مراحل ارسال رزومه و اعلام آمادگی به کار

ثبت شرکت به صورت آنلاین در اولین سایت اطلاع اطلاع رسانی صنعت آسانسور ایران
مراحل ارسال رایگان رزومه کاری ، در اولین سایت اطلاع رسانی صنعت آسانسور و پله برقی
 
مرحله اول - عضویت : برای ارسال رزومه کاری و کارجو ئی و کاریابی ، ابتدا شما می بایست یکی از اعضاء سایت ما گردید . با پر کردن فرم عضویت می توانید از امکانات سایت پارس لیفت استفاده نمائید ، توجه نمائید که تا زمانی که بر روی لینک فعال سازی ایمیل ارسال شده از طرف ما کلیک ننمائید، نمی توانید از امکانات آن به طور کامل استفاده نمائید پس در هنگام ثبت فرم عضویت لطفا از یک آدرس ایمیل معتبر استفاده نمائید.

برای عضویت در سایت اینجا را کلیک نمائید

مرحله دوم- ثبت اطلاعات : پس از ورود به سایت ، در قسمت بالا سمت چپ صفحه در محدوده ناوبریبر روی درج مطلب جدید کلیک نمائید توجه نمائید که این منو پس از ورود به سایت دیده می شود ،سپس بر روی کارجو کلیک نمائید ، و با پر کردن فرم اقدام به ارسال اطلاعاتنان نمائید . توجه نمائید که وارد کردن کلیه فیلدهائی که با ستاره قرمز مشخص گردیده الزامی می باشد . ولی شما می توانید به دلخواه خودتان بقیه فیلدهای مورد نظرتان را نیز پر نمائید. در هر صورت در نمایش نهائی اطلاعات ، فقط اطلاعات کادرهای پر شده نمایش داده خواهد شد. همچنین در صورت تمایل ،هنگام پر کردن فرم در قسمت آپلود فایل در انتهای صفحه، می توانید همزمان رزومه کاری خود را نیز آپلود نمائید.که فایل آن باید یکی از فرمتهای وورد و یا پی دی اف باشد.
 
  • فقط کسانی امکان ارسال رزومه در سایت پارس لیفت را دارند که حداقل 10 مقاله قابل قبول در مورد صنعت آسانسور و پله برقی در سایت پارس لیفت انتشار داده باشند.
  • شما می توانید عکس پرسنلی خود را قبلا در قسمت حساب کاربری آپلود نمائید تا دیگران تصویر شما را در کنار کلیه ارسالیهایتان از جمله رزومه کاریتان مشاهده نمایند.
  • توجه داشته باشید که فقط رزومه های کاری مرتبط با صنعت آسانسور و پله برقی امکان نمایش در سایت را خواهند داشت.

 

ویرایش مطالب : پس از ورود به سایت با کلیک بر روی لینک ویرایش مطالب و پس از آن با کلیک بر روی لینک ویرایش مطلب مورد نظرتان می توانید اقدام به تغییر در اطلاعات آن مطلب نمائید.