید دید، با کلیک بر روی لینک ویرایش می توانید اقدام به تغییرات اطلاعات و یا تمدید دوره نمایش ویژه آن نمائید.

توجه نمائید که با ویرایش آگهی کالا یا شرکت امکان تغییرات کلی در آن وتغییر ماهیت آگهی مثلا نام کلی شرکت یا کالا وجود ندارد و این امکان فقط برای تغییرات جزئی مانند شماره تلفن، مشخصات تماس و یا قیمت در آگهی می باشد.