کارا الکترونیک

 
تاریخ انتشار: یکشنبه, 1389/02/12 - 14:46 توسط پاک نهال
شرکت کارا الکترونیک
آدرس دفتر مرکزی شرکت
شهرك صنعتي عباس آباد، انتهاي بلوار ابن سينا، خيابان كوشاوران، كوي 14 پلاك 2575
آدرس کارخانه
شهرك صنعتي عباس آباد، انتهاي بلوار ابن سينا، خيابان كوشاوران، كوي 14 پلاك 2575
مدیر عامل شرکت
افشین پاکنهال
کارکنان حاضر در سایت
رزومه کاری
توليد كننده انواع مدار چاپی یک لایه ، دولايه ، دولايه متاليزه و چند لايه (تا 32 لايه) مطابق با استاندارد های IPC . مونتاژ انواع مدار چاپی توليد بردهاي الكترونيكی (ماژول) و محصول نهايی به صورت OEM
تاریخ تاسیس شرکت
سال 1375 هجری شمسی
تلفن دفتر مرکزی شرکت
42 - 3426340 0292
شماره تلفن کارخانه
42 - 3426340 0292
شماره فکس کارخانه
3426243 0292

كارا الكترونيك در يك نگاه


● كارخانه كارا در شهرك صنعتي عباس آباد و در زميني به مساحت 3000 متر مربع واقع شده است.
● دو سالن توليد اين شركت داراي 2000 متر مربع فضاي توليد مي باشد كه براي توليد محصولاتي متناسب با حسن شهرت كارا به مدرن ترين ماشين آلات مجهز شده اند.
● كارا با بهره گيري از انواع تجهيزات تمام مكانيزه و همچنين آزمايشگاه هاي كنترل و بازرسي مواد اوليه و محصول ، توليد خود را بر مبناي استانداردهاي ملي و بين المللي استوار نموده است.
● عضويت در انجمن توسعه و بهبود كيفيت صنايع و كميته مدارچاپي انجمن صنايع آبكاري ايران ، همچنين اخذ پروانه توليد و تحقيق و توسعه از وزارت صنايع و نيز دريافت گواهينامه استاندارد بين المللي مديريت كيفيت ISO9001:2008 از موسسه TÜV NORD آلمان از ديگر افتخارات همراهان شما در كارا مي باشد.

خط مشی کیفیت

کارا الکترونیک تولید و عرضه کننده انواع مدارچاپی همراه با ارائه خدمات مونتاژ مطابق با نیازمندی های مشتریان می باشد و در این راستا سیستم مدیریت کیفیت مستندی مبتنی بر استاندارد بین المللی مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 را برای دستیابی به سیاست های افزایش کیفیت محصولات، یکنواختی تولید، کسب سهم بیشتری در بازار، افزایش بهره وری از کلیه منابع سازمان ،ایجاد فرهنگ پیشگیری از عیوب، تحویل به موقع، کاهش هزینه هاو بهبود مستمر با هدف رسیدن به جایگاه بهترین و بزرگترین تولید کننده مدارچاپی در ایران، در سازمان ایجاد و مستقر نموده است. اهداف ذیل برای دستیابی به سیاست های مذکور در نظر گرفته شده است:

  • تعیین منابع خرید مناسب جهت تامین مواد اولیه مرغوب و کاهش قیمت تمام شده
  • افزایش میزان کیفیت و تولید محصولات
  • ارائه آ موزشهای تخصصی مورد نیاز و انگیزش کارکنان و ارتقاء سطح علمی آنان بعنوان اصلی ترین سرمایه های شرکت که ضامن تداوم و ارتقاء و بهبود کیفیت تولیدات می باشند.
  • توسعه دامنه خدمات و تولید به منظور افزایش میزان رضایت مندی مشتریان و دستیابی به بازارهای جدید
  • ایجاد روابط فنی و بازرگانی با گروه های معظم داخلی و خارجی تولید کننده مدارچاپی جهت ارائه محصول با بالاترین کیفیت مطابق با استانداردهای جهانی

هر یک از مسئولین کارا که دارای سمت سازمانی مرتبط با سیستم مدیریت کیفیت می باشند، جهت انجام وظایف محوله دارای اختیارات بوده و اطمینان حاصل می نماید که کلیه فعالیت ها، منطبق با سیستم مدیریت کیفیت این سازمان انجام می پذیرد. همچنین به منظور حصول اطمینان از همراستائی خط مشی کیفیت و عملکرد سازمان در فواصل زمانی معین سیاست ها و اهداف مورد بررسی مجدد قرار می گیرد.مدیر کارخانه حسن اجرای سیستم کیفیت را از طریق نماینده مدیریت و نیز باز نگری های دوره ای ، کنترل و پیگیری می نماید.

منطقه

افزودن دیدگاه

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
CAPTCHA
این سوال برای تشخیص کاربر واقعی از ربات های اسپمر می باشد.

لطفا حاصل جمع دو عدد بیست و پانزده را به عدد بنویسید.