مهندسی آسانور

 
تاریخ انتشار: سه شنبه, 1389/11/12 - 12:30 توسط پورشمس
شرکت مهندسی آسانور
آدرس دفتر مرکزی شرکت
تهران - خیابان زنجان شمالی - روبروی سازمان تامین اجتماعی - پلاک 52 - واحد 2

مدیر عامل شرکت
مهندس حسین مروتی
کارکنان حاضر در سایت
تلفن دفتر فروش
02612267541
شماره موبایل
09126618503
رزومه کاری
تولید تابلو فرمانهای پیشرفته با استفاده از میکرو کنترلر های 32 بیتی DSP
تاریخ تاسیس شرکت
سال 1386 هجری شمسی
تلفن دفتر مرکزی شرکت
66554962
تصویر کارت ویزیت

امروزه آسانسورهای جدید توسط تابلو فرمانهای دارای ریز پردازنده، کنترل می شوند. تابلو فرمان ساخت شرکت آسانور دارای پیشرفته ترین کنترل کننده و ساختاری با چند ریز پردازنده Multi Processor می باشد.

برد اصلی این تابلو ،دارای ریزپردازنده 32 بیتیDigital Signal Processing-DSP می باشد که دارای سرعت بسیار بالا ( 10 برابر سرعت ریز پردازنده های معمولی ) می باشد، همچنین تابلو چهار لایه، ضد نویز و مقاوم در برابر اکسیده شدن بوده و از المانهای SMD در آن استفاده شده است، در نتیجه همواره باعث عملکردی عالی و قابل اطمینان، و در عین حال بسیار فشرده و کم حجم می باشد. نرم افزار این تابلو میتواند تا 64 طبقه را بطور مستقیم کنترل نماید .

ارتباط کارت اصلی با دیگر کارتها شامل شستی ها و نمایشگرهای طبقات و کابین و فرمانهای دربها و غیره تماماً توسط شبکه CAN BUS و فقط با 4 رشته سیم صورت میگیرد که از بهترین و قابل اطمینان ترین شبکه ها در صنعت بوده ودر نتیجه ضمن کاهش تعداد سیم مورد نیاز جهت ارتباطات ( کاهش تعداد سیم تراول کابل به 14 رشته ) خطای ناشی از نوسنات و نویز را به حداقل می رساند . در ضمن نصب و تعمیرات آن نیز به سادگی صورت می گیرد.

اندازه گیری ، کنترل موقعیت و سرعت آسانسور توسط شمارش پالسهای انکودر از طریق ورودی های بسیار سریع برد اصلی انجام میشود ، در نتیجه نیازی به سنسور دور اندازی در طبقات میانی نبوده و فاصله دور اندازی به سادگی ( بدون نیاز به تنظیمات مکانیکی داخل چاه ) توسط پارامترهای نرم افزاری قابل تنظیم و تغییر میباشد.

همچنین جهت آسانسورهای سرعت بالا ( بیش از یک متر بر ثانیه ) سرعت آسانسور و فاصله دور اندازی بسته به طول مسیر حرکت بصورت دینامیکی و اتوماتیک توسط نرم افزار تغییر یافته در نتیجه منحنی سرعت حرکت به نحوی تنظیم می شود که در عین حفظ نرمی ، حرکت از لحاظ زمان و دقت توقف نیز بهینه میشود . بعنوان مثال در سرعتهای بالا نقطه دور اندازی بسته به فاصله طبقات ، یک یا چند طبقه قبل از مقصد انتخاب میشود .


 

منطقه

افزودن دیدگاه

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
CAPTCHA
این سوال برای تشخیص کاربر واقعی از ربات های اسپمر می باشد.

لطفا عبارت هزار و دویست و بیست را به عدد بنویسید.