طریقه ارسال مقاله، اخبار و مطالب جدید برای انتشار در سایت

دعوت به همکاری

تمامی بازدیدکنندگان سایت این امکان را دارند که پس از به عضویت در آمدن در سایت، اقدام به ارسال مطالب و مقالات ، اخبار و تجربیات به نام خودشان برای انتشار در سایت پارس لیفت نمایند .
توجه نمائید که سایت پارس لیفت به عنوان اولین سایت اطلاع رسانی صنعت آسانسور و پله برقی ایران و با هزاران بازدید کننده در روز ، امکاناتی فراهم آورده تا شما به بهترین و راحتترین وجه ممکن و به صورت رایگان اقدام به انتشار مقالات ، مطالب ، اخبار و تجربیات خود به نام شرکت و یا خودتان نمائید .تا گستره وسیعی از متخصصین ، شرکتها و علاقه مندان و همچنین خریداران به مطالب و همچنین اطلاعات شما دسترسی پیدا نمایند.
 

 
مراحل انتشار  مقالات ، مطالب ، خاطرات و اخبار در سایت پارس لیفت :

 
- در مرحله اول شما باید به عضویت سایت در آئید . با کلیک بر روی لینک عضویت ، و پر کردن فرم آن می توانید از مزایای عضویت در سایت استفاده نمائید .

 1. - پس از پر کردن فرم عضویت و ارسال آن ایمیلی مبنی بر تائید عضویت شما در سایت برای شما ارسال می گردد که در این ایمیل کلمه عبور شما نیز وجود دارد .
 2. با وارد کردن آدرس ایمیلتان و کلمه عبور ارسال شده در کادر ورود ،می توانید وارد سایت گردید و از امکانات سایت به طور کامل استفاده نمائید .
 3. - پس از ورود به سایت با کلیک بر روی لینک ویرایش مشخصات در کادر عضویتتان (این کادر اولین بلاک در ستون سمت راست سایت می باشد که نام کاربریتان در تیتر آن تایپ شده) می توانید مشخصات خود را ببینید و یا آنها را ویرایش نمائید . در این مرحله توصیه می کنیم که با کلیک بر روی لینک ویرایش تصویر تان را تغییر دهید و یک عکس از خودتان و یا شرکتتان آپلود نمائید تا هنگام نمایش مطالبتان به دیگران عکستان در کنار مطلب نمایش داده شود. همچنین در این مرحله می توانید اطلاعاتی که تمایل دارید کلیه کاربران سایت مشاهده نمایند مانند : نام و فامیل واقعیتان، آدرس و شماره تماس محل کارتان و ... را مشخص نمائید.
 4. - حال می توانید با کلیک بر روی درج مطلب جدید، در همان کادر انواع مطالبی که می توانید بر روی سایت به انتشار آنها بپردازید را مشاهده نمائید .
 5. - اگر می خواهید خاطرات ، توصیه ها ، مقالات و از این قبیل مطالب را ارسال نمائید باید از نوع مقاله استفاده نمائید ،پس بعد از کلیک بر روی درج مطلب جدید بر روی مقاله کلیک نمائید .
 6. اگر می خواهید اخبار داخلی شرکت خود را مانند مشخصات پروژه های جدید، استخدام جدید، مدیر یا کارمند جدید، محصولات و نوآوریها، آخرین تحولات شرکت ، اخذ یا اعطاء نمایندگی جدید و ... را منتشر نمائید در قسمت درج مطلب جدید ، از ،اخبار شرکت، استفاده نمائید.

  در این قسمت شما می بایست اقدام به ارسال مقاله خود نمائید، که به صورت زیر عمل می نمائید :

   

  • در قسمت عنوان ، می بایست نام ویا عنوان مقاله خود را وارد نمائید ، که حد اکثر شامل 7 کلمه باشد.
  • -در قسمت شرکت مرتبط ،اگر دارای شرکت می باشید و قبلا شرکت خود را در سایت به ثبت رسانیده اید آنرا از لیست انتخاب نمائید تا  بازدید کنندگان با خواندن این مقاله یا خبر به لینک شرکت شما نیز دسترسی داشته باشند.
  •  -در قسمت متن ،شرح و متن کامل مقاله خود را وارد نمائید.
  • -در قسمت دسته بندیها ، کلیه دسته هایی که مقاله شما به آن مرتبط می باشد انتخاب نمائید.
  • حال با کلیک بر روی دکمه Save مقاله خود را در سایت انتشار دهید.

 

اگر مقاله شما دارای عکس ، یا فایل های مرتبط از قبیل فایل پی دی اف ، وورد و یا اکسل و یا هر نوع فایل مرتبط دیگر می باشد ، آنها را در قسمت آپلود فایل ، آپلود نمائید.تا در نگارش نهائی ، عکس های مرتبط در مکان مناسب ،در مقاله نشان داده شود و فایل های دیگر نیز برای بازدید کنندگان قابلیت دانلود داشته باشد.

نکته : برای ارسال مقالات در سایت شما می باید آن مطلب را خودتان تولید کرده باشید و یا تولید کننده آن اجازه انتشار آنرا داده باشد، که شما می باید منبع آنرا ذکر نمائید، برای اطلاعات کاملتر در این رابطه می توانید از مجموعه قوانین کپی رایت سایت پارس لیفت دیدن فرمائید .امیدواریم با ارسال مطالبتان به سایت علاوه بر اینکه به پر بار شدن سایت کمک نموده اید خودتان یا شرکتتان را به عنوان یک فرد تاثیر گذار و فعالتر در این زمینه به کلیه جویندگان اطلاعات این صنعت معرفی نمائید.