روش های تبلیغ در سایت پارس لیفت

الف- تبلیغ با ثبت اطلاعات شرکت: در این نوع تبلیغ، یک صفحه اختصاصی برای نمایش اطلاعات کامل شرکت شما شامل شماره های تماس، پروژه ها، توانائی ها، محصولات و .. در سایت ایجاد خواهد شد و همچنین اطلاعات تماس شرکتتان در تمامی زیر گروه های مربوطه به کلیه بازدید کنندگان سایت نمایش داده خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت شرکت در سایت پارس لیفت به این لینک مراجعه نمائید.

 

ب- تبلیغ به صورت بنر های تصویری: این نوع از تبلیغ که به صورت بنر و تصاویر تبلیغاتی می باشد، به سایت و یا صفحه شخصی شما لینک داده می شوند، شما بنا به انتخاب خود می توانید تبلیغ تصویری خود را در سایزها و مکانهای مختلف سایت نمایش دهید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ها و مکانهای نمایش تبلیغ تصویری به این لینک مراجعه نمائید.

 
ج- تبلیغ با ارسال مقاله: در این نوع تبلیغ که کاملا مجانی و رایگان می باشد، شما با ارسال مقاله و تحقیقات قابل قبول و در خور، اخبار و مطالب جدید مربوط به این صنعت می توانید اقدام به معرفی خود  و یا شرکتتان نمائید.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با ارسال مطالب به صورت مقاله به این لینک مراجعه نمائید .اگر شما قبلا شرکتتان را در سایت به ثبت رسانده باشید در هنگام ارسال مقاله می توانید شرکتتان را مشخص نمائید تا لینک شرکتتان نیز هنگام نمایش مقاله به بازدیدکنندگان سایت نشان داده شود.
 
د- عضویت در شبکه اجتماعی صنعت آسانسور: در این نوع تبلیغ که کاملا رایگان می باشد، شما می توانید با پیوستن به اولین شبکه اجتماع آنلاین صنعت آسانسور و پله برقی که کاملا مجانی و رایگان می باشد، گامی در جهت اعتلای روز افزون صنعت آسانسور و پله برقی ایران و شناخته شدن خود به عنوان یک پیشرو و نوآور در این صنعت بردارید.
 
برای اطلاعات بیشتر در ارتباط با چگونگی عضویت در شبکه اجتماعی صنعت آسانسور و پله برقی ایران اینجا را کلیک نمائید.
 
ه- ارسال ایمیل به کلیه اعضاء سایت پارس لیفت: با توجه به اینکه بیشتر اعضاء سایت پارس لیفت، از فعالین در صنعت آسانسور و پله برقی می باشند، ارسال ایمیل به آنها در ارتباط با محصول، خدمات و یا نو آوریهای شما می تواند به سریعترین وجه ممکن شما و خدماتتان را در صنعت آسانسور و پله برقی ایران مطرح سازد.  این نوع از تبلیغ فقط برای موضوعات مرتبط با صنعت آسانسور و پله برقی امکانپذیر می باشد.
 
برای اطلاع بیشتر در ارتباط با هزینه ها و چگونگی ارسال ایمیل در صفحه تماس با ما درخواستتان را ارسال نمائید.
 
و- ارسال اس ام اس به کلیه اعضاء سایت پارس لیفت: شما می توانید درخواست ارسال اس ام اس های مرتبط با صنعت آسانسور و پله برقی را برای ارسال به کلیه اعضاء سایت پارس لیفت که شماره همراه خود را وارد نموده اند ارائه دهید.
 
برای اطلاع بیشتر در ارتباط با هزینه ها و چگونگی ارسال SMS های تبلیغاتی در صفحه تماس با ما درخواستتان را ارسال نمائید.

ز- تبلیغ محصولات و خدمات: در این نوع آگهی اگر شما کالا یا محصولی برای فروش داشته باشید، می توانید پس از عضویت در سایت به قسمت درج مطلب جدید رفته و با انتخاب مطلب ارسالی از نوع کالا اقدام به معرفی و فروش محصولات یا کالاها و اجناس خود نمائید.
 

همانطور که مشاهده می نمائید تعدادی از روشهای تبلیغ در سایت پارس لیفت کاملا رایگان می باشد، و فقط با عضویت در سایت می توانید از آنها استفاده نمائید.

اگر تمایل به استفاده از هرکدام از انواع تبلیغات غیر مجانی ما را دارید می توانید چگونگی پرداخت هزینه را در این آدرس مشاهده نمائید .

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و یا ارتباط مستقیم با مدیران سایت پارس لیفت، در ارتباط با هر کدام از خدمات می توانید در صفحه تماس با ما، با مدیران سایت ارتباط برقرار نمائید.