آسانسور محرك صنعت

 
تاریخ انتشار: پنجشنبه, 1389/05/28 - 07:31 توسط نيازي شهركي
شرکت آسانسور و پله برقي محرك صنعت
آدرس دفتر مرکزی شرکت
اصفهان خيابان حكيم نظامي جنب بانك تجارت پلاك 563 طبقه دوم كدپستي 8175876599
تلفن دفتر فروش
09133174345
شماره موبایل
09133174345
تاریخ تاسیس شرکت
سال 1384 هجری شمسی
تلفن دفتر مرکزی شرکت
03116514622
تلفن دفتر سرویس ، نگهداری و خدمات پس از فروش
09133149850
شماره فکس دفتر مرکزی
03116411469
تصویر کارت ویزیت

شركت محرك صنعت يك شركت ايراني است كه در زمينه طراحي و مشاوره ، تهيه تجهيزات ، نصب و راه اندازي و ارائه خدمات پس از فروش انواع آسانسورهاي كششي و هيدروليك و پله برقي فعاليت مي نمايد آسانسور محرك صنعت از سال 1384 در اصفهان با دريافت گواهينامه ها و مجوزهاي تخصصي و فني مانند پروانه طراحي و مونتاژ آسانسور از وزارت صنايع و معادن و پروانه كسب از انجمن صنفي تاسيسات و پروانه اصفهان ميدان فيض عضويت در اتحاديه آسانسور و پله برقي ايران شروع به كار كرد. شركت محرك صنعت آپادانا با هدف انجام امور فني درزمينه طراحي ، ساخت و نصب وراه اندازي انواع آسانسور و پله برقي در اداره ثبت شركتهاي اصفهان با شماره 26049 بثبت رسيده و در حال حاضر نيز در كليه اين امور مشغول فعاليت مي باشد.

اين شركت افتخار عضويت در سنديكاي صنايع آسانسور و پله برقي ايران را نيز دارا بوده و همچنين موفق به كسب مجوز از وزارت صنايع و معادن در خصوص طراحي و نصب و مونتاژ انواع آسانسور و پله برقي شده است. شايان ذكر است اين شركت در سال جاري با مكاتبات لازم و كسب توافق با شركتهاي متبوعه در اصفهان فروش آسانسور هاي كاملاً وارداتي نيز در دست اقدام داشته و در اصفهان تنها فروشنده اين نوع آسانسور و پله برقي كاملاً وارداتي بوده و خدمات بعد از فروش آن نيز برعهده همين شركت و پرسنل آموزش ديده آن مي باشد .

نکته ای که هم اینک گریبان گیر اکثر آسانسورهای کشور می باشد این بوده که متاسفانه بسیاری از بهره برداران آسانسور تنها در موقع خرابی آسانسور نسبت به وجود سرویس کار احساس نیاز می کنند و تا زمانی که آسانسور بدون مشکل کار می کند بازرسی ادواری و منظم آن را به ورطه فراموشی می سپارند. بدیهی است از هیچ وسیله مکانیزه نمی توان انتظار داشت توقعات کاربر را بدون نگهداری و سرویس منظم برآورده نماید چه رسد به آسانسور که وسیله ای کاملا پیچیده و با ظرفیتهای خاص خودش می باشد.

بنا بر اصل پارتو،20 درصد هر عملیاتی اثر 80 درصد و 80 درصدآن اثر20 درصدی بر مجموع عملیات،باقی می گذارد و در صورتی که سرویس و نگهداری آسانسور را 20 درصد از کل بهره برداری آسانسور در نظر بگیریم آنگاه اهمیت آن به خوبی آشکار می شود.بطوریکه اگر اجرای این بخش با شرایط نا مساعد و غیر استاندارد ارایه گردد آثار نا مطلوبی و گاهی غیر قابل جبران 80 درصدی بر جای خواهد گذاشت. هم اکنون در کشور آسانسورهای بسیاری وجود دارند که عمر آنها به بالای 25 سال می رسد آنچه در این میان حائز اهمیت است وجود هزاران آسانسور در حال کار می باشد که به دلیل عدم توجه به اهمیت سرویس و نگهداری دارای عملکرد مناسب و ایمن نیستند.

انواع فعالیتهای سرویس و نگهداری

  • 1- بازرسی بازرسی از آسانسور در مقاطع زمانی برنامه ریزی شده صورت می پذیرد تا معلوم شودکه آیا آسانسور به سرویس نیاز دارد یا به تعمیرات پیشگیرانه؟بازرسی ممکن است به صورت چشمی یا عینی و یا از طریق اندازه گیری بعضی از ویژگیهای فیزیکی دستگاهها باشد.
  • 2- سرویس در صورتیکه هنگام بازرسی نیاز به سرویس احساس شود سرویس دهی برای قسمتهای متحرک و ثابت اعم از الکتریکی و مکانیکی صورت می پذیرد.همچنین هر آسانسور باید مطابق "چک لیست سرویس و نگهداری آسانسور"ماهیانه حداقل یکبار مورد سرویس قرارگیرد.
  • 3- تعمیرات پیشگیرانه این تعمیرات زمانی صورت می گیرد که هنوز امکانات وسایل نصب شده در حال کار بوده و دچار خرابی نشده است .هدف از تعمیرات پیشگیرانه آن است که خرابی سیستم به تعویق افتد و فاصله های بین خرابیها رو افزایش بگذارد.ویا جلوی خرابی های احتمالی گرفته شود.
  • 4- تعمیرات خرابی این تعمیرات مربوط به مواردی است که دستگاه از کار افتاده است و نمی تواند به وظایف پیش بینی شده عمل کند.با انجام تعمیرات لازمه، آسانسور مجددا راه اندازی شده و مورد بهره برداری قرارمی گیرد. كلیه بازرسی ها بر اساس استانداردهای ذیل انجام می گیرد : - استانداردهای جهانی (EN81,ASME,A17.1 ,...). - استانداردهای ملی ایران 1-3. 63 .

چگونگي همكاري با شما كارشناسان ما پروژه شما را امكان سنجي نموده نيازهاي شما را شناسايي و راه حل هاي مناسبي ارائه مي نماييم مشخصات فني و پيشنهادات قيمت در اختيار شما قرار مي دهيم در دفتر محرك صنعت براي ادامه مذاكره و معرفي در خدمت شما هستييم از توانائيهاي ما اطمينان حاصل ميكنيد ونظراتتان را در خصوص راه حلها و پيشنهادهاي ما اعلام مي كنيم اين كار را تا سيدن به نتيجه مطلوب و كسب توافق ادامه مي دهيم و تيجه نهايي مي شود قرارداد اجرا منعقد مي گردد و پيش پرداخت دريافت مي شود محاسبات فني انجام و عمليات اجرائي مطابق زمانبندي توافق شده بر اساس مشخصات فني انجام مي شود پس از اتمام عمليات اجرائي توسط بازرس فني موسسه استاندارد بررسي و با اخذگواهينامه صلاحيت فني آماده بهره برداري ميگردد پروژه تحويل قطعي شده و تسويه حساب مي گردد دوره گارانتي آغاز و عمليات نگهداري ماهيانه پس از عقد قرارداد بصورت منظم انجام مي شود براي اولين بار لبخند رضايت بر لبهاي شما نقش بسته و ما نيز احساس شادي و غرور مي كنيم به احتمال زياد در پروژه هاي آتي نيز با شما همكاري مي كنيم.

نمونه اي از فعاليتهاي انجام شده واحد آسانسور شركت محرك صنعت شش توقف نيمه اتوماتيك با كابين لوكس درخيابان كاوه اصفهان هشت توقف تمام اتوماتيك با كابين سوپر لوكس استيل MDF بهمراه سيستم نجات اضطراري و VVVF در خيابان فرايبورگ پنج توقف تمام اتوماتيك با موتور آلبرتوساسي بهمراه سيستم نجات اضطراري ساختمان بهسازي و نوسازي شهرداري اصفهان در خيابان سپهسالار دستگاه آسانسور جهت حوزه علميه اصفهان در سپاهان شهر بهمراه سيستم نجات اضطراري تمام اتوماتيك و نيمه اتوماتيك هفت توقف تمام اتوماتيك همراه با سيستم نجات اضطراري(BLACK OUT) و VVVF در انتهاي خيابان آزادي روبروي باشگاه پرسپوليس.

منطقه

افزودن دیدگاه

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
CAPTCHA
این سوال برای تشخیص کاربر واقعی از ربات های اسپمر می باشد.

لطفا عبارت هفتصد و نود و پنج را به عدد بنویسید.